Skocz do zawartości

Podnia na admina dd2#1


Ziemba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Nick: Ziemba
Wiek: 23 
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: https://banid.pl/kto?to=0:0:169561446 
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Przesiaduje codziennie na serwerze po kilka godzin, duża część graczy mnie kojarzy bądź zna na serwerze i dostrzegam wielu graczy łamiących regulamin panujący na serwerze m.in Kąpią na respie TT całą rundę, nie zachowują kultury osobistej obrażają, wyzywają a nie zawsze jest admin aby temu zapobiec.
Mikrofon(TAK/NIE): Tak 
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak, miałem admina ponad rok czasu i bardzo lubię pełnić tą funkcje oraz panować "panować jak można tak to powiedzieć" nad porządkiem panującym na serwerze.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie:  Mam na imię Kacper, Liczę sobie 23 lata jak już wyżej wymieniłem, w cs'a gram od kilku paru ładnych. Swój czas wolny (chociaż nie tylko) poświęcam na swoje hobby i pasje. Wśród nich jest rzecz jasna granie w Cs'a, natomiast poza tym jestem jeszcze mocno związany z gronem strażackim oraz kocham jazdę rowerem zarówno w formie rekreacyjnej jak i również sportowej, jestem również osobą bez konfliktową a jak jest jakiś problem to wole usiąść i wyjaśnić zaistniały problem. Pochodzę z okolic Strzegomia, Uważam że jestem osobą wartą otrzymania szansy pełnienia fukncji admina
Płatność: Obojętnie mi to.

Malinaa. ,
  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziemba napisał(a):

Przesiaduje codziennie na serwerze po kilka godzin, duża część graczy mnie kojarzy bądź zna na serwerze

https://tsarvar.com/player52579-Ziemba - Faktycznie kilka godzin dziennie przesiadujesz na serwerze. Duża część graczy Cię kojarzy? Widziałem Cię na serwerze może z 5 razy, ale na pewno duża część graczy Cię już kojarzy. 

 

Godzinę temu, Ziemba napisał(a):

dostrzegam wielu graczy łamiących regulamin panujący na serwerze m.in Kąpią na respie TT całą rundę, nie zachowują kultury osobistej obrażają, wyzywają a nie zawsze jest admin aby temu zapobiec.

Kolejny który mówi, że admina nie ma na serwerze 🤦‍♂️ Od dłuższego czasu adminów jest bardzo dużo na serwerze, może nie w jednym momencie, ale na pewno jeden przesiaduje tym bardziej, że serwer zapełnia się dopiero pod wieczór. 

 

Popracuj nad aktywnością, zdobądź przychylność graczy, zgłaszaj nam na u@ wszelakie problemy, a nie wypisuj mi tu bzdur, że się wyzywają, że ktoś kampi, bo zawsze staram/staramy się tego pilnować i spróbuj w niedalekiej przyszłości znowu zgłosić kandydaturę.

Na NIE. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dedzik napisał(a):

https://tsarvar.com/player52579-Ziemba - Faktycznie kilka godzin dziennie przesiadujesz na serwerze. Duża część graczy Cię kojarzy? Widziałem Cię na serwerze może z 5 razy, ale na pewno duża część graczy Cię już kojarzy. 

 

Kolejny który mówi, że admina nie ma na serwerze 🤦‍♂️ Od dłuższego czasu adminów jest bardzo dużo na serwerze, może nie w jednym momencie, ale na pewno jeden przesiaduje tym bardziej, że serwer zapełnia się dopiero pod wieczór. 

 

Popracuj nad aktywnością, zdobądź przychylność graczy, zgłaszaj nam na u@ wszelakie problemy, a nie wypisuj mi tu bzdur, że się wyzywają, że ktoś kampi, bo zawsze staram/staramy się tego pilnować i spróbuj w niedalekiej przyszłości znowu zgłosić kandydaturę.

Na NIE. 

Rozumiem, dzięki za sensowną odpowiedź.

 

 

brvtal ,

Używaj opcji "Edytuj" + nie musisz raczej odpowiadać na takie posty, o ile nie zawierają jakiegoś pytania skierowanego do Ciebie, które wymaga odpowiedzi (również wtedy korzystasz z opcji 'Edytuj' w swoim głównym poście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Niestety, ale kojarzę Twoją grę tylko z ostatnich kilku dni. Ostatnio nas adminów na serwerze jest dużo (taka mała reklama przy okazji dla wszystkich - zgłaszajcie swoje uwagi na u@, bo od tego to jest, a mało kto tego używa niestety). I czy jesteś pewny, że amx znasz w 100%? 🙂

 

Jednakże pomimo ww. elementów ciężko mi negować zgłoszenie. Dlatego proponował bym nie zamykać tego zgłoszenia przez tydzień, do następnej niedzieli. Przez ten czas chciałbym zobaczyć Cię częściej na serwerze, a na koniec również podsumować ile faktycznie grałeś. Jeżeli ten czas pozytywnie wykorzystasz to w niedzielę przyjąć na admina z okresem próbnym. 

  • Lubię to! 1

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak spoko chlop

+aktywnosc

+wiek

+chęci 

Nie widzę przeciwwskazań okres próbny i hejo 🙂 na pewno wsparcie się przyda

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam słowa Psych0, ze względu na to że widziałam Cię na serwerze może 2 razy i nie mam zbytnio się jak określić czy jestem za czy przeciw, także pograj daj się poznać i wtedy będę miała okazję żeby wypowiedzieć się za lub przeciw. :]

Póki co:

+mikro

+doświadczenie 

+/- możesz popracować nad godzinami 😄 

W dniu 16.12.2023 o 16:05, dedzik napisał(a):

Kolejny który mówi, że admina nie ma na serwerze 🤦‍♂️ Od dłuższego czasu adminów jest bardzo dużo na serwerze, może nie w jednym momencie, ale na pewno jeden przesiaduje tym bardziej, że serwer zapełnia się dopiero pod wieczór. 

Co do słów dedzika - nie rozumiem tego czepiania się "na siłę" o ilość adminów fakt, jest nas ostatnio sporo, ale mimo wszystko i tak nie zawsze każdy jest w danym momencie na serwerze, a skoro Malina nie zamknęła rekrutacji i dalej widnieje informacja, że "poszukujemy adminów - złóż podanie na forum" to chyba faktycznie po coś ona jest, a nie żeby za każdym razem gdy ktoś złoży podanie pisać mu, że "przecież adminów jest dość" ( tak jak to było w moim przypadku) jak dla mnie argument bezsensu. 

 

EDIT 1

Widzę że popracowałeś nad godzinami, widuję Cię na serwerze dość często ostanio info podajesz, a więc jestem jak najbardziej za okresem próbnym powodzenia 😛

 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Ulalala! 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zgodnie z sugestią adminów poczekaliśmy, aby sprawdzić Twoje zaangażowanie oraz aktywność na serwerze. 

Wszystko idzie w dobrą strone dlatego podanie przymuje.

Zgłoś sie do mnie po flagi i opłacenie składki.

 

 

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.