Skocz do zawartości

[Propozycja] Sortowanie rang


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Moja propozycja brzmi następująco:

Proponuję sortować rangi użytkowników żeby to nie wyglądało tak jak teraz czyli lekko mówiąc "harmider" tj. Pomieszane rangi zamiast chronologicznie z ich ważnością lub wartością.

Dla przykładu dam siebie:

image.png.34ee2fc5e027abb2ef23da8d64c5b6f4.png 

-> Ja bym to widział w kolejności: Użytkownik - Mikołajek - Donator - Premium - Admin CS 1.6 [SERWER] - Opiekun Serwera - Właściciel Serwera i ranga wyświetlana ta którą chce użytkownik (w moim przypadku Fundator)

 

 

@ Borówka  i @ MR.DAFFI  według mnie mają dobrą chronologie rang 

EVLiok4.png i 8Vg1a0N.png

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Rangi w podrzędnych sortuje od A do Z, nie licząc głównej, czyli tak jak w ACP pokazują sie według alfabetu.

Nie wiem czy jest w ogóle możliwość zmiany tego w ACP lub po prostu w postach pokombinować z wyświetlaniem, ale pewnie nie jest to prosta rzecz ;D

Ogólnie pomysł na takie +-, jeśli w ogóle da się to jakoś ułożyć samemu, to nie wiem czy zrobi to jakąś większą różnicę moim zdaniem, bo i tak pierwsza ranga będzie zawsze ta główna i nie będzie to za każdym razem wyglądać jakby było to w jakiejś konkretnej kolejności. 

  • Lubię to! 3

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sortowania grup służy darmowa aplikacja - Secondary Groups Indicator.

Według mnie dodatkowe grupy powinny być posortowane według hierarchii, także dla mnie propozycja jak najbardziej na tak.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Grupy zostały posortowane w kolejności: funkcyjne na forum > funkcyjne na serwerach > premium > podstawowe.
ZduopIk.png
  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.