Skocz do zawartości

Podanko na opiekuna


maryluniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Alan

Wiek: 18

Nick: spandi

Link do banid:-wlasciciel rozumie dlaczego

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chcialbym wziasc pod skrzydla serwer,dac duzo nowych pomyslow I ogaranac go w miare zeby cos z tego wyszlo

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:Classic

Dlaczego akurat ten serwer?: Wpadl mi w oko I dostalem taka niby propozycje ze moge sprobowac wiec pisze.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: jasne, na wielu serwerowniach zdarzylo sie byc glownie to jailbreak I dd2.

Znajomość amxx i panelu (0-10):6/7 na 10 postawy ogarniam lecz sa niedociagniecia

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Cos wpadnie

Coś o sobie: Nazywam sie Alan, mam 18 lat pochodze ze szczecina, zajmuje sie Informatyka, czyli jak inni lubia mowic lacze prace z pasja, wiec zostaje przy zawodzie, idzie fajnie zarobic, I sie pobawic. Interesuje sie rowniez gra w tenisa stolowego, gram nawet w 5 lidze.

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The end.
45 minut temu, maryluniaa napisał(a):

Link do banid:-wlasciciel rozumie dlaczego

Zaś ja nie rozumiem dlaczego.

45 minut temu, maryluniaa napisał(a):

dac duzo nowych pomyslow

Pomysły możesz dać nawet teraz.

45 minut temu, maryluniaa napisał(a):

serwerowniach

Myślę, że chodzi o sieci serwerów.

45 minut temu, maryluniaa napisał(a):

Chcialbym wziasc

wziąć

 

Nowe konto, jeden post, doświadczenie też znikome. Brak podstaw dla przyjęcia tego podania.

 

@ maryluniaa to po co te podanie? Przecież możesz napisać je prywatnie do właściciela serwera. Ukrywasz banid, nie potrafisz przyjąć zwykłej oceny bez swojego iście bezsensownego komentarza.

Pytasz o powód do negatywnej oceny? Całe podanie jest powodem.. znajomość amxx na poziomie admina, nie używasz polskich znaków, a podanie to Twoja wizytówka, dodając do tego wszystkie wyżej wymienione aspekty - swojej opinii na temat podania nie zmienię.

 

Edytowane przez The end.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The end. napisał(a):

Zaś ja nie rozumiem dlaczego. - Sprawa miedzy mna a wlasccielem, dostalem zgode I to juz twoja sprawa nie jest.

Pomysły możesz dać nawet teraz.- owszem moge, jesli wykryje bledy w serwerze lecz na to potrzeba czasu.

Myślę, że chodzi o sieci serwerów.

wziąć - czlowiek sie pomylil I co z tego? Trzeba go dyskryminowac na wejsciu? Rozumiem.

 

Nowe konto, jeden post, doświadczenie też znikome. Brak podstaw dla przyjęcia tego podania.- owszem konto nie ma paru lat miesiecy tylko kilku dni, lecz to chyba nie powod do dawania punktow ujemnych. Jeden post, widze ze masz konto od 3 lat I 2 posty razem z ta glupota co teraz napisales. Doswiadczenie zawsze mozna ukazac wlascicielowi, co sie Robi Po rekrutacji 😄 wiec nie widze tutaj sensownego argumentu z twojej strony.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE!:1635_WeirdChamp:

-banid 

+wiek

+/- Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem / nie przekonuje mnie jakos bardzo to co napisales

-znajomosc amxx, opiekun zna tylko podstawy amxx? 

- cos z tym doswiadczeniem nie chce mi sie wierzyc ale no, gralem duzo kiedys jb i nie kojarze cie:)

- - i jeszcze raz - konto na forum pod podanie

dodam jeszcze ze wedlug mnie to podanie wyglada jak bys pisal je na kolanie na szybkiego:D

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o mnie chodzi jestem na NIE 

 

-brak banid (jakos ja nie rozumiem dlaczego)

- swieze konto 

-srednio napisane jakby na sztuke 

- jak kolega wyzej cos slabo z amxx 

 

 

 

 

 

scrappy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na wypowiedzi użytkowników forum jak i graczy i doczekałem się oraz postanowiłem podjąć ostateczną decyzję co do twojego podania na opiekuna serwera. A mianowicie podanie odrzucam jest wiele powodów dlaczego i długo by tu wymieniać. A mianowicie twoje błędy ortograficzne rozumiem raz się zdarzy w zdaniu dwa ale nie co chwilę , znajomość amxx , podanie napisane nie estetycznie na szybko wszystko tutaj do odrzucenia! Dlatego muszę podanie odrzucić popracuj na aktywnością na serwerze jak i na forum oraz nad wszystkimi błędami swoimi i wtedy pisz podanie. Miłego dnia pozdrawiam! 

xbdgMJW.png

  • Super! 1



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.