Skocz do zawartości

Czapki ? Skiny ?


Zima

Rekomendowane odpowiedzi

1 Propozycja:

 

Witam wychodzę z taka propozycją aby na serwerze DD2 dodać czapki mikołajowe gdyż święta tuż tuż :) oczywiście jeżeli by ktoś nie chciał to żeby można było ją wyłączyć /czapka czy coś w tym stylu. Ps. Mozna dodać też choinkę zamiast paki :P

 

2 Propozycja:

 

2 Propozycja natomiast jest dodanie do skinów jeszcze opcji zmiany skina pistoletów ( USP/Glock/Deagle) gdyż brakuje mi osobiście tego 

 

Czekam na wasze wypowiedzi.Nie krytykować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Czapki były wgrane ale zostały zrównane z ziemią, ponieważ niby ulatwialy zobaczenie przeciwników.

Paczka też był problem ale też źle bo nie można było podlozyc cichej paki..

Skiny są do broni dla vipa z menu dla niego dostępnego, gdzie do każdej broni jest deagl i do niego 4/5 skinow. Myślę, ze jest ich dość sporo i chwilowo bym była na nie jeżeli chodzi o dodanie do kolejnych broni skinow. :)

 

Każdemu nie dogodzisz ale szczerze ja bym chciała powrotu czapek, bo szczerze nic nie ma świątecznego a to tylko dla lepszego klimatu i przez miesiac chyba każdy by wytrzymał? :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce czapki, jednak to było jakiejś urozmaicenie na serwerze - chcę poczuć ten klimat świąteczny (najlepiej zrobić ankietę) kto jest za a kto przeciw, z napisaniem powodu. 

Skiny też bym chciała na pistole (usp/glock) bo na deagle są skiny - więc jak najbardziej za jestem tymi propozycjami.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA Deagle są skiny to powiedzcie mi gdzie bo ja chyba ślepy ;P albo pijany bo ja wszystkie skiny mam ale do Deagla nie a co do ankiety jestem jak najbardziej za bo są świętą i chce jakiś nastrój :) cicha paka powiadasz od kiedy można podkładać cicha pake ? więc choinka jak najbardziej za :) co co czapek bo widac to wpisze komenda czapkę i sobie ściągnie jak go strasznie z czapka widać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie że takie rzeczy to na 4FUN ? Nic nie mówię, dodawajcie te czapki itd.

Tylko mianowicie jeżeli chodzi o paczkę, to jak ktoś z T upuści na ziemię to życzę powodzenia w ugraniu 1vsX, a co dopiero odnalezieniu zguby.
Może ostatnio nie gram zbyt wiele, ale widzę jak takie szczegóły zmieniają grę i dzięki nim wcale nie czuję klimatu świąt, co więcej jest to denerwujące jak człowiek chce pograć i wszędzie to samo. A że czapeczka wystaje kawałek ponad głowę to od razu wyzwiska od cheaterów na serwerze bo ten tamtego przez skrzynkę widział(należy zaznaczyć również, iż owe czapeczki nie są skierowane pionowo tylko pod kątem a na dd2 zazwyczaj skręca się w prawo, szybciej dostrzega).
Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE! Wcześniej nawet bugowały się pluginy była cofka na serwerze, czapki ułatwiały widoczność przeciwnikowi :) nawet na ctrl było widać że przeciwnik jest za skrzynką. Róbcie jak chcecie, ja dodałbym śnieg na dd2,... Ale jak uważacie. 

 

też pozrawiam

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2016 o 00:59, Malinaa. napisał:

To dodamy czapki z możliwością ich zdjęcia? ;)

O dokładnie to będzie najlepsze rozwiązanie :D Jestem na TAK ! :)

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem czapkę z możliwością zdjęcia:

/czapka - zakłada czapkę,

/bezczapki - ściąga czapkę.

 

Standardowo czapka jest wyłączona.

 

 

Co do skinów do pistoletów.. Na dniach podejmiemy decyzje czy zostaną one dodane, czy nie. Temat zamykam. 

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.