Skocz do zawartości

Plotkara odc. 11 brvtal


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. 

 

Już jedenastą osobą, o której plotkowaliśmy był @ brvtal  świeżo upieczony KidModerator oraz organizator rozgrywek na arenkach!

 

Odpowiadający: @ pdUZQvI.png nicki.  @ Wisnia1  @ Quuai  @ Dranzer  @ Kondziu  @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. Borówka

Miłego czytania! :Malinaa:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat @ brvtal ?

 

1. Darek to super osoba, w pełni zaangażowana danym obowiązkom, przyjacielski i bardzo towarzyski. Super gość!

2. Dobra dusza, zawsze dzień dobry na klatce mówił i nie mam zastrzeżeń. Jedyne co to czasem za dobrze strzela i płoszy ludzi z serwera. 😞 

3. Młody chłopak, ma tam jakieś ambicje zawodowe, stara się zarobić pieniądze na sprzęt, który posłuży mu do rozwijania swoich zainteresowań a także miło spędzić czas.

4. Moim zdaniem Darek jest bardzo fajnym i pracowitym chłopakiem, wykonującym uparcie i gorliwie swoje obowiązki, w które wkłada 100% swoich sił i możliwości. Znam go już jakiś czas i zawsze chętnie zamienię z nim parę słów. Jest pozytywną osobą, pomocną, wesołą, w dodatku śmieszek z niego.

5. Jest pracowitym, ambitnym ale też bardzo wrażliwym facetem.

6. Bardzo pozytywna i uprzejma osoba, chętnie pomagającym innym.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z @ brvtal ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

1. JF i wszystko jasne 😄 Zostaje jeszcze do niego zadzwonić o 3 w nocy, zobaczymy czy odbierze.

2. Oczywiście, że tak, chociaż nie piszemy ze sobą jakoś często na pw, ale zawsze, gdy go „zaczepiam” to mi odpisze.

3. Myślę, że tak. Często ze sobą piszemy i mam nadzieje, że ufamy sobie nawzajem. 

4. Raczej normalny, nie ma jakieś złej krwi między Nami, coś tam się pogada od czasu do czasu.

5. Tak. Może nie mam go na fb i innych socjal mediach, ale  zawsze kulturalnie na klatce (chatboxie) dzień dobry powie. 😄 Zawsze zamienię z nim kilka zdań i raczej nie jest z tych, co zostawiają kogoś bez odpowiedzi. Dobry z niego rozmówca, potrafiący przeciągać rozmowę, a rozmawiać z nim można o wszystkim i o niczym.

6. Myślę że tak, często prosi mnie o pomoc z czymś. Niestety jego problemy są takie z którymi ja się nigdy nie mierzyłem i muszę go odsyłać do innej osoby która prędzej mu pomoże.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem @ brvtal  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków na posadzie KidModeratora? Czy widziałbyś/abyś go na innej randze?

Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

 

1. Darek śmiało może kandydować Forumowo do rangi Administratora, ze względu na swoje doświadczenie, ogarnięcie w ACP, kodach i podejściu do każdej sprawy jasno i zaangażowanie.

2. Bardzo dobrze się spisuje w tej randze, wywiązuje się ze swoich obowiązków. Chętnie bym go zobaczył jako J@ (oczywiście nie ujmuje tu nikomu) Darek posiadał już taka rangę i nie było z nim żadnych problemów, jest młody i szybko się uczy nowych rzeczy. 

3. Nie mam pojęcia jakie są zadania KM ale mam nadzieje, że szybko przeskoczy na wyższą rangę bo "kiedyś" miał dużo wyższe rangi przez co przykładał się mocniej do forum i wychodziło to na plus dla każdego.

4. Tak, Darek jest zaangażowany w prace na swojej posadzie. Na pewno posiada nawet wiedzę na wyższą rangę. Jest zawsze zdeterminowany oraz pomocny. Nie można na niego powiedzieć złego słowa, ale mógłby czasami bardziej zadbać o siebie, a nie tylko skupiać się na wszystkim wokół. 

5. No coś tam działa chłopak, dokładnie to nie wiem jakie ma przypisane zadania, ale widzę, że opiekuje się działem, rozdaje ludziom punkty za aktywność, więc na pewno robi to co do niego należy.

6. Ciężko mi to teraz ocenić, bo o ile się nie mylę, to na owej randze jest dopiero około miesiąca. Na innej sieci, gdzie się poznaliśmy, pełnił funkcję Administratora i spełniał swoje obowiązki wzorowo. Wszędzie go było pełno - w UBT, przez redakcję, po wszelkie inne działania administratora. Tutaj, z tego co zdążyłem zauważyć, to pomimo natłoku pracy i nadgodzin, to aktywnie spędza czas na forum i jak może, to pomoże. Dajmy mu jeszcze się czas wykazać. 

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia @ brvtal  spośród innych użytkowników?

 

1. Pracowitość + głupota.

2. Rozmyślam i rozmyślam, przeglądając listę cech charakteru i dopisuję je Darkowi, ale szczerze, ciężkie zadanie. Na forum bowiem znajdziesz wiele osób, które tak jak Darek, są m.in: pracowite, wesołe, zaangażowane, zabawne, pomocne, kulturalne, mądre, empatyczne, bezkonfliktowe, opanowane itd. Mimo, że Darek zasługuje na pewną nobilitację, to sprawiedliwie, nie dodam mu żadnej z powyżch cech, bo do nich ex aequo bym dopisał kilku/wielu Maliversiaków. Zbyt ciężko wybrać co go wyróżnia w takiej ekipie świetnych ludzi, to jakby spośród 300 spartan, wybrać jednego najmężniejszego i najwaleczniejszego wojownika.

3. Pracowitość i zaangażowanie.

4. Pracowitość.

5. Hmm, myślę, że nie ma nic takiego co go wyróżnia. Może, że stara się zachować kulturę.

6. Wrażliwość.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci sie z @ brvtal ?

 

 

1. Literki i gs’y. XD

2. Spaghetti i podrywacz.

3. Pomocny, miły.

4. Młody i śmieszek.

5. Cheater / Noobek.

6. JF, enbnene

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w @ brvtal ?

 

1. Lubię jego rozmowność, pomocność i poczucie humoru. Czego nie lubię? Raczej nie mam czego w nim za bardzo nie lubić. Dobry wariat z niego.

2. Fajny ziomuś, nie ma w nim niczego czego bym nie lubił. To co pisałem wcześniej lubię w nim pracowitość i brak wywalonego EGO bo umie przyznać się że czegoś nie potrafi i szuka pomocy.

3. Wszystko w nim lubię. 😏 Czasem jest upierdliwy, ale to dlatego, że chce do końca rozgryźć dany temat.

4. Trudno powiedzieć, myślę, że lubię (jeśli mówi prawdę) że ma ambicje. A czego nie lubię? Hmm, trudne pytanie, nie znam go, aż na tyle, żeby stwierdzić czego nie lubię, ale jeśli mam napisać, to chyba zazdrosny, jest o nicki. XD

5. Lubię, że jest komunikatywny i da się z nim pogadać, a nie lubię, że po jednym somersby jest już pijany. XD

6. Lubię w nim to, że można z nim o wszystkim popisać na CB, a co mnie wkurza to nie wiem.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do @ brvtal ?

 

1. 🤣

2. image.png

3. image.png

4. 2236_keka.gif

5. :pepelove2: :2236_keka:

6. 💤 - bo ciągle mówi, że niewyspany. XD

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie VIII

Jak myślisz z kim z forum @ brvtal  ma najlepszy kontakt?

 

1. Najlepszy, co oczywiste, to chyba z @ pdUZQvI.png nicki.

2. Z @ Wisnia1 , wyzywają się, bo się kochają, z @ Newt chociaż teraz chyba mniej ze sobą gadają. image.png

3. Na pewno są to osoby z jego starego forum, których niewątpliwie w ostatnim czasie sporo tu napłynęło, ale jeśli mam wymienić parę, to @ pdUZQvI.png nicki. , @ Amaryllis , @ Newt itd.

4. @ Amaryllis , @ pdUZQvI.png nicki. no i ze mną lololol.

5. Ze swoimi ziomkami z poprzedniej sieci. A tak konkretnie jedna osoba to jakoś @ Alcantara  mi pasuje.

6. @ pdUZQvI.png nicki.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś/abyś się zaprzyjaźnić z @ brvtal ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

 

 

1. Już to robimy, haha.

2. Myślę, ze jak najbardziej tak, spokojnie byśmy znaleźli temat do rozmów, te same osoby do obgadywania, vibe by był między nami, haha.

3. My już jesteśmy kumplami ale nie zdarzyło się jeszcze spotkać.

4. Myślę, że tak. Trochę różnimy się charakterem, ale na pewno znaleźlibyśmy jakiś wspólny mianownik.

5. Hmm, może z @ Mrs.Fuksiara  oboje są pełni zapału do tworzenia czegoś na forum. Pewnie zmontowaliby dobrą ekipę i byłoby jeszcze ciekawiej na forum. :3 

6. Jasne. Nie sparzyłem się jeszcze na nim, choć przez kilka miesięcy myślałem, że mieszka w Holandii. 😄 Wkręcił mnie głupek, ale no zawsze spoko się rozmawia. Mam tylko nadzieję, że to nie taka cicha woda, co wbije nóż w plecy.

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie X

Bedąc na spacerze widzisz, że @ brvtal  siedzi sam na ławce w parku i rozmyśla. Podchodzisz i dowiadujesz sie, że trapią go myśli - co zrobić, aby dostąć sie do Laponi i zostać pomocnikiem Świetego Mikołaja?! Jaką rade byś przekazał/a @ brvtal ?

 

 

1. Żeby wsiadł w swojego gulfa, odpalił DŻYPIESA i śmignął do Laponii. Mógłby mi przywieźć jakieś prezenty stamtąd.

2. Żeby napisał list do Św. Mikołaja, ale nie pisał jaki chce prezent tylko, żeby zostać jego pomocnikiem. 

3. "Zmień dilera lub bierz przez pół, JF xD".

4. O Jezusku, powiedziałbym mu, żeby przestał ćpać, bo już ma jakieś niestworzone wizje. XD

5. Rady bym mu nie dawał. Poszedłbym po kapelusz, marker i kawałek kartonu. Na kartonie bym napisał "Na marzenie o pomocy Mikołajowi" - czy coś w tym stylu. I po uzbieraniu jakiejś fajnej sumki, dałbym mu ją, poklepał po plecach i powiedział "leć spełnić marzenie". 😉 I odszedłbym w stronę zachodzącego słońca. 😄 

6. Ja nie spaceruje bez celu a on raczej nie wychodzi ze swojej nory więc sytuacja abstrakcyjna. Ale jakby już tak się wydarzyło to zaproponowałbym coś co zrobił "Łatwo Gang" na TT a potem podbił do Buddy z tym pomysłem. 4566_KEKW.png

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy? :Malinaa:

  • Lubię to! 2
  • Super! 6

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ciekawa opinia, ale o przyjaźni może zapomnieć! Nie jestem taka łatwa :4566_KEKW:

  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Świetne wypowiedzi, podobają mi się!

Dziękuję, super jesteście :Pepe-shy:

@ Mrs.Fuksiara dobra dobra, nawet nie pytałem! XD

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.