Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[UBT] Reinder?


Reinderek

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.aeed4428324263ea7a432c6f13ed80a1.png

Nick:  Reinderek

Wiek: 17

Data rejestracji na forum:  DOŁĄCZYŁ 16 Grudnia 2023

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Spokojne kilka godzinek tak jak zawsze, oczywiście czasami mnie lub więcej ale staram się na serwerach oraz forum spędzać jak najwięcej czasu mogę sobie na to pozwolić.

Doświadczenie w ocenianiu: Moim zdaniem doświadczenie jakie posiadam jest dosyć duże z kilku różnych powodów, a to kilka z nich: posiadałem rangę ubt w swojej karierze, miałem doczynienia z cheaterami oraz z cheatowaniem więc coś na ten temat potrafię i różne swoje techniki wykrywania posiadam. Znam starsze jak i nowsze wspomagacze więc wydaje mi się że bez problemu damy sobie z nimi radę:)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, obsługiwałem 2 wersje bansa. Jedna z nich to wydaje mi się jak jest tutaj na forum lecz miałem też doczynienia z tymi nowszymi bansami.

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Zależy, tutaj na forum nie byłem karany lecz na serwerach kilka banów czasowych pojawiło się za lagi. Na innych sieciach jakieś tam bany też się pojawiały za takie tam z przeszłości:d

Dlaczego ty?: Wydaje mi się że łącząc siły z @ Numero Tre  rozpatrywanie odwołań od banów jak i sprawdzanie zgłoszeń szło by trochę szybciej, również by były by lepsze rozpatrywania tych tematów w razie wątpliwości co do rozpatrzenia będą 2 opinie osób z zespołu ubt. Weźmy pod uwagę to też że tak samo ja jak i @ Numero Tre  jesteśmy ludźmi jak każdy inny i nie jesteśmy dostępni 24/7 więc nie będzie trzeba czasami czekać na rozpatrzenie spraw, nie da się uniknąć że nie każde takie są że szybko się rozpatrzy bo widać wszystko bo trafiają się różne osoby z którymi nie idzie tak łatwo i szybko.

Coś od siebie: Jestem Marcin lecz z gry możecie mnie znać jako Reinderek lub Reindereq. Mam 17 lat i pochodzę z woj. mazowieckiego - okolic warszawy. W temacie CS 1.6 jestem dobre kilka lat (z przerwami spowodowanymi grą w cs:go) Część z osób mnie kojarzy jako tako więc chyba wiedzą jaki jestem. Co do swoich obowiązków staram się przykładać do nich jak tylko potrafie. Patrząc na dzisiejszą młodzież nie jestem moim zdaniem taki zły;). Co tu więcej dodawać od siebie :d Miłego i z ciekawością będę czekał na wasze wypowiedzi za/przeciw co sądzicie o mnie na tym stanowisku:) z fartem i do zobaczonka! 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

O cholercia! 
Zaimponowałeś mi swoją grafiką! 

Co do podania: 

+ Przyda się pomoc w Ubt. 

-/+ Jesteś krótko na forum i myślę, że nie każdy Cię kojarzy. 

+ ładnie napisane podanie! Chciałabym takich więcej 😄 

Jestem za jakimś okresem próbnym, lub sprawdzeniem kandydata poprzez rozpisanie demek! 

@ dedzik ODD2 #1  szefuńcio dobry w takich rzeczach! 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jako odpowiedz bo nie moge cytowac w efytacji...

Jak mogę kogoś z administracji prosić o połączenie postów...

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

1.Pierwszy ss jest z innego forum, gdzie wykłócałeś się z tamtejszą społecznością na temat tego, że nie masz 5 ss'ów!

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

2.dlaczego nie chcę rozpisać demka z HLTV?

 

Co racja to racja lecz nie ukrywam tego że latałem na różnych bajerach więc nie wiem czy wiesz w cheatach masz anty ss co pewnego razu w tym cheacie coś przy tej opcji grzebali a ja w tym czasie dostałem sski przez co mi ich nie zrobiło bo pracowali przy tym...

2. Nie wiem czy wiesz HLTV moim zdaniem nie jest w 100% wiarygodna rozpiska z powodu ciągłych lagow demka, wiec w przypadku gdy wiem że coś posiadał a pov "zaginął " to wolę następnym razem się z tą osobą spotkać na serwerze i jej znowu wlepić bana tym razem nie będzie tłumaczenia że pov nie ma bo miał guarda.

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

3.Znalazłem parę twoich banów za czitowanie w Amxbansach albo odrzucane odwołania i to z przed roku także ciekawe czy dalej lubisz sobie pośmigać na odpale

Nie wiem czy wiesz ale w podaniu było o tym wspomniane, właściciel, Opiekun dd2#2 lub inne osoby z tej społeczność też pewnie wiedza że jakiś czas temu grałem na różnych tego typu. Nie wiem czy się orientujesz czy może jednak jestes zielony w tych tematach, lecz na win 11 niw pograsz sobie na cheatach 🙂 #rerinderhook

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

4.Bo dla mnie jesteś kolejnym młodym atencjuszem, spamisz gdzie się da, na siłę szukasz kolegów

4. Sory ale cię zmartwie:*( kolegów nie muszę szukać chyba że to cię dowartościuje, przyszedłem tu z powodu miłej atmosfery co ludzie o niej mówili jak i na forum jak i na serwie lubią się pośmiać. Jak mi odrzuca podanie to trudno się mówi lecz pewnie myślisz że nie dadzą rangi to pójdę szukać na innym forum lecz po co? 

 

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

że jak zwolni się miejsce na kid Moderatora to będziesz pierwszym

Nie na takie stanowiska na 100% nie będę pisał bo nie ogarniam aż tak tych wszystkich tematów forumowych jak dodaje się rangi czy coś więc przy tym czym dosyć dobrze się znam mogę lecz może twoja kolej na spróbowanie:)

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

że ktoś mu to podanie napisał, bo jest bardzo ładnie napisane, praktycznie nie ma się do czego przyczepić

Elegancko! Dzięki ci bardzo że to napisałeś! Podziekuje sam sobie jak i nauczycielowi ze jednak coś w tej szkole mnie nauczył:)

 

9 godzin temu, dedzik napisał(a):

Jak posiedzisz tu dużo dłużej i pokażesz, że nie jesteś kolejnym zbieraczem kolorków tak jak to przedstawiłem wyżej to zmienię swoje zdanie co do twojej osoby i kandydatury (jeżeli nie zostaniesz przyjęty) a póki co jestem na NIE.

Nie ma problemu, szanuje że się taka długa wypowiedź z argumentami strzeliłeś a nie typu: 

Na nie 

-wiek etc.

 

@ Lisek90  mogłeś przeczytać to co pisałem na poczatku a nie tylko ze odpowiedz jest, chcialem dodac do podania lecz nie mogłem w edytowaniu cytowac więc pozdro i miłego dnia:p nie do końca się zrozumieliśmy, miałem na myśli że fajnie że się wypowiedział pisząc taka odpowiedz. Będę prędzej wiedział co i jak niż po samym - 

  • WTF? 2
  • Haha 5

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Na Nie

-wiek

-Za krótko na forum

-/+ decyzja z góry 

  • Lubię to! 4
  • Haha 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie  

- Za Krótko na forum  i  od razu szybkie stanowiska i wszystko trzeba dawać a gdzie się kolega spieszy ? 

- Nerwowy i  brak cierpliwości . 

- Wypowiada się pod własnym podaniem i robi taki nie porządek - komentuje innych wypowiedzi a to chyba zakazane co mi wiadomo 

- Myślę że lecisz na Rangi i sporo  w tematach kozaczysz  , popis przed kolegami i koleżankami  jaki jesteś najlepszy .

- Komentujesz nawet jak osoby  mają się wypowiadać każdy ma prawo do napisania i jak chcą . 

 

 

Nie ma problemu, szanuje że się taka długa wypowiedź z argumentami strzeliłeś a nie typu: 

Na nie 

-wiek etc.   

 

tzn innych nie  szanujesz tak  właśnie rozumiem i tak wnioskuję - jak tak się wypowiadają  - Każdy ma prawo napisać argumenty i myślę że  każdy może napisać krótko czy długo  3 na minus , 3  na plus jak chcą. 

 

 

Na Duże Nie  

 

 

P .S @ Reinderek ODD2 #2  jak już piszesz podanie i składasz temat za 1 razem to już nie poprawiasz i proszę cię nie komentuj to co ja napisałem bo do własnego zdania mam i  czekaj cierpliwie na decyzje a nie dyskutujesz i poprawiasz i mnie oznaczasz i negujesz że każdy był by  na tak  ja dużo czytałem 3 razy przeczytałem twoje podanie ale jak rano zobaczyłem że komentujesz innych wypowiedzi to  postanowiłem się odezwać  bo mam do głosu prawo bo gram na tym serwerze i sporo na forum jestem i widzę ale jak wszyscy mamy się nie wypowiadać pod swoim podaniem to się stosujmy wszyscy . i nie mniej za złe do mnie  bo jestem na nie ale  tak ładnie podobno  to jak cytujesz innych wypowiedzi to już nie fajnie to wygląda i negujesz wypowiedzi usilnie chcesz przekonać innych do siebie , takie jest moje zdanie i  Malina będzie decydować czy cię brać wiedziałem że po moim poście z komentujesz ale czytałem sporo  razy jak wracałem z pracy i uwierz mam oczy umiem czytać. Pozdrawiam 

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE:

-krótko na forum

-brak cierpliwości

-niepotrzebna komenteria robiąca chaos w podaniu

+doświadczenie

Jak na moje zbyt wysoko postawiona rola jak na to ile z nami jesteś. Myślę, że dedzik bardzo ładnie wyczerpał temat i warto przeczytać jego wypowiedź od początku do końca, tyle ode mnie. 

Z fartem 😉

  • Lubię to! 5
  • Ulalala! 3
  • Super! 1

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

staż na forum, niestety wyglada to tak jakbys lecial na kolorki 😕

-/+ Doświadczenie, rozpisanie demka z hltv to nie jest nic trudnego.. To że masz tyle pingu za duzo nie zmienia w kwesti rozpiski bo jak masz wprawne oko widac poszczegolne przeskoki itd.

cierpliwość 

Posiedz jeszcze trochę na forum i dopiero startuj na wyższe rangi, jak narazie myślę że admin ci wystarczy ^^

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

                                                                                                                                                 images (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 9.01.2024 o 06:34, Reinderek napisał(a):

Co racja to racja lecz nie ukrywam tego że latałem na różnych bajerach

Aha. Zauważyłem, że ostatnio modne stało się dzielenie informacją o grze teraz lub w przeszłości na wspomagaczach. Mi osobiście byłoby wstyd, ale to tylko moje podejście do tematu. 

 

Wiem, że jedna z popularnych "szkół" mówi, że najlepszymi UBT są osoby, które z tego typu rzeczy korzystały/korzystają. Na 3 najlepszych UBT jakich w życiu wiedziałem jeden faktycznie wywodzi z takiegoż podejścia i grał z tym na public serwerach. Dwóch pozostałych po prostu śledziło teoretyczny rozwój takich rzeczy i testowali (bądź nawet nie) nowe rozwiązania wewnętrznie, aby nie psuć zabawy innym. Na litość, jest dużo wspaniałych śledczych zajmujących się sprawami pedofilii, ale to nie znaczy, że sami nimi byli 🙂

 

HLTV. Jest jakie jest i bot set rozpiszesz za jego pomocą, ale coś wyrafinowanego to raczej powodzenia. Dodatkowo brak litości za brak 5 SS, jeżeli w logu jest potwierdzenie ich wykonania.

 

Jak słusznie zauważył @ Borówka  w wymaganiach nie ma nic o stażu na sieci. Jednakże ja w tym stażu widzę główny mój powód na nie. Przez ten czas nie udało mi się uzyskać potwierdzenia, że jesteś obiektywną osobą. Sytuacje: "ban, bo go nie lubię", "ban, bo zna osoby, których nie lubię", "ban, bo nick ma dziwny", itp. To cecha, który według mnie jest niezbędna, a dyskwalifikowałaby nawet dużo innych ogarniętych w osób, które znam i lubię. 

 

Edit. 

Ktoś się zaraz doczepi, że jeden argument. Dwa pozostałe poniżej, ale powyższy jest najważniejszy.

- niestosowanie się do regulaminów, m.in. brak opcji edit.

- po tym temacie widać, że potrafisz być niecierpliwy.

 

@ pdUZQvI.png Dranzer

Offtopic

Ahh te US 😄

Wydaje mi się, że nie jest tak. Tutaj daję realny przykład, który mogę/można potwierdzić. Rozchodzi się o coroczne ćwiczenia NATO z cyberbezpieczeństwa. Np. zespół łączony Polacy-Litwini w zmaganiach w 2022 zajęli 2 miejsce, tuż za Finlandią, a zostawiając Stany daleko w tyle. W 2023 Stany-Estonia nas wyprzedziły chyba o jedno oczko, bo większość teamu mieli właśnie z Estonii. Chłopaki bardzoo znają temat, ale otwarcie mówią, że nigdy nie nazwaliby się hakerami, bo medal zawsze ma dwie strony i niekoniecznie trzeba coś namacalnie zrobić, ze złym efektem/finałem, aby się na tym znać (tak, aby szary Kowalski to odczuł). USA ma kompleks bohaterów i lubią tam o nich tworzyć legendy. Potem to dobrze się sprzedaje marketingowo, a dziwnym trafem chyba wszyscy ci hakerzy mają bardzo dobrze sprzedające się biografie :

 

Edit.2

W dniu 9.01.2024 o 06:34, Reinderek napisał(a):

Hpp w tych czasach xD jak nadal grasz na hpp to z ciebie taki cheater jak ja baletnica. Miłego ukochany pro cheaterze na hpp 

Po tych słowach w innym temacie jestem stanowczo na nie

 

  • Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Ulalala! 1

5dDMTQt-Imgur.png.22fc0d9593bb8219ae78c7545bdc5a67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA ... spróbowaniem jego możliwości. Mam podobne zdanie co @ Borówka . Na kilku sieciach, na których byłem, dawało się testy - 5 paczek ssów do sprwadzenia (część czystych, w części coś spalone) i 3 demka do rozpisania. Myślę, że taki test najwięcej by wniósł, do oceny czyichś możliwości jako UBT. Sprawdzany ma wykazać i dokładnie sprawdzić co jest nie tak z demkami czy ssami. Możliwe, że wszystko jest czyste, ale ma przeglądać pixel po pixelu, sekunda po sekundzie, czy coś jest odjaniepawlone i to jest rzeczywisty sprawdzian jego wiedzy. Pytanie użytkowników co sądzi o danej kandydaturze ssie. Wszak Piłat też pytał ludzi czy uwolnić Jezusa czy Barabasza i wiemy jak to się skończyło.
Argument, że ktoś się palił lub nie, to dla mnie żaden argument. Cziterzy są najelpszymi UBT, tak jak w USA najlepszymi specami od cyberbezpieczeństwa są "najgrozniejsi' hakerzy. Ja przez swoją 20+ letnią karierę z cs'em nigdy nie pobrałem i nie miałem ŻADNEGO cheata, a wiem, że osoby, co miały z tym do czynienia i czitwały, miały szerszy horyzont i spektrum wiedzy odnośnie czitów 😉 

  • Lubię to! 2
  • Super! 2

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wspólnie z resztą Administracji podjęliśmy jednogłośną decyzję że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie dać ci tej szansy.  Chcielibyśmy najpierw zobaczyć jak się wykazujesz na posadzie Admina. 
Jeżeli będzie jakieś demko do rozpisania na forum, to miej na uwadze że ktoś z Administracji może również ciebie o to poprosić! 
Daj sobie i nam trochę czasu, i spróbuj później, na chwilę obecną jest to za wcześnie. 

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.