Skocz do zawartości

sztywnygit


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: sztywnygit

Steam id lub IP:  https://bany16.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=3826

Serwer: dd2

Data bana: teraz

Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'pobv na fdorm'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanent

Nie nagrał mi się wogole POV w folderze.. Odkąd wprowadzili do wersji NS CSXguard która blokuje komendy wymuszane przez serwer nie nagrywa mi sie POV na żadnym serwerze.. W Konsoli nawet jest o tym info

[CSXGuard] "record "Maliver-DD2#2"": (ST Blocked)

Nie wiem jak to wyłączyć nawet i czy się da. Żeby nie było że kłamie to podstawiam screena z konsooli
Jak ktoś nadal nie wierzy to wystarczy pobrać cs 1.6 z cssetti wersje ns i wejsc na maliver i bedzie to samo w konsoli wyskakiwalo i nie nagrywało POV'ow.
Licze na demo z hltv jezel ijest taka mozliwosc


 

385540111_353361144074988_6520121321320438071_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HLTV 10k pingu bedzie 100% wiarygodna rozpiska, guarda da sie usunac w plikach cs, wiec @ Numero Tre  jak uwazasz:)?

SID kazdy posiada, wersja ns tez posiada wiec ns to nie sid:p (konsola status na jakim kolwiek serwerze i ci pokaze sid/ w bansie masz tez sid jak cos)


@ biegamodpalony  google nie boli, wpisz "Jak usunąć CSXGuard cs 1.6" to ci multum poradników pokaże jak to zrobic

 

@ biegamodpalony  Skoro wiedziałeś że nie nagrywa to czemu na to nie zaregowales? skoro grasz u nas juz jakis czas to chyba regulamin czytales->

27. Nie usuwaj demka, które nagrywa serwer i zapisuje w Twoim pliku gry. W przypadku wątpliwości jesteś zobowiązany do wrzucenia demka jako dowód. 

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Reinderek napisał(a):

HLTV 10k pingu bedzie 100% wiarygodna rozpiska, guarda da sie usunac w plikach cs, wiec @ Numero Tre  jak uwazasz:)?

jeżeli możesz to powiedz mi które to pliki dokładnie? i gdzie znaleźc w jakim folderze?

@ Reinderek ODD2 #2 nie reagowałem bo na innych serwerach w takich sytuacjach rozpisywali mi z HLTV i nie mówili nic że mam usunąć csxguard nawet myślałem że nie ma takiej możliwości że da się usunąć . Myślałem że to na stałe już wgrane do klienta gry i nie da się skasować. Co do pkt 27 co dałeś to ja nic nie usuwałem przecież. Fajnie jakbście dodali pkt w regulaminie o tym csxguard wtedy by było wszystko jasne że nie wolno wchodzić czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ biegamodpalony CSXGuarda można znaleźć, niektóre klienty csa mają już to wgrywane przy instalacji Folder z grą>cstrike i szukasz pliku CSXGuard.ini

@ Reinderek ODD2 #2 uważam że jeśli mamy możliwość pov to wykorzystujemy. Kolega dostał już poradnik gdzie to znaleźć, dlatego proponuję dać póki co ub, a później wziąć pov do sprawdzenia bo demko z HLTV to średnio się nadaję.

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Numero Tre napisał(a):

@ biegamodpalony CSXGuarda można znaleźć, niektóre klienty csa mają już to wgrywane przy instalacji Folder z grą>cstrike i szukasz pliku CSXGuard.ini

@ Reinderek ODD2 #2 uważam że jeśli mamy możliwość pov to wykorzystujemy. Kolega dostał już poradnik gdzie to znaleźć, dlatego proponuję dać póki co ub, a później wziąć pov do sprawdzenia bo demko z HLTV to średnio się nadaję.

Sprawdzę dziś hltv około 14 zobacze czy coś się da rozpisać czy będzie telepało wszystko i edytuje wiadomość więc póki ci proponuje zostawić temat i poczekać 

 

01:10:00-01:15:00 - na hltv to widac jak strzały leca daleko nad glowe a zabija HS'em / pov ladniej by to wygladalo:c
07:14:00-07:17:00 - tak samo widac 1 strzal ladnie nad glowe lecz head siada

czasowek jakos nie ma duzo bo tylko 2 xD no ale z hltv ciezko nawiazac wspolprace, pov to jednak pov fajnie by sie co nie co rozpisalo

@ Numero Tre

 

demko zlagowane jak kazde wiec ciezko bedzie cos z niego wyciagnac...

 

To co idzie cos zauwazyc na lagach to rozpisze lecz moim zdaniem to bedzie +/- wiarygodne...

 

K4Bum , (edytowane)

Używaj opcji edytuj. Ostatnie ostrzeżenie słowne. Posty połączyłem. 

Edytowane przez K4Bum
  • Haha 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 demko z hltv czyste. bez pova to my za dużo tutaj nie wywnioskujemy.

Proszę sobie usunąć wyżej wspomniany plik i najprościej mówiąc grać dalej, gdzieś być tego świadomy że admin może poprosić o pova(żeby wszystko się wtedy dobrze nagrało).

@ Malinaa. zrozumiano.

 

RVsPTzu.png

Malinaa. , (edytowane)

Za 2 razem nie bedzie UB bez demka.

Edytowane przez Malinaa.
  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.