Skocz do zawartości

3MAPS + KLANY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator
  • Coś o Tobie: Zbytnio nie lubię o sobie mówić, jednakże coś napisać wypada, także z takich podstawowych informacji. Pochodzę z Podkarpacia, aktualnie na karku niosę 21 wiosen. W wolnym czasie gram bądź zajmuję się serwerem, gdyż na co dzień pracuję. Myślę, że wielu użytkowników mnie zna, bądź przynajmniej kojarzy, a może, nawet i lubi, jednakże to już akurat nie mi oceniać. 
  • Inni Opiekunowie: @ 88qJXy3.png Kevas (Drugi Właściciel Serwera) 
  • Typ Serwera: 3MAPS + KLANY
  • Ilość Slotów: 29
  • Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.178:27015/
  • Link Tsarvar: https://tsarvar.com/pl/servers/counter-strike-1.6/193.33.177.178:27015
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Wspominałem już wielokrotnie, że chciałem stworzyć coś swojego, właśnie to realizuję, jednakże aby mój cel się ziścił potrzebuję odpowiedniego miejsca na rozwój. Za takie miejsce właśnie uznałem CS-Maliver, choćby z tego względu, że to stabilny projekt, wspaniała społeczność, pełna cudownych i oddanych użytkowników.
    Z racji tego, że razem ze wspólnikiem podchodzimy do projektu z zaangażowaniem i profesjonalizmem, nie możemy wybrać innego forum niż to. Chcemy również dołożyć swoją cegiełkę w rozwój sieci i jeszcze bardziej zaangażować się na rzecz społeczności. 
  • Kontakt: STEAM | GG - 77115938 | PW
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Udostępnienie

 

  • Informacja dodatkowa: Po zakończeniu wszelakich prac techniczno-poprawkowych oraz przetestowaniu serwera pod kątem optymalizacji, projekt zostanie uruchomiony 15 stycznia dla szerszej grupy odbiorców 
  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za bedzie nareszcie gdzie na 2 skokach kogos bic:D

wiem sam ile pracowales zeby wszstko robic bo sam mnie gagatku wolasz na testy;d

+wiek

+spoko wyglada serwer:)

+angazuje sie w serwer a nie gotowiec z neta

wiecej + by sie znalazlo ale na co to komu?

przyjmowac bocika mojego zebym mogl ci tak samo jak na testach wleciec i wywalic banie^^

  • Haha 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Zdecydowanie tak! 
Ziomek to będzie sztosem, jak tam będą rangi to będę grać! 

na tak!
+ Nie ma takiego serwera
+ zaangażowanie/przygotowanie 

- Jest świeży 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na prv. Do mnie badz @ frytA  w celu ustalenia dalszych szczegółów. 

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.