Skocz do zawartości

Podanie


T}{C

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kuba
Nick:T}{C
Wiek:17
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/t}{c/

Liank do banid-a :http://banid.pl/kto?to=0:1:196099804
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:To chyba proste .. Nie lubie gdy ktos przeszkadza mi w grze, a po dzisiejszym dniu mialem ochote wyjsc z tego serwera. Jednak postanowilem zlozyc podanie  i zrobic porzadek.. Wiem ze moze jestem tu troche krotko, ale nie mam ochoty grac gdy ktos ''oszukuje''...
Mikrofon(TAK/NIE):Bedzie
Czy miałeś kiedyś Admina?:Tak mialem
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Umiem
Znajomość Komend Amxx?(0-10):Nie jestem w stanie tego ocenic, ale mysle ze  umiem wystarczajaco zeby sprawowac funkcje admina :) 
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Płatność: PSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na Tak Przyda się dodatkowa pomoc, nie każdy czasami bywa na serwerze :) ja często jestem w pracy ^.^ chociaż staram się być tyle ile mogę ^.^ Decydujący głos maliny :)

  • Lubię to! 1

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Imię:
Nick:
Wiek:
Link do gametrackera:
Link do banid-a:
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:
Mikrofon(TAK/NIE):
Czy miałeś kiedyś Admina?:
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:
Znajomość Komend Amxx?(0-10):
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):
Coś o sobie:
Płatność:

 

- Nie zastosowanie wzoru w podaniu

- " Nie lubie gdy ktos przeszkadza mi w grze  " (wiadomo)

- jesteś aktywny, póki co dosyć krótko

- mikrofon

+ składka

 

Podanie niestaranne. Powyższy cytat który sobie pozwoliłem zamieścić określa jednolicie mój głos na NIE.
Administracja serwerem jest dla podtrzymania porządku i zasady fair play dla innych ludzi przede wszystkim, a nie dla własnych wygód. Gdyby tak każdy stawiał sprawę, to każdy zostałby administratorem. Nie zawsze jesteśmy, nie zawsze możemy być.
Oczywiście z czasem mój głos może się zmienić, gdyż ogarniętych ludzi Nam potrzeba. Ludzie pracy pozdrawiam.

 

//Edit1 19.12.2016

Chłopie, poprawisz to podanie ? :) 17 lat i nie wie, że błedy są po to aby nie tyle co je popełniać, ale się na nich uczyć i poprawiać kiedy tylko można. Ja nie piszę do powietrza, tylko konkretnej osoby czyli do Ciebie. Pójdziesz do urzędu np. skarbowego i mimo posiadania kompletu dokumentów bez jednego głupiego ksera, babeczka Cię odeślę na koniec kolejki. Pozdrawiam.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za : 

+Spoko gościu 

+składka 

-+ Od niedawna cie widzę na serwerze ale jak ci 1 raz zobaczyłem to do tej pory grasz bez przerwy ;) 

+Wiek 

+Ogar

+ Tak jak powiedział bedzię mikro ;-; to będzie też zaleta nie ma co wypisywać jestem za :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.