Skocz do zawartości

Opiekun #2


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej na tak!

+brak opiekunów, więc by się ktoś przydał 

+wiek

+Znajomość amxx, ogarnia, więc co i jak więc z tym nie widzę problemu

+wsparcie finansowe

+aktywny

+Staż na forum jak i serwerze

+byl opiekunem jak i właścicielem serwera więc da sobie radę 

Tych plusów bym mógł tu pisać i pisać.

Znam cię tyle czasu, jesteś "normalny" z zachowania, znasz się na robocie i wiesz co jest pięć więc wiem że dasz sobie radę na tym stanowisku. Sam ci zaproponowałem żebyś moze spróbował na opiekuna bo sam zauważyłem że odpowiednią osoba na tym stanowisku się przyda. Więc czemu nie dać by mu szansy?

  • Super! 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

+ Duża aktywność na serwerze i na forum 

+ Znany pośród graczy 

+ Kultura myślę że zachowanie poprawione od ostatniej wpadki 😉

+ Chęci, zależy ci na serwerze widać to 🙂

+ Wiek 

+ Steam 

+ Składka 

+ Doświadczenie

Powodzenia i Pozdrawiam 😉

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK

+Wiadomo największy plus doświadczenie i znajomość AMX

+składka

+zdarzało mi się kilka razy trafić na Ciebie na #2 i jestem bez żadnych zastrzeżeń

Powodzenia! 😄

  • Ulalala! 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak

+od kiedy wróciłem do csa to widzę chłopa na tym serwerze

+wsparcie finansowe

+doświadczenie 

+ludzie go znają na serwerze i na forum 

Na pewno to podanie bardziej do mnie przemawia niż ostatnie podanie jednej z kandydatek na to stanowisko

  • Haha 1
  • Ulalala! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Szczerze mówiąc ciężko mi jest się do Ciebie przekonać, jesteś dosyć specyficzny tutaj na forum, aczkolwiek nie znam Cię totalnie w stosunku do serwerów, parę razy tylko z Tobą grałam. 
Myślę, że można dać szanse. 

+ Znasz się na rzeczy z tego co piszesz.

+ Chęć oraz zaangażowanie

+\- Zachowanie

  • Lubię to! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na DUŻE TAK!!

+ Doświadczenie 

+Składka 

+ Wiek

+ Kulturka U Pana Jest Poprawiona 

Musicie mu dać on będzie dobrym Opiekunem 😎

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywna osoba, współpracowaliśmy nie raz nie dwa razem, przy serwerze czy też pluginach.

Uważam, że poradzi sobie dobrze w roli opiekuna serwera. Na korzyść przemawia także wiek i zawizięcie, nie poddaje się szybko i dąży do wyjaśnienia sprawy. Jak trzeba to jest też i stanowczy i bezwzględny, nie ma kolesiostwa.

Powodzenia Quaiek!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, co można powiedzieć o @ Quuai  to to, że podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie i jakby to określić, rygorystycznie, gdyż nie ominie żadnego błędu na serwerze bądź pluginie. Wielkim plusem, który go wyróżnia jest fakt, że nie podchodzi do spraw serwerowych w sposób koleżeński, w rozumieniu tego, że po prostu kolesiostwo u Niego nie przejdzie. 

 

Z doświadczenia wiem, że zna się na swojej robocie, a dodatkowo ma otwartą głowę, co może pomóc tylko serwerowi, gdyż jego pomysły nie raz okazywały się rewolucyjne jak na standardy serwerów CS. Pełnił już takie same, bądź podobne funkcje na innych projektach i z tego co wiem, spisywał się wyśmienicie. 
Także biorąc pod uwagę sprawy strikte techniczne a także wsparcie w obsłudze serwera, chyba lepszej osoby, która się do tego nadaje, aktualnie nie znam. 

 

Prywatnie, dobry kolega, miły i pomocny. Śmiało można z Nim pożartować, ale również poważnie porozmawiać, gdyż umie dostosować się do każdej sytuacji. Moim zdaniem najlepsze co w Nim widzę, to jego bezkonfliktowość, ale również skromność. Także jako człowieka bardzo go szanuję i lubię. Myślę, że gracze serwera, również podzielają, bądź podzielą moje zdanie, gdy być może podanie zostanie przyjęte. 

 

Podsumowując, moim zdaniem podanie jak najbardziej do przyjęcia. Serwer z @ Quuai na pokładzie, ma szansę jeszcze bardziej się rozwinąć. Jak wiadomo każda para rąk do pomocy się przydaje, a akurat te ręce rwą się do pracy na pewno. Zahaczając jeszcze o finanse, to na pewno wielkim plusem jest fakt, że @ Quuai  jest wstanie wspierać serwer finansowo, co nie wszyscy kandydaci na opiekunów chcą albo mogą.  Mówiąc krótko, ode mnie wielkie tak, gdyż wiem, że sobie poradzi i pomoże DD2 #2

POWODZENIA! @ Quuai

Pozdrawiam serdecznie. 

Kevas

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.