Skocz do zawartości

cl_better_life 0 moje ss'y


q__

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: cl_better_life 0
Steam id lub IP: STEAM_2:0:1606303913   91.223.64.202  
Serwer: onlydd2_2
Data bana: 2024.01.07
Wycinek z konsoli: 


** Admin "Reinderek" z powodu podejrzen o oszustwo zrobil Ci screeny **
** Screeny znajdziesz w katalogi cstrike/cstrike_polish                     **
** W celu odbanowania koniecznie wrzuc je na www.CS-Maliver.pl                 **
********************************************************
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'wstaw foty na www.CS-Maliver.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1606303913'
[AMXBans] Twoje IP: '91.223.64.202'
[AMXBans] ===================================


Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): http://hostuje.net/file.php?id=87a2f11196de757d8fb8b2613da0cdba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jeszcze POV z gry ktory znajdziesz w plikach gry pod nazwa: Maliver-DD2#2.dem

 

SSY czyste lecz demko nie nalezy do ciebie:) wstaw moze lepiej swoje demko a nie:c           ----> SS nr. 1 nick + sid osoby z pov  / SS nr 2 Data modyfikacji pova:p

Zrzutekranu2024-01-07141058.png.a3cf471ed3efdc3060747b0680b8bccf.png

Zrzutekranu2024-01-07141014.png.cd53281e8d47fac1878b7bef9493dde6.png

 

W dniu 7.01.2024 o 14:14, q__ napisał(a):

Ja dałem wyszukaj w plikach nie mam żadnego innego demo, może on nie nagrał po prostu 

 

Demo pov jest automatycznie nagrywane po wejsciu na serwer:)

 

@ q__ po wejsciu na serwer kazdemu sie nagrywa demko jak widzisz 🙂 -> wyciete z konsoli
recording to Maliver-DD2#2.dem.

 

Edit v2

@ q__  uzywaj obcjj edytuj bo warny sie posypia 🙂nie wiem czy wiesz hltv a pov to 2 różne rzeczy, to co wstawiłeś to jest pov lecz nie należący do ciebie! Więc wytłumacz skąd ono tam? Posiadasz csxguard może? W konsoli nic nie będziesz miał o wstaw demo bo dostales ssy ale dla jasności mogę poprosić cię o wstawienie pov z gry który jest automatycznie nagrywane kazemu graczowi gdy wchodzi na serwery sieci cs-maliver:)

 

Edit v3

@ Quuai też tak uważam, tym bardziej że mam jeszcze jedno podejrzenie skoro wrzucil pov:)

 

Edit kolejny xD

@ q__ dobra to powiedz mi tylko skąd się wzial czyjs pov w twoich plikach i podyslasz jako twoj? Mialem podejrzenie ze mozesz cos posiadać więc wykonałem Ci ssy + chciałem sprawdzić twój pov, mam takie prawa aby to w takie sposoby sprawdzić. Co do dema kazdemu sie nagrywa chyba że masz csqguard to ci się nie nagra więc życie.

Ja cie nie banowalem lecz widziałem że dostałeś sski na #1 więc zrobiłem Ci ponownie SS i tak jak widać prosiłem cię o pov z gry po którym dal bym werdykt czy clear czy spalony więc nie widzę sensu powtarzania się twojego

Pozdro i miłego:)

@ Malinaa.  dziś po południu przejże temat i edytuje ta wiadomosc 🙂

@ Malinaa.  @ Numero Tre  HLTV czyste więc @ q__  do UB. lecz pamietaj pojawi sie poradnik jak usunac csxguard i jak bedziesz mial nadal to ub nie bedzie. pozdrawiam

  • Hajs się zgadza! 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hostuje.net/file.php?id=b22ae653ee689794fee8136d7b8e5018

 

To nie swoje dałem? Nie mam innego 

 

 

Ja dałem wyszukaj w plikach nie mam żadnego innego demo, może on nie nagrał po prostu 

 

 

Nie mam nic w konsoli wstaw demo ani że zostało nagrane, w plikach też tego nie mam. Skąd je mam wytrzasnąć?

 

 

No demo hltv sie nagrywa, to sobie możesz pobrać sam przecież z serwera

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

A podaj swoje demko dla jasności

 

1 godzinę temu, q__ napisał(a):

To nie swoje dałem? Nie mam innego 

image.png.b9e46d585c9fcfeed9e9df577c747c1c.png

Trochę stare demko jak na to że jest z dzisiaj 😕 

 

@ q__  jakbyśmy mieli opierać swoje zdanie na demku z HLTV to nie prosilibyśmy cię o POV z gry. Poza tym oglądanie nagrania z HLTV nie ma sensu na 9999 pingu.

Demko HLTV miałoby sens wyłącznie gdy używałbyś aimbota i przeskakiwałby ci celownik z głowy na głowę hehs.. - Brak POV z gry jest równoznaczne z próbą zatajenia dowodu.

27. Nie usuwaj demka, które nagrywa serwer i zapisuje w Twoim pliku gry. W przypadku wątpliwości jesteś zobowiązany do wrzucenia demka jako dowód.

- My mamy wątpliwości a ty nie masz demka więc nie widzę podstaw do odbanowania gracza.

@ Reinderek ODD2 #2

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, w takim razie bon voyage jak to mówią. Niczego nie usuwałem, pliku żadnego nie mam może to wina non steam, albo tego że mnie wyjebał przed końcem mapy-nwm. Skoro ani aim ani wh to co innego mógłbym mięc? Pytam z ciekawości i trochę mnie to śmieszy 

 

 

PS Demko stare miałem ściagnięte bo sam obczajałem typa który wydawał mi się podejrzany, dlatego je wyszukało a tamto nwm gdzie miało mi się zapisać

 

Po za tym jak nie widzisz podstaw jak mi 2 razy ssy robiliście i jestem czysty, a reinderek patrzył sam jak gram na żywo i jakoś za aima mnie nie wyjebał tylko ssy zrobil XD więc się zdecydujcie o co wam chodzi

Nescio ,

Nie spamuj, używaj opcji edytuj w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pova = brak ub

 

D6rcJsU.png

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@ Reinderek ODD2 #2  rozpisz demko, jeżeli screeny nie sa wystarczające bo kolega nie ma nagranego pova ze względu na wersje non steam cs. 

W dzien powstanie poradnik jak wyłączyć blokowanie komend, aby demka sie nagrywaly. Proszę tam wtedy zajrzeć  @ q__ .

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RVsPTzu.png

  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.