Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Problem z CS


J@ że ja ^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich . Mam problem z grą  na serwerach Malivera jak na i innych serwerach właściwie na kazdym serwerze od wczoraj .

Mianowicie chodzi mi o problem iż podczas wejść na serwer/serwery  po rozegraniu czasem 1 rundy czasem 2 rund a czasem nie zdążę zagrać nawet 1 rundy Crash-uje mi gre . Nie wyłącza mi cs  tylko stoje w miejscu i juz nic nie mogę zrobić i po dosłownie 5 sek mam możliwość wejść na serwer bez problemów po tzw. reconneccie   i znów 2 rundy max i jest crash gry 

Teraz wyskoczył mi ostatnim razem taki komunikat i nwm co z Tym zrobić .Może zmalałaby sie ktoś tu kto miał taki problem lub wie jak go rozwiązać i mi mógłby pomoc 😞 

REINSTAL CS ROBIŁEM JAK I CAŁEGO STEAMA RÓWNIEŻ ...NIE POMOGŁO 

Informacja jak  dostanie CRASH GRY Sorry, no-steam p48 clients are not allowed on this server

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

sprawdz spójność plików może tu coś pomoże

 

                                                                                                                                                 images (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może rownie dobrze stać w samym steamie zainstalowanym u Ciebie..,  

Bliblioteka gier - Counter Strike  - Prawy przycisk myszy i właściwości oraz zakładka beta i wybrac inna opcje niz brak 😛
 

Powód inny to może być biblioteka dlc i gdzieś w sterach zagubiony problem przez co OpenGL sie crashuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • TOP Donator

Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej lub wybierz na steamie BETA -> Steam_legacy - Pre -25  TO jest aktualizacja na 20 lecie gry Half-Life. MI akurat strasznie freezowalo na kilka sekund gierke przed tym wszystkim i ścinało. NIe wiem co Ci jeszcze doradzić?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • brvtal zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.