Skocz do zawartości

Kilka propozycji.


frytA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Mam kilka propozycji:

1. Zmienić smoke na mocniejszy (bodajże był kiedyś na DD2 #2) link mogę podesłać później.

2. Dodać nowe mapy oraz usunąć niegrywalne.

Do dodania:

-de_hell

-mapy z CS:GO inaczej css

Do usuniecia:

- cs_747

- cs_assualt

- cs_estate
- cs_militia
- cs_office

3. Zablokować "palenie rolki" często jest to uciążliwe oraz ułatwia grę.

4. Usunięcie friendlyfire, kilka osób o tym wspominało. Na moje +/-.

5. Ostatnio kilka osób mówiło, aby dodać plugin pokazujący damage. Co do tego pluginu mam mieszane uczucia i osobiście nie dodawałbym. (Ktoś na ts o tym nawiazal)

 

Czekam na odzew od innych użytkowników.

 

@ Strylec  do Punktu 4 i 5. 

Jak wyżej, Ktoś (nie wiem kto) o tym wspominał na TS grając ostatnio mix, więc ja tylko dodałem to do tematu. 🙂 Aby nie pisal osobnego tematu.

  • Lubię to! 6

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

1 - Jak najbardziej tak i bym był za tym zeby taki smoke byl na każdym serwerze,  by spelanial swoją powinnosc wkoncu

2 Można dodać,  a tych cs i tak nigdy nie gramy wiec w sumie lata mi to chyba ze to odciazy server to jak najbardziej wyjebac 

3.Jak najbardziej ZA 

4.Tu zdecydowanie na NIE  . 

5.Zadnych takich pluginow na NIE

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

3. Zablokować "palenie rolki" często jest to uciążliwe oraz ułatwia grę.

Ja również jestem za tym, patrząc że na FastCup'ie też jest rolka off + była wyłączana na ESEA.

 

Cytat

4. Usunięcie friendlyfire.

Imo, friendlyfire powinno zostać, od zawsze na mixach jest ON.

 

Cytat

5. Ostatnio kilka osób mówiło, aby dodać plugin pokazujący damage. Co do tego pluginu mam mieszane uczucia.

Tak samo jak wcześniej, głupi pomysł. Plugin by tylko ułatwił grę, poprzez np. podanie info że ktoś faktycznie dostał skana / bądź jest low., a nie o to chodzi żeby było łatwo ;). Nigdy się z czymś takim nie spotkałem na żadnym serwerze mixowym.

 

Cytat

2. Dodać nowe mapy oraz usunąć niegrywalne.

Co do map, szczerze up to you, jeśli serio będą grane. Osobiście zostawiłbym tylko te klasyczne z 1.6

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. +/- niby ciekawy pomysł lecz nie jestem jakoś bardzo przekonany

2 też +/- może porą zacząć grać jakieś inne niż te same ciagle

3. W regulaminie jest ze zakaz więc nie wiadomo xD

4. Moim zdaniem bez sensu

5. Dosłownie na nie! Co to będzie za fun skoro będą skanować i będą wiedzieli czy ktoś jest czy nie...

 

  • Lubię to! 1

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gęstszy smoke byłby spoko by nie rzucać ich 4 a 1 max 2 by otrzymać zasłonę byłoby mega

2. Nie mam w sumie zdania imo mogliby usunąć te niegrywalne i tych których się nie gra

3. Jak już to imo bardziej ograniczyć a nie całkowicie zablokować daje to często możliwość do wskoczenia na te małe skrzynki czy murki (szczególnie widać to na nuke jak wchodzisz na dach to można po skrzynkach na rolce wbić)

więc jak dla mnie obojętnie w sumie

4. Jak najbardziej na nie

5. Na nie, chyba że ogarnęli by by pokazywało na początku rundy ile komu zadałeś w ilu hitach ile kto Ci zadał w ilu hitach i ile komu HP zostało (takie podsumowanie rundy co do DMG w sumie)

Ja bym był w sumie bardziej za poprawieniem hitboxów iż wydaje mi się, że czasem te głowy nie siadają jak powinny i często spotykam się z pustymi hitami (u mnie wchodzi a na serwerze jednak nie) 😐

  • Lubię to! 2

image.png.703ede1bb1870a293f1b432db24c40af.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za, na pewno będzie trudniej jak będzie się dało robić ninja defuse, aktualnie przy smoke'u z cs'a 1.6 się nie da xD

2. Osobiście nie dodawałbym map z csgo, zostawiłbym klasyczne, ale fakt, można parę usunąć, a parę dodać, chociażby dla testu.

3. Sam pale rolkę z przyzwyczajenia, muszę sobie odbindować z myszki xD, ale no, również za.

4. Zostawić FF

5. Nie dodawać, fajniej jest jak nie widać dmg, tak bardziej klasycznie, pasuję do mixów.

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rcon CS 1.6 [MIX] MIX również @ Malinaa.  Zapraszam do wypowiedzi! 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2024 o 11:44, frytA napisał(a):

1. Zmienić smoke na mocniejszy (bodajże był kiedyś na DD2 #2) link mogę podesłać później.

Jestem za. Chociaż ja przez obecne sg nic nie widzę, ale wiele razy zdarzyło się już tak, że enemy mnie widzi bez problemu.🤣

W dniu 9.01.2024 o 11:44, frytA napisał(a):

2. Dodać nowe mapy oraz usunąć niegrywalne.

Do dodania:

-de_hell

-mapy z CS:GO inaczej css

Do usuniecia:

- cs_747

- cs_assualt

- cs_estate
- cs_militia
- cs_office

Tutaj również jestem za. Można też dodać mapę de_lite.

 

W dniu 9.01.2024 o 11:44, frytA napisał(a):

3. Zablokować "palenie rolki" często jest to uciążliwe oraz ułatwia grę.

Jestem za.

 

W dniu 9.01.2024 o 11:44, frytA napisał(a):

4. Usunięcie friendlyfire, kilka osób o tym wspominało. Na moje +/-.

Tutaj się nie zgodzę, moim zdaniem powinno to zostać.

W dniu 9.01.2024 o 11:44, frytA napisał(a):

5. Ostatnio kilka osób mówiło, aby dodać plugin pokazujący damage. Co do tego pluginu mam mieszane uczucia i osobiście nie dodawałbym. (Ktoś na ts o tym nawiazal)

I tutaj również jestem na nie. 

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Smoke koniec końców nie działały, jedynie ten: image.png

2. Można spróbować z de_hell i mapy csgo również na plus. Co do usunięcia tez sie zgadzam.

3. Można zablokować.

4. Nie, zostawmy to tak jak jest i od zawsze było na mixach. 

5. Nie, to mix a nie serwer publiczny.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam zdania na ten temat. Aczkolwiek nie przeszkadza mi obecny stan rzeczy.
2. Skoro te mapy nie są w ogóle grane, to myślę, że można je usunąć. Aczkolwiek nie ma takiej potrzeby, bo tę parę map nie robi różnicy dla serwera (jeżeli chodzi o optymalizację). Również osobiście nie dodawałbym map css_..., ze względu iż mapy de_... tworzą fajny klimat (przynajmniej dla mnie).
3. Jeżeli nie odpowiada komuś rolka to zawsze może pójść na fastcupa. Myślę, że nie ma co robić z mixa podróbki fastcupa, niech będzie inny i zachowa tę charakterystyczną dla CS:1.6 rzecz. Rolka daje wiele przydatnych funkcji, np. silent run, ferrari peek czy właśnie wchodzenie na niektóre obiekty bez skakania, jak to napisał wcześniej Aldente.
4/5. Ja bym nie usuwał friendlyfire oraz nie dodawałbym pluginu na pokazywanie obrażeń. Chwilę temu chciałeś robić mixa bardziej "profesjonalnego" - podróbkę fustcupa, a teraz chcesz w innym aspekcie wprowadzić zmianę, aby przekształcić go po części w typowy serwer społecznościowy? Ciekawe.... Jak ktoś nie chce rolki to pójdzie grać fc, a jak ktoś chce plugin na pokazywanie obrażeń oraz wyłączone friendlyfire to pójdzie grać na jakiś serwer społecznościowy. Jak przerobicie mixa, to gdzie będą miały grać osoby, które właśnie chciały zagrać mixa, którego lubią i znają od dawna? Niech czarne pozostanie czarne, a białe pozostanie białe.

  • Ulalala! 1

sygnaturaCS-MGIMP.png.fadd872a02f472f7aafae82cf1132c2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smoke zostanie podmieniony na ten który jest obecnie na FFA. 
2. Mapy nie grywalne zostaną usunięte,  dodam de_hell/ de_lite i może kilka innych mixowych map, ale to już powiadomię w temacie z mapami. <KLIK>
3. Myślę że nie ma sensu blokować rolki, z założenia chcieliśmy stworzyć czysty serwer pod mixy. Tak jak wyżej panowie napisali, jeżeli komuś się nie podoba to idzie na zwykły serwer bądź fsc. Wchodząc na mixy warto się liczyć że nie będzie łatwo na takim serwerze. Jedynie co to mogę przystać aby "przyhamować" jej używania. Dodam punkt do regulaminu w którym będzie napisane aby gracze nie "spamili" rolką tylko grali jak przystało. Aby mecze były fair play.
4 i 5.  Prędzej może bym przystał na przenikanie przez teamejtów ale bez przesady. Jednak niech jest trochę "prawdziwej" klasyki na tym serwerze. 

Przy okazji dodam że na dniach dodamy opcję nagrywania povów na serwerze. 
 

 

ZduopIk.png
  • Lubię to! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.