Skocz do zawartości

soQl wita Was serdecznie :)


soQl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Kłaniam się niziutko. Kto mnie zna - ten mnie zna, a kto mnie nie zna, ten mnie troszkę pozna, opiszę pokrótce kim jestem. Obiecuję, nie będę się rozpisywał.

 

Mam na imię Jonasz, mam 22 lata i mieszkam w małopolsce, w małym miasteczku zwanym Andrychowem, pracuję w firmie stolarskiej i dorywczo zajmuję się obsługą zestawu steadicam do nagrywania filmów.

 

Moja kariera z CS rozpoczęła się dawno temu, gdy miałem 12 albo 13 lat, już wtedy pogrywałem w kafejkach i zaczynałem zgłębiać tajniki tej gry.

W roku 2008 poznałem kreedz, w 2009 przeniosłem się na deathrun, zaś w 2010 roku postanowiłem wcielić w życie swój zamysł i tak na nieistniejącej już od dawna sieci cs-enemy powstał speedrun, w czym pomogło mi kilka osób, w tym hiroshima, Bubi, Pariel, AiMa rAj 1962 i inni, którym bardzo dziękuję i zawsze będę wdzięczny.

 

Robiłem mapy, robiłem wiele filmików, byłem zaprzyjaźniony z kilkoma grupami moviemakingowymi, zajmowałem się wieloma serwerami, speedrun, dr, kz, bhop, w tym na zagranicznych sieciach, administrowałem forami, administrowałem bazami danych, liczyłem pieniążki, zajmowałem się reklamą, organizacją spraw na sieciach. Moją naturą jest dogłębna analiza, więc wiele czasu spędziłem na ocenianie strat i korzyści każdej zmiany, jaka mogłaby zostać wprowadzona, biorąc pod uwagę aspekty zarówno finansowe, techniczne, jak i psychologiczne, czyli jak wpłynie coś na daną społeczność i czy zostanie dobrze odebrane przez graczy. Takim byłem swego czasu administratorem.

Nie jestem żaden najlepszy, bo na pewno są lepsi ode mnie, ale mam względnie dobre doświadczenie w wielu dziedzinach, na raczej wysokich stanowiskach i nie chcę tego zmarnować. :)

Dlatego też nie mam nic przeciwko, by pomóc komuś w administracji, czy naprawieniu serwera, jakiegoś błędu, krzaczka - jeśli tylko będę dostępny i będę w stanie - tj. nie będę zmęczony i będę miał troszkę czasu - to z chęcią pomogę i podejmę się wszystkiego.

Innymi słowy, polecam się na przyszłość. : )

 

Witam Was ciepło i serdecznie i pozdrawiam,

soQl

 

: )

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooj, szkoda. Ale w sumie nie wiem też czy miałbym czas, muszę jechać dokończyć ladę w urzędzie stanu cywilnego na północnym i potem wziąć płytę w markacie w Brodach i na Andrychów z powrotem. Raczej ciężko. Ale może się kiedyś zgadamy na jakieś piwo, kto wie? ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć, witaj!

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.