Skocz do zawartości

sebol na Admina


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez jaj człowieku, Ty tak na poważnie? Nie wstyd Ci dalej pisać podania na jakąkolwiek funkcję? 

"Podanie odrzucam, po ostatniej sytuacji wydaje mi się, że ciezko bedzie Ci u nas wrocic na ta posadę. Dodatkowo nie chce mieć klotni czy niesnasek w administracji." 

Malina ostatnio chyba wyraziła się jasno. https://tsarvar.com/player52579-sebol~ - No faktycznie dużo grasz, rekordy czasu online pobite.

Na NIE - Dla mnie ta osoba poprzez swoje zachowanie i całokształt kariery tutaj nie powinna mieć żadnych rang serwerowych. Jesteś strasznie niezdecydowany, niedługo z tego co widziałem na czacie to z opiekuna też zrezygnujesz, aż szkoda po prostu słów na taką osobę. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol już nie okłamuj ludzi oraz samego siebie zero pojęcia masz co do amxx jak i komend admina nic nie potrafisz. Więc dla mnie bez sensu piszesz podanie. Co to jest wogóle flexowanie się rangą? Bo jak widzę to chyba z twojej strony tak to wygląda. Osobiście jestem na NIE!



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bez chwili zawahania śmiem nie popierać tego oto podania! 

- Pchasz się na rangi jak Terroryści do Bs'a 
- Twoja przeszłość! 
- Twoje wulgarne i niestosowne zachowanie na serwerach, negatywna opinia wśród graczy jak i adminów! 
 

  • Lubię to! 5
  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, widuję cię czasem na serwerze, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy chociaż raz dograłeś całą mapę. Jeżeli chodzi o zachowanie to fakt na dd2#1 nie mam żadnych zastrzeżeń, ale chyba coś jest na rzeczy wnioskując po wypowiedziach poprzedników. Kolejna kwestia to ostatnio zostałeś opiekunem serwera więc w pierwszej kolejności powinieneś zająć się serwerem, który wziąłeś na swoje barki, bo mieć rangę aby mieć nie wnosząc nic od siebie no to trochę bez sensu moim zdaniem. 
 

Na dzień dzisiejszy niestety jestem na NIE 

 

 

  • Lubię to! 2

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

Po wielu podaniach w końcu gdzieś cię przyjęli, jesteś opiekunem serwera classic, więc może skup się na swojej funkcji i przestań na jakiś czas spamić podaniami chłopie.

Zajmij się swoją robotą, na nie, pozdro.

  • Ulalala! 1
  • Super! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zostałeś zdegradowany z opiekuna gdyż kłamałeś ze znajomością amxx a pytany na dicord nie znałeś nawet komend admina podstawowych. Mając  admina też nie pomagałeś w żadnym stopniu tylko grałeś a admin nie jest tylko od grania ale kontrolowania sytuacji na serwerze jak trzeba wychodzi na spect i obserwuje a Ty nic. Już nie mówiąc  jak chciałeś sie zalogować do FTP wpisując IP w google 😄 

 

 

 

 

frytA ,

W poddziałach poszczególnych serwerów wypowiadać się mogą tylko osoby biorące aktywny udział w życiu danego serwera.

 

 

  • Haha 3
  • Super! 1

 

 

 

scrappy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.