Skocz do zawartości

[próbny wywiad] #21 Saju!


Jakobinek ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bohaterem 21 wywiadu został Saju. 

Pełni on rolę grafika na naszym forum.

Myślę, że każdy z Was chętnie przeczyta wywiad i pozna Go bliżej.

Zapraszam!!

 

                                                                                                        Autor: Jakobinek.                                Bohater: Saju.              

Jakobinek: Witaj Saju. Dziękuję Ci za wzięcie udziału w naszym wywiadzie. Na początek powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.


Saju: Witam, mam na imię Damian. W tym miesiącu będzie 18-stka :D Pochodzę z Kwidzyna w Pomorskim. 


Jakobinek: Opowiesz nam o swojej miejscowości w której mieszkasz? :guma:


Saju: Małe miasto, dużo mieszkańców sobie nie liczy xd W okolicy raczej niczego ciekawego nie ma, a w tej miejscowości brakuje mi  Kfc.. Jest sporo barów z kebabami ale to pewnie standard :D Jest też stadion, w sumie to nic wartego uwagi.


Jakobinek: Czyli takie typowe miasto. Teraz coś o Tobie. Powiedz, kim chcesz zostać w przyszłości ?


Saju: Nie mam konkretnie ustalonych planów. Jeżeli znajdzie się taka możliwość to dobrze by mi było jako kierowca np. ciężarówki, albo jakiś inny dostawca :D Nie jest to moje marzenie ale coś co by mi odpowiadało :P


Jakobinek: Poukładanie sobie planów na życie jest bardzo ważne. Dobre jest bycie wszechstronnym i otwartym na różne możliwości dotyczące pracy. Opowiedz Nam coś teraz o swoich zainteresowaniach.


Saju: Hmm, zainteresowania.. Tego to w sumie sporo. Można powiedzieć, że interesuję się street workout'em, siłką (jeżeli to zainteresowaniami można nazwać, czy tam hobby xD), po za tym coś tam w grafice komputerowej, ale to sam dla siebie i nie idę gdzieś dalej w tym kierunku. Znalazłbym jeszcze sporo rzeczy ale nie ma sensu wypisywanie wszystkiego po przecinku jak cyfr na matmie xDD


Jakobinek: Pochwalisz się kilkoma swoimi grafikami lub rysunkami ?


Saju: Myślę, że Ty jak i inni widziałeś te prace ale cóż.. http://imgur.com/a/Yt773

 

Jakobinek: Jesteś świetnym grafikiem. Prace są ładne i proszę innych o ocenę na dole! :D Teraz trochę o Tobie. Masz rodzeństwo lub jakieś zwierzątko? :>


Saju: Tak, mam siostrę Nikole, ma 8 lat i jest czasami nieznośna xd Mam tez psa, wabi się Tina (jak ta gazeta xD). Niestety ma już troszkę ponad 10 lat jak dobrze pamiętam lub coś około tego, i czuję, że długo nie pociągnie :c


Jakobinek: Szkoda. Mój kolega też ma psa, który wabi się Tina xd Jak wygląda twoje życie partnerskie? Masz dziewczynę czy Jesteś imprezowiczem ? :D


Saju: Jestem raczej typem imprezowicza, dziewczyny nie mam i nie planuję, ale różnie w życiu bywa :P


Jakobinek: Chyba nie ma na świecie osoby, która nie słucha muzyki. Powiedz, czego słuchasz ?
Saju: Ogólnie słucham rapu, najlepszy gatunek muzyczny. Zawsze znajdzie się coś co pasuje do sytuacji i potrafi podnieść na duchu :P Co do konkretnych raperów to słoń! Szczery do bólu, pokazuje najgorszą prawdę o ludziach i świecie w swoim zaje*istym, unikalnym stylu :DMa też oczywiście pozytywne kawałki :D


Jakobinek: Byłeś kiedyś na koncercie Słonia ? 


Saju: Byłem raz! W Bydgoszczy chyba dwa lata temu albo trzy, już nie pamiętam. W każdym razie byłem w Bydgoszczy przelotem więc szczęście :P


Jakobinek: Też chciałbym pojechać na koncert swojego zespołu ale bilety kosztują po 300 zł i na dodatek są daleko xd Dasz tytuły kilku swoich ulubionych piosenek ?


Saju:To na jaki koncert ty chcesz jechać :D ? U Słonia wtedy jakieś 50 zł jak pamiętam :P co do nutek:  wsrh-niżej podpisani, wsrh-prawie normalne życie.

Ogólnie sporo bym mógł ulubionych podać :DD

Jakobinek: Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs 1.6/go ?


Saju: W cs'a pogrywałem już w podstawówce z kumplami, na basenie mieliśmy taką kafejkę. Tam był 1.6 na kompach zainstalowany więc graliśmy :D Po tym jakiś czas nie miałem kontaktu z cs'em jakoś do 6 klasy podstawówki czyli 2010 rok jakoś. Wtedy kumpel mnie namówił żebym zainstalował u siebie i wtedy zacząłem w niego trochę maniaczyć :D Grałem w niego jakoś do 2014/15. Wtedy mnie na cs:go przekręcili xd W GO gram do dzisiaj, ale zastanawiam się czy nie wrócić do 1.6 :P U Maliny znalazłem się przypadkiem, to jeszcze na poprzedniej sieci gdzie miała serwer. Jakieś 2 lata temu grałem na ffa tam i pewnego razu wszedłem na 3mapsa, który należał do Maliny. Spodobało mi się tam i grałem dotąd aż Malina nie zrobiła swojej sieci, tak znalazłem się tutaj :D
Jakobinek: Czyli taki pro gamer z Ciebie xd Na koniec może zadam Ci kilka szybkich pytań. 

 

Jakobinek: Cs 1.6 czy cs:go ?


Saju: Ewidentnie cs 1.6.


Jakobinek: Kawa czy herbata ? :P


Saju: Herbata! :D


Jakobinek: Ulubiona broń w cs ? xd


Saju: Awp :heart:


Jakobinek: Pizza czy hamburger? :D


Saju: Pizza :DD


Jakobinek: Najbardziej lubię..


Saju: robić grafiki bo zawsze jest to jakieś zajęcie xd Ogólnie bo można się w tym wykazać :P


Jakobinek: Nasz wywiad dobiega końca. Dziękuję Ci serdecznie za poświęcony mi czas. Masz osobę, którą chciałbyś zobaczyć w następnym wywiadzie ?


Saju: Yuuki :D :D I również dziękuję :P


Jakobinek: Chcesz kogoś pozdrowić ? :P


Saju: Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, chłopaków i Hanka xd

 

  • Lubię to! 4

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad szczerze mówiąc chyba robiony na szybciora... kiepsko przechodzisz z jednego pytania do drugiego, małe zainteresowanie rozmówcą i te emoty w wywiadzie kompletnie niepotrzebne... 

Jeszcze bym się doczepiła tego jak rozpoczynasz pytanie, a mianowicie: "a teraz coś o Tobie" & "opowiedz nam coś teraz.." trochę brzmi to jakbyś zmuszał się do tych pytań. 

(Krótkie pytania również nie są potrzebne) radze poczytać trochę na temat wywiadów, chociażby na innych forach, może Cię zainspirują :)

 

Także tego, wywiad kicha, ale powodzenia przy następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo nie umiesz zachęcić osoby do konkretnych odpowiedzi by była kolokwialna odpowiedź te szybkie pytania są wcale niepotrzebne :/. Wywiad w ogóle dupy nie urywa zbyt krótki, interpunkcja też nie najlepsza, mam nadzieję że krytyka Cię zmotywuje do poprawek i będziesz działał dalej, za chęci "+" leci. 

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompozycja wywiadu leży.
Długość wywiadu leży.
Brak, że tak to nazwe ognia pomiędzy przeprowadzającym a odpowiadającym.
Interpunkcja leży.
Bogatość słownictwa leży.

Powiedz mi jak to możliwe że zdanie składa się z jednego słowa? Przerabiałem to w 4 podstawówce. Wymienie twoje jedno zdanie z pojedyńczym słowem. "Szkoda." .
Używaj przecinków.   Jakobinek: Czyli takie typowe miasto. Teraz coś o Tobie. Powiedz, kim chcesz zostać w przyszłości ?  Jak ja bym to napisał "Czyli miasto, które nie różni się czymś szczególnym od innych. Przejdźmy teraz do Twojej osoby, powiedz kim chciałbym zostać w przyszłości po zakończonej edukacji szkolnej? - Pytanie dłuższe czym wywiad staje się dłuższy. 
Jak zachęcić osobę do wywiadu? Szczerze powiem Ci, że nie mam na to pomysłu. Osobiście staram się na samym początku pogadać z Tobą osobą i nakłonić do tego by pisał dłuższe wypowiedzi i podszedł do tego na czilku.  Wywiad pisany 3h jest krótki, dlatego tyle czasu to pochłania. Pisząc z koleżanką przykładowo oczywiście na fb, powiedzmy mija 6 godzin rozmowy a nawet jesli odpisujecie sobie przynajmniej co 4 minuty to wcale tego tak dużo nie ma. 
Wywiad słaby.. ale wiesz co? Masz mojego cholernie dużego plusa, że jeszcze się nie poddałeś! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te pytania są takie już oklepane, zawsze co czytam wywiad to zaczyna się tak samo i pytania są mniej więcej takie same w zależności od odpowiedzi, na przykład mnie takie coś nie zachęciło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.