Skocz do zawartości

Propozycja zmiany cs1.6 dd2


IamJerusalem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jest możliwym rozpatrzenie propozycji o włączenie obsługi latarki będąc w grze i ściemnienie szaty graficznej na serwerze, tak aby ukazywał się ładny efekty używania w.w latarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jak kilka osób włączy latarkę to niektóre osoby mogą mieć lagi/spadki fps więc to samo się wyklucza. Może jak grałeś na komputerach w szkole w CS to przypomnisz sobie taką sytuacje xD

Mi to może jakoś bardzo nie przeszkadza, chociaż... efekt tego okręgu latarki jaki by był obok sojusznika/przeciwnika byłby drażniący.

 

// Używam opcji EDYTUJ żeby @ Mrs.Fuksiara  się nie czepiała

@ IamJerusalem hahaha 😄 Chodzi mi o to że raczej ta propozycja nie przejdzie a nie o laptopy dla podstawówek 😄 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quuai napisał(a):

Jak kilka osób włączy latarkę to niektóre osoby mogą mieć lagi/spadki fps więc to samo się wyklucza. Może jak grałeś na komputerach w szkole w CS to przypomnisz sobie taką sytuacje xD

Mi to może jakoś bardzo nie przeszkadza, chociaż... efekt tego okręgu latarki jaki by był obok sojusznika/przeciwnika byłby drażniący.

Składam formalny wniosek o sfinansowanie przez nasz rząd laptopów nie tylko dla osób uczących się ale i również grających w CS, aby mogli w pełni korzystać z urozmaiceń gierki bez spadków fps. Pamiętam czasy informatyki i granie na lekcjach, lecz dla mnie latarka ma wątek dosyć poprawiający urok gry :Do

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mi by się laptop już do końca spalił jakby latarki jeszcze ludzie włączali xD Jestem przeciw kolego, zawsze możesz latarkę z telefonu włączyć 😄

  • Lubię to! 3
  • Haha 1

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Również jestem na nie. Sam miałem kiedyś mocne problemy z fpsami, gdzie przy użyciu latarek ledwo dało się grać, a nawet i teraz miałbym spore spadki, więc zapewne inni gracze mieli by podobnie. Szczególnie, że nie każdy posiada jakiś mocny sprzęt.

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, żeby to dodać. Już prędzej wolałbym noktowizor niż latarkę. Aczkolwiek, tak czy siak jest, to zbędne i niepotrzebne. 

  • Lubię to! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarka nie jest aż tak potrzebna. Tak jak napisali poprzednicy, wyobraź sobie sytuacje, gdzie w czterech / pięciu włączacie i wyłączacie ciągle latarkę - eldorado i klatkowanie xD

Strzelaj na pałę fullauto tam gdzie ciemno, polecam, działa

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.