Skocz do zawartości

[#65] Fuck Marry Kill - Alcantara


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
7 minut temu, nicki. napisał(a):

image.png.41f84397262540ac76723944a63202ef.png Marry - @ Malinaa. - od początku byliśmy zgodni jak stare, dobre małżeństwo, a troska Agatki towarzysząca mi w ciężkich momentach mojej CS-owej kariery podnosiła mnie na duchu. Myślę, że to idealna kandydatka na żonę!

Oj a kiedy to było... milo, że moje słowa Cie podniosły na duchu! O to właśnie wchodziło. :Pepe-shy:

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Okej :blubbers:

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cudowne, poetyckie opisy Marszałka zawsze można liczyć! 42vPYKz.gif
Włada słowem niczym bóg Apollo (opiekun poetów). Jakby Apollin wraz z muzami prowadził jego rękę gdy coś pisze. 
Uzasadnienie do każdego wyboru, było balsamem dla starych i zmęczonych oczu, ale piękny opis, co do mnie, rozpalił serduszko bardziej niż 1000 gwiazd (słońc).  :charmander:

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Oczywvsie ,że 💒 ślub będziemy mieć w Las Vegas ;3 obietnica to obietnica Psiapsi ;3

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, żadnego dymu nie byłoby 

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @ nicki.  za dobry i przemyślany dobór osób do FMK oraz dzięki @ Indestructible  za nominację! Pozdrawiam wszystkie osoby, które mi przyszło dopasowywać do własnych preferencji interpersonalnych, bowiem bawiłem się świetnie! Mam nadzieję, że bierni uczestnicy oraz wszyscy czytelnicy nie poczuli się zgorszeni moimi odpowiedziami.

  • Lubię to! 1
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.