Skocz do zawartości

Waćpanna na admina#


per.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Justyna 

Nick: Waćpanna
Wiek: 28
Link do gametrackera: nie działa
Link do banid-a: https://banid.pl/kto?to=0:0:243359927
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Przede wszystkim chciałabym pomóc obecnym adminom w utrzymywaniu porządku na serwerze, a jak wiadomo, rąk do pracy nigdy za wiele. W weekendy jestem w grze praktycznie od rana, bardzo często się zdarza, że nie ma wtedy admina. Na serwerze pojawiam się codziennie na dłuższy, bądź krótszy okres czasu.
Mikrofon(TAK/NIE): oczywiście, że tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Z 10 lat temu miałam na randomowej sieci, wszystko kwestią przypomnienia.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: 7/10 również jest to kwestia przypomnienia sobie.
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Aktualnie 3 po krótkim przypomnieniu myślę, że 5/10.
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Justyna, mam 28 lat i jestem rodowitą Wrocławianką. W wolnym czasie oglądam seriale i filmy kryminalne, uwielbiam gotować a momentami nawet mam zajawkę na pieczenie ciast. 👽Kontaktowa, pomocna, INTELIGENTNA, ZABAWNA

😈 nie ma sie co rozpisywać, co za dużo to nie zdrowo 😉 

Płatność: Przelew 

  • Lubię to! 2
  • Haha 4
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wacpanna napisał(a):

ZABAWNA #OnlyFans 😈

POLECAM ❤️ 

 

A tak poważnie, to jestem na tak.

+ aktywność

+ kulturka (to, że czasem pośmieszkuje nie oznacza braku kultuty)

+ mikro

+ pomożemy w przypomnieniu i będzie ogarniać jak talala! 

  • Haha 2
  • Super! 1

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na tak.

 

+mikro

+ jakieś doświadczenie jest

+ aktywność

+/- znajomość komend, ale wszyscy wiemy że do ogarnięcia w parę chwil 😉.

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 

Wszystkie + wyżej są w odpowiedziach a ja dodam tylko tyle jeszcze:

Twoje odklejki na ts czasem mnie rozwalają 🤣🤣🤣

  • Super! 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 

aktywność na serwerze, sporo Cię widuje wiadomo

doświadczenie

mikro

+ Moge podszkolić z amxaa 😜

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE

Prywatnie nic do Ciebie nie mam, ale jest kilka podstawowych filarów, które Admin powinien reprezentować i u Ciebie po prostu ich brakuje. 

Jako osoba do pogadania prywatnie OK, ale na stanowisku admina niestety Cię nie widzę 😕 

 

Niestosowne zachowanie ( voice chat, say chat), uważam również, że masz małe doświadczenie jeżeli chodzi o tych "cziterów" co napisałas w podaniu i pluginy wgrane na serwerze wyłapią w zupełności graczy, których byś mogła wskazać.

 

Mrs.Fuksiara ,

Swoją wypowiedź popieramy 3 argumentami. 
Dodaj je 🙂

  • Lubię to! 4
  • Super! 1

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy kolegów/koleżanek z ts'a powinny być liczone przez pół, bo to zero obiektywizmu. 

Co do koleżanki, wybacz że trochę pojadę po bandzie, ale zwykłem być szczery w swoich wypowiedziach i osobiście tak jak osoba wyżej prywatnie do Ciebie nic nie mam, tylko wypowiadam się na podstawie tego co widzę na serwerze. Nie trawie atencjuszy, a wydaje mi się że ty taką osobą jesteś i to na skalę większą, twoje teksty i spamowanie na czacie jest już po prostu irytujące, masz 28 lat a zachowanie na serwerze nic na to nie wskazuje, 0 poziomu. Jakbyś dostała admina to ja się boje co by się działo jakbyś pisała to samo na y@@ co piszesz na czacie zwykłym. Twoje odzywki przez mikrofon również pozostawiają wiele do życzenia, rozumiem żarty żartami, ale wiedząc, że w niedalekim czasie będziesz kandydować na adminke to jakiś poziom trzeba reprezentować, bo później się to odbija na forum widząc kogo mamy w administracji serwerowej. 

Na NIE. Pozdrawiam. 

  • Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Ulalala! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Oj tam, ja zawsze daję szansę i również na tę kandydaturę mam pomysł. Pomysł ponieważ, że nie wiem czy to podanie naprawdę napisałaś na serio - utwierdź mnie w tym, że się mylę 🙂

 

 1.

Jesteś stałem bywalcem DD2#1, więc do przyszłego piątku, tj. 19.01 oraz potem po ewentualnym dostaniu rangi koniec z:

a) Jękami. Wiem, że masz fanów tego, ale od tego mogą być inne platformy (xD). Żart powtarzany wiele razy przestaje być śmieszny, a staje się... hmm, szczerze mówiąc żenujący

b) Wszystkie tagi #onlyfans. Identyczna sytuacja i tu kieruję do ww. punktu a)

c) Kultura. Tragedii nie ma, ale unikanie niektórych sytuacji będzie wartością dodaną

 

2.

W przyszłym tygodniu dajmy demo do rozpisania. Może być na DC, bo z tego co słyszałem korzystacie. Rozpiszesz nam na żywca, tak aby nikt nie odwalił roboty za Ciebie 😉 

 

  • Lubię to! 3

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mimo, że od kilku dni moja rozgrywka na DD2 mocno spadła, miałem okazję grać z Justyną kilka razy.

 

Niestety podzielam zdanie chłopaków wyżej ( @ ANTONI CO JAJAMI DZWONI  i @ dedzik ODD2 #1  ).
Po kilku okrzykach rozkoszy (#ahhh) przez mikrofon, niestety musiałem zmutować koleżankę, po prostu nie dało się słuchać tego zażenowania. Tak, wiem że to wszystko jest bekowe ale mimo to, na potencjalnego Admina takie zachowanie w moim mniemaniu jest karygodne. Do tego to częste #OnlyFans na czacie (bleh) - czuję się jak w 2020 roku grając na serwerach CS 1.6 (czasy podrywów i tak niskolotnych tekstów) - jak widać ktoś dalej uważa że jest to coś FAJNEGO.

 

Wracając do podania - znajomość komend - 3/10 jest jakimś nieporozumieniem. Jak ktoś wyżej mógł dać + doświadczenie, jak doświadczenia tak na prawdę brak? LULZ. :kappa:

 

Wszystkie głosy na TAK w tym podaniu, myślę że są z powodu kolesiostwa na TS3 lub na samym serwerze, bo co by nie powiedzieć gracze Cie lubią. Gdyby nie te okrzy#!%#@ rozkoszy to pewnie ja również zaliczałbym się do tego grona. Mimo to, potrafię OBIEKTYWNIE spojrzeć na Twoją osobę.

 

+ wiek

+ składka

- doświadczenie

- posiadanie mikrofonu (hehe)

 

Reasumując. Nie.

  • Lubię to! 5
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego,  że  w moim odczuciu podanie jest napisane dla "beki", bo nie uwierzę, że przeszła Ci przez głowę myśl, że ktokolwiek nie licząc Twojego "kółka tsowego"  przychylnie spojrzy na Twoją kandydaturę (tymbardziej, że sama niejednokrotnie pisałaś na chacie że i tak nie dostaniesz admina), więc musisz najwyraźniej zdawać sobie sprawę z tego, że należałoby popracować przede wszystkim nad kulturą która leży i kwiczy (dosłownie xD) oraz zastanowić się nad tym co czasami Ci ślina na język przyniesie, bo nieraz potrafi mnie dopaść atak potężnego cringu, a nie należę do osób które mają przysłowiowego kija w d&^ie i po części zdaję sobie sprawę z tego,  że jest to dla beki, ale z umiarem, jeśli planowałaś już jakiś czas temu złożyć podanie to było nabrać jakiejś autorefleksji przed dodaniem tematu. 

+aktywność

+wiek

+jako tako doświadczenie, bo nie jest to wybitnie trudna rzecz ogarnąć podstawowe komendy (raczej każdego coś takiego ogarnia) 

+składka 

-kultura

-mikro (kmwtw) 

-ciężko mi uwierzyć w to, że jesteś w stanie rozpoznać odpała, tak więc jestem za poniższym cytatem

1 godzinę temu, Psych0 napisał(a):

W Przyszłym tygodniu dajmy demo do rozpisania. Może być na DC, bo z tego co słyszałem korzystacie. Rozpiszesz nam na żywca, tak aby nikt nie odwalił roboty za Ciebie 😉 

 

 ODE MNIE - NIE

Popracuj nad kulturą, mikrem i spróbuj sił za jakiś czas 

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Oczywiście jestem na TAK

+wiek

+kulturka

+aktywność 

+mikro

  • Haha 2

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania jak ktoś tam wyżej. Powinna dostać szansę, ale wcześniej rozpisać jakieś demko, żeby sprawdzić czy te X lat temu to, to samo co teraz. Po drugie, osoby które piszą coś tam o kulturze, zachowaniu, nieodpowiednim używaniu mikrofonu itd. Uderzcie się na sam początek we własną pierś i z ręką na sercu powiedzcie, że jesteście święci... Na każdego z Was znalazłyby się "haki", ale ja nie jestem Piotrek90, żeby screeny ładować i wstawiać do tematu. Piszę to jak najbardziej obiektywnie, bo każdy z Nas dostawał szansę na jakimś stanowisku, jedni się sprawdzili, drudzy swoim zaangażowaniem, rutyną i nienaganną postawą udowodnili wszystkim tym, którzy byli na nie, że jednak ich zdanie, nie jest poparte tym, że ktoś coś nie umie, tylko po prostu nie pałają do danej osoby sympatią i ich zdanie zawsze będzie na nie. Myślę, że Justyna udowodnij, że jej sposób bycia to zwykły performance i zabawa, w końcu to jest internet i nie startuje na stanowisko, gdzie będzie reprezentować cały kraj, bez przesady ludzie. 

 

Z mojej strony to "małe" TAK.

+ Wiek

+ Aktywność

+ Posiadanie mikrofonu

+ Składka, która zawszę jakoś dołoży swoją cegiełkę do rozwoju serwera.

+/- doświadczenie, ale to kwestia przypomnienia.

 

  • WTF? 2
  • Haha 2
  • Super! 3

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

-kultura

-mikro

Cytat

 Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,

Wzór z tymi jękami na mikrofonie to z Ciebie nie będzie...  W szczególności młodszym osobom. Tak samo irytujące już spamienie #OnlyFans na chacie. Żart wypowiadany wiele razy przestaje być śmieszny.

-doświadczenie

amxmod - spoko idzie się nauczyć, aczkolwiek wątpię w Twoje umiejętności co do rozpoznawania cziterów.... Najlepszą weryfikacją byłoby demko do sprawdzenia na żywca - co wspomniał PsychO.

Nie mam nic do Ciebie osobiście aczkolwiek nie widzę Cię w tej posadzie.

W dniu 8.01.2024 o 15:17, dedzik napisał(a):

Głosy kolegów/koleżanek z ts'a powinny być liczone przez pół, bo to zero obiektywizmu. 

Zgadzam się z kolegą powyżej w 100% lub nawet nie powinny być brane pod uwagę. 😉

 

+składka

+aktywność

  • Lubię to! 4
  • Haha 2
  • Ulalala! 1

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie powiem myslalam, że ta kandydatura jest trochę formalnością, bo na duscie jak wchodziłam nie slyszalam za bardzo na mikrofonie nic niestosownego, jedynie raz na FFA wiec zostałam trochę przez moich adminow uświadomiona, że to jest zachowanie mozna powiedzieć codzienne. 

Chyba nic więcej dodawać nie musze, bo Admini wypunktowali wszystko ale mam nadzieje, że w przyszłości znowu będzie podanie i nikt nie będzie miał do czego się doczepić. 🙂

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.