Skocz do zawartości

Problem


NewS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za czołem grać dziś pierwszy raz w sumie dziekuje fajna serwerownia , do rzeczy w chodz na serwer gram gram , a tu Admin mnie wyzywa od pijaków od zuli , jak ja nigdy nie piłem alkocholu , nie pomyslal ze chory jestem nawyzywal mnie , powiedzieal ze jestem alkocholikiem , nick JUSTYN dalej nie pamietam bo dostałem bana tak nie może być

  • WTF? 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego prowokuje nie da sie tak grac 😞

 

 

Po pierwsze dajesz kicka , na ostrzerzenie , potem banujesz!

brvtal ,

Nie spamuj, używaj opcji Edytuj!

/Posty połączone

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to masz gościu z kulturą, językiem polskim i chyba z głową.
Gracz o nicku "Justyna na admina <3" to randomowy gracz, który nie jest adminem. Trochę pomyślunku.
Dwa, że nawet jak obrażał Cię od pijaków, to mogłeś to zgłosić władzom, a nie wyzywać go od sku*wysynów - za to, co Ci napisałem na czatboxie, bym Ci dał bana na tydzień.
Ile Ty masz lat, że jedynym rodzajem odpowiedzi na jaki Cię stać, to wyzywanie kogoś rodziców? 
Po trzecie, daj dowody jakieś. Ściągnij demko i daj czasówki w jakich zostałeś urażony, ale z tego co słyszałem na serwerze, to sam też dobra oliwa jesteś. 
 

  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prosze edytowac temat i zastosowac odpowiedni wzór: 

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.