Skocz do zawartości

#2524 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel Serwera

Mądrość widzę w samorozwoju, kształtowaniu swojego charakteru oraz doskonaleniu swoich umiejętności, nigdy dana umiejętności wykonywana przez Ciebie nie zniknie. 

Dla mnie rozrywka to też praca, ale nie chciałbym wypaść na pracoholika, także stwierdze, że różnorakie gry, nie tylko te komputerowe, bądź motoryzacja.

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrość widzę w budowaniu własnych wartości, a rozrywkę w oddaniu się swoim pasjom. Można to też połączyć i mądrze bawić się swoim życiem.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Mądrość widzę w tym wszystkim co mnie otacza, co budujemy, co wymyślamy, jak żyjemy i jak sobie radzimy z różnymi sytuacjami. Wyżej Panowie wspomnieli, że mądrość to kształtowanie swojej osoby, poprzez zdobywanie potrzebnej Nam wiedzy, samorozwój do najwyższej możliwej formy, spojrzenia na świat i zdobywanie jakichś wartości, mam nadzieję samych pozytywnych, ale nie do końca bym się z tym zgodził, wszystko co ma jakieś pozytywne oddziaływanie na Nasze życie jest wynikiem różnych losowych sytuacji, spełnienia własnych marzeń lub pragnień, nacisku osób trzecich i cholera wie co jeszcze. Kierując się tym, również dojdziemy do doskonałości w danej dziedzinie, do wytworzenia w sobie pozytywnych bodźców, które będą Nas pchały do przodu, no może z wyjątkiem nacisku osób trzecich, bo wtedy tak naprawdę jesteśmy zmuszeni robić to, co niekoniecznie lubimy i może to wyzwalać jednak negatywne emocje. A czym jest rozrywka? Rozrywka jest tym wszystkim do czego możemy podejść beztrosko, wyluzować się, odpocząć, nie myśleć o trudach codziennego życia, po prostu odpocząć, to jest najlepsza rozrywka w dorosłym życiu, pełnym obowiązków, nakazów i zakazów.

  • WOW! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrość widzę w życiu w zgodzie z otaczającym nas światem, nie szkodzeniu mu dla spełnienia przyziemnych przyjemności i dla rozrywki niskich lotów, gdy sobie odbierasz przyjemności żeby ktoś nie cierpiał, przykładowo te nieszczęsne fajerwerki.

 

Rozrywkę widze w rzeczach, które robie, ale nie musze, nie są mi niezbędne do przeżycia, powiedzmy granie w cs.

 

Aczkolwiek sa rzeczy ktore, moglabym zaliczyć do obu kategorii. Bardzo filozoficzne pytanie. 

 

A co do powiedzenia w tej kwestii ma autor pytania @ HENIEK_HELIKOPTER. ODD2 #1 ?😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.