Skocz do zawartości

[#24 W OGNIU PYTAŃ] dedzik - ADMIN DD2 #1


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

wogniu9.png.327573661a504d663ee962dbc7c1999a.png
 

W dzisiejszym 🔥 wystąpi admin DD2 #1
Przed wami @ dedzik ODD2 #1

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałaś na serwer DD2 i jak wspominasz swoje początki? 

Było to gdzieś nie całe 2 lata temu, mniej więcej wtedy kiedy założyłem konto na forum. Moje początki wspominam dobrze z tego względu, że nic nadzwyczajnego się nie działo, serwer jak serwer 😄 
 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Czujne oko to na pewno. Widzę podejrzaną akcje = lecę na spec i oglądam i chyba bycie regulaminowym, bo bez tego była by lipa na serwerze. 

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?  

Tak jak pisałem w podaniu, samowolka na serwerze, rzadko kiedy admin wtedy był i ludzie notorycznie łamali regulamin, a co najważniejsze skłoniło mnie łapanie cheater'ów którzy przebywali na serwerze, w tym czuje się jak ryba w wodzie 😄

 

4. Czego się najbardziej obawiałaś po przyjęciu na stanowisko na admina i dlaczego?

Niczego się nigdy nie obawiam, pracuję na swój wizerunek na serwerze i forum, więc robić swoją robotę i nie oglądać się na innych. 
 

5. Co jako admin chciałabyś w sobie zmienić lub poprawić?

Nie ma już raczej takiej rzeczy, którą chciałbym zmienić. Kształtowałem się przez lata gry w cs'a, które zmieniły mnie trochę jako osobę, więc dzisiejszy ja to raczej ten ostateczny xD

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera? 

Na pewno władza jest tu największą różnicą, a na drugim miejscu dałbym zachowanie - jednak mając te uprawnienia Admina nie robisz czegoś co zrobiłbyś jak byś był normalnym graczem, pewien poziom kultury trzeba trzymać, bo jakby nie było reprezentujesz serwer i forum. 

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

Staram się nie podejmować decyzji pod wpływem emocji jak np. ktoś piszę "Ej bo Jasiek odpalony" i takich kilka wiadomości pod rząd to nie lecę od razu do menu admina i nie banuje jak to robi parę osób tylko sprawdzam. Myślę, że presję to może odczuwałem jak zaczynałem przygodę z cs'em albo jak miałem admina nie mając 16 lat i ten hejt się wylewał, ale teraz to tylko czysta przyjemność, żadna presja. 😄

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Powiedziałbym, że ocenianie/rozpisywanie demek z tego względu, że nie jednokrotnie miałem sytuację gdzie byłem przekonany co do mojego werdyktu, ale ktoś stwierdził że nie jestem obiektywny i po prostu kogoś nie lubię i dlatego daję złą ocenę demka przez co się denerwuję, bo ktoś nie znając mnie wytyka mi kompetencję, a potem dochodzi do niepotrzebnych sytuacji przez co zwykle mówię "dość" i odchodzę. 🙂 


9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?  

Brak szacunku do nas, płacimy składki, pilnujemy porządku na serwerze, a i tak zawsze znajdzie się ktoś kto Ci wytknie kompetencję i będzie uprzykrzał życie.

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?

Mnie od lat cieszy to jak banuje kogoś odpalonego z kontem STEAM, potem ta osoba się wymądrza, wypisuje jaki to on czysty nie był, a przychodzi do mojej rozpiski i się okazuję, że ta osoba nie grała fair wobec innych i nagle chłop się zamyka. Taka satysfakcja podejrzewam, że nigdy mi nie przejdzie. 

 

11. Jakie miałabyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na DD2?

Nie bójcie się niczego, śmiało podpytujcie o to czego nie wiecie. Przeczytajcie regulamin z 10x, żeby już jakieś formułki znać na pamięć, a potem nikt na serwerze nie będzie wstanie się do was przyczepić 😄 A no i trzymajcie nerwy na wodzy, bo to najważniejsza cecha do nabycia posiadając admina. 
 

12. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Oczywiście banując za cheaty. Chwile zawahania zawsze są, staram się być nie omylny ale nie zawsze się uda. Czasami mam tak, że jest za mało akcji i nie będę wstanie tego udowodnić, a czasami że osoba będąca UBT/AC na danej sieci nie widzi tego co ja i przez to też czasem się wstrzymuje. Czemu tak się dzieje? Bo jak napisałem wyżej, staram się banować z 100% skutecznością, a nie dawać zbędnych banów z ss'ami czy coś w tym stylu, bo wszystko ma teraz anty ss.   

 

13. Czego się nauczyłaś dzięki pełnieniu tej funkcji?

Spokój - kiedyś byłem bardzo nerwowy, ale z wiekiem doszedłem do wniosku, że szkoda zdrowia i nerwów na ludzi w internecie. 
 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

Jak Właściciel serwera dba o serwer, jest reklama, są gracze, w miarę przyzwoity poziom to aż miło wejść na taki serwer.


15. Czy myślałaś o zostaniu właścicielem, bądź opiekunem serwera?  

Oczywiście. Nie jednokrotnie sprawowałem obie funkcję, lubiłem i lubię mieć "pod sobą" ludzi, więc może kiedyś jak coś strzeli do głowy to spróbuje znowu się w tych tematach zakręcić. 😄
 

16. Nie każdy był adminem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na serwerze?

Przede wszystkim na pilnowaniu porządku na serwerze poprzez uspokajanie graczy którzy się kłócą, bądź zwracanie uwagi na kulturę graczy którzy jej nie przestrzegają. Zwracam również uwagę na Cele mapy, gdyż jest mnóstwo graczy którzy grają dla rankingu i nie robią tych celów tylko czekają na fragi, a cały serwer czeka. No i rzecz najważniejsza, jeżeli widzisz podejrzanego gracza to pierwsze co robisz to idziesz oglądać na specta. 

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Wyrozumiały, ambitny, spokojny, charyzmatyczny i obiektywny. 
 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Głównie to na movment i strzelanie, jak jedno nie idzie w parze z drugim to jest o wiele łatwiej dla osoby oglądającej wydać ocenę (mówię o tragicznym movmencie, a zajebistym strzelaniu). Często też kopiuję SID'a owego gracza i go sprawdzam na banid/google, żeby sprawdzić historię jego poczynań na innych serwerach. Jak był banowany to też jest łatwiej wydać wyrok, a jak nie to trzeba wynieść się na wyżyny swoich umiejętności 😄 

 

19. Jakim adminem jesteś?

Szczerze to nie wiem, to pytanie powinno iść w stronę naszych graczy i adminów, bo sam o sobie pisać nie lubię xD 

Ale myślę, że regulaminowym, doświadczonym i rzetelnym. 😄


20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Szanujcie nas - osób które poświęcają czas dla serwera, pilnują porządku, żeby wam się grało lepiej. Szanujcie graczy, przestrzegajcie regulaminu, bo na pewno nikt nie lubi być banowanym (chociaż zdarzają się wyjątki) i po prostu nie utrudniajcie sobie i adminom gry na serwerze, bo to jest przeważnie największy problem.

 

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie. :pepelove2:

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.