Skocz do zawartości

Klasyczny Serwer :D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: No co mam tu powiedzieć większość osób mnie zna no ale jak trzeba to trzeba. A więc tak mam na imię Alan mam 19 lat z zawodu jestem ślusarz. Jestem osobą pozytywną mam dużo wolnego czasu co można zauważyć po mojej aktywności na forum. No i chyba tyle krótko i na temat :D
  • Inni Opiekunowie: Drugi Właściciel: @ Scrappy
  • Typ Serwera: Klasyczny bez żadnych modów , większych zmian. Tak aby gracze którzy grali wiele lat temu mogli poczuć klimat tamtych lat , a nowi się wkręcić w klasyczne wydanie. To nie bedzię serwer typu ONLY DD2 że tylko jedna mapa , tylko na serwerze będą się pojawiać różne mapy , klasyczne oraz nie grane nigdzie indziej albo bardzo rzadko spotykane.
  • Ilość Slotów: 30
  • Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.36:27070/
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ponieważ jestem na tej sieci już sporo , i to jest jedyna sieć której mogę zaufać.
  • Kontakt: Discord / FB 
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Tak
  • Lubię to! 1
  • Super! 2



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Jestem za tym, żeby dać chłopakom szansę, może akurat wyjdzie im fajny server i ludzie chętnie będę go odwiedzać, co też może przełożyć się na większą aktywność na forum.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zclaimuj gt i jak będzie reklama to luxus. Na tak, bo czemu nie, jak się nie uda to trudno, a może akurat będzie fajny serwer.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
Godzinę temu, martyn. napisał(a):

Zclaimuj gt i jak będzie reklama to luxus

Kilka miesięcy temu GT miało awarie i od tego czasu podobno nie da się claimować serwerów 😉 

Co do serwera to żabson pisał początkowo że miałby to być PaintBall ale jak widzę tekst "Klasyczny bez modów" to sam nie wiem co to za bombka choinkowa O.o

+ Ilość slotów

+ Kolega stąd

- Mało informacji

Nie wiadomo jak wyjdzie z reklamą ale powodzonka 😉

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjmuję serwer na okres próbny, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

Mam tylko nadzieje, że reklama zostanie wykupiona oraz będzie widać dbałość o serwer z Waszej strony.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.