Skocz do zawartości

Użytkownik Miesiąca - Grudzień 2023


K4Bum

Rekomendowane odpowiedzi

um-snow.png?fbclid=IwAR0CA1FO-hFhhKVXVCQ

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - GRUDZIEŃ 2023!

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:
 

Nick osoby nominowanej:
Dlaczego ona (2-3 zdania):
 

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 07.01.2024!

Powodzenia oraz udanej nominacji!

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka
Dlaczego ona (2-3 zdania): Miałem go nominować już za listopad, ale dopiero teraz to zrobię. Damian jest wesołą i pozytywną postacią na naszym forum. Ciągle siedzi na czacie i jest też bardzo aktywny na forum (bierze aktywnie udział w życiu redakcji i ochoczo też w każdym konkursie i wydarzeniach na sieci) jest też mocno zaangażowany w swoim dziale jako typer. Jest bardzo wartościowym rozmówcą, mimo że czasem za bardzo śmieszkuje. to ma dystans do siebie i nie ma kija w 4 literach.  W ciągu swojej 7 letniej kariery nigdy chyba nie otrzymał tego zaszczytu, więc mam nadzieję, że choć teraz ta nasza pociecha zostanie doceniona 😉

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
10 godzin temu, K4Bum napisał(a):

Nick osoby nominowanej: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka
Dlaczego ona (2-3 zdania): Tak samo jak dranzer wyżej, widzę mega zaangażowanie z Jego strony, nie tylko w poprzednim miesiącu, ale i w kilku wstecz. Jest osobą bardzo rozmowną oraz pomocną. 

 

  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dranzer napisał(a):

Nick osoby nominowanej: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka
Dlaczego ona (2-3 zdania): Miałem go nominować już za listopad, ale teraz to zrobię. Damian jest wesołą i pozytywną postacią na naszym forum. Ciągle siedzi na czacie i jest też  bardzo aktywny na forum (bierze udział aktywnie w redakcji i ochoczo w każdym konkursie i wydarzeniu na sieci) jest też mocno zaangażowany w swoim dziale jako typer. Jest bardzo wartościowym rozmówcą, mimo że czasem za bardzo śmieszkuje. to ma dystans do siebie i nie ma kija w 4 literach.  W ciągu swojej 7 letniej kariery nigdy chyba nie otrzymał tego zaszczytu, więc mam nadzieję, że choć teraz ta nasza pociecha zostanie doceniona 😉

Nie widzę sensu rozpisywać się jak by było raktycznie to samo, więc ja rąk samo jak wyżej @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka :pepexmasclap: 

  • Super! 2

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia
W dniu 25.12.2023 o 09:35, Reinderek napisał(a):

Nie widzę sensu rozpisywać się jak by było raktycznie to samo, więc ja rąk samo jak wyżej @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka :pepexmasclap: 

Ja tez nie widze sensu sie rozpisywać na temat @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka . Wiec krotko, oddaje swojego serduszka na rzecz forum i przesiaduje dlugie chwile na czacie smieszkujac. A ze nie mial okazji do uzytkownika miesiaca, powinno mu sie w końcu należeć.

Malinaa. ,

Wzór prosze dodać!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Borówka
Dlaczego ona (2-3 zdania): Tak jak moi poprzednicy tak i ja bym chciała docenić Borówkę. Bardzo dobrze sobie radzi jako typer, caly czas jest na tzw. fali i wrzuca wszystko co sie da. Dodatkowo jest aktywny w innych sekcjach na forum, bral czynny udział w aktywnościach swiatecznych oraz caly czas przoduje na czacie. Warto również wspomnieć, że ogólne zachowanie rowniez moim zdaniem zmienilo sie na plus, mniej pajacowania i wychodzi przystępny człowiek do zamiany chociażby paru slow. 

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @ Borówka .

Dlaczego ona (2-3 zdania):

Wydaje mi się, że mój głos w obecnej sytuacji już niczego nie zmieni, ale również chciałbym docenić starania tej osoby. Jest to osoba, która na przestrzeni ostatniego miesiąca (i nie tylko) znacząco wyróżniła się aktywnością. Bierze czynny udział w codziennych publikacjach oraz aktywnie udzielała się w evencie dot. odliczania do świąt wykonując każde jedno zadanie, a także wykazywała zainteresowanie pozostałymi konkursami tworzonymi przez naszą Moderację. Pomijając fakt, iż na czatbox'ie jest najaktywniejszym rozmówcą, to również wywiązuję się z powierzonych obowiązków jak i systematycznie dodaje tematy odkąd objęła stanowisko.

Swój głos oddaje na @ Borówka . Uważam, że dany miesiąc należał właśnie do niego.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ nicki.
Dlaczego ona (2-3 zdania): Tak jak w miesiącu poprzednim tak i w tym Nikola wykazała się sporą aktywnością w sekcji redakcji. Jej zaangażowanie i pracowitość przekładają się na bardzo dobre prace. Jest jednym z filarów redakcji na naszej sieci co warto dostrzec.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Użytkownikiem miesiąca GRUDZIEŃ zostaje @ Borówka

  • Super! 3

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K4Bum zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.