Skocz do zawartości

Opiekun CLASSIC


!xellovskyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Mateusz
  • Wiek: 17
  • Nick: !xellovsky
  • Link do banid: soon..
  • Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Brakuje mi takiej posady – organizowanie serwera oraz wspinanie go w górę. Pomoc techniczna oraz rozwiązywanie konfliktów wśród innych. Jestem osobą doświadczoną pomocną oraz kulturalną – nie stwarzam problemów, lecz je rozwiązuję.
  • Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: CLASSIC by Scrappy
  • Dlaczego akurat ten serwer?: Jestem w stanie wspinać serwer w górę, serwer ma swój potencjał. Znam się na amxx w pewnym stopniu i wiem, że innym moje pomysły przypadną do gustu :D.
  • Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak byłem opiekunem różnych serwerów, tworzyłem również własne serwery i znam obowiązki tej posady.
  • Znajomość amxx i panelu (0-10): 8,5/10.
  • Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak.
  • Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, mieszkam w małej wsi nieopodal Wadowic w województwie małopolskim. Jestem osobą miłą, pomocną oraz kulturalną. Z Zawodu jestem mechanikiem pojazdów samochodowych dłubanie w samochodach to moje odstresowanie po ciężkim dniu :D. W wolnych chwilach zajmuję się swoją dziewczyną Aleksandrą. Tworzę również grafiki komputerowe różnego rodzaju (najczęściej UX/UI). Nie stwarzam żadnych problemów, lecz staram się je rozwiązywać. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, które zostają mi przeznaczone. Masa pomysłów na aktualizacje oraz nowe systemy już kreują się w mojej głowie. Kreatywność – przemyślam każdy pomysł w różnych wersjach i dopasowuje go w taki sposób, aby spodobał się mi, jak i innym. Mimo swojego wieku jestem doświadczony i mam chęci oraz zapał do pracy nad serwerem. 
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.