Skocz do zawartości

Nowy - SHiBBy


SHiBBy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem Karol. Mam 26 lat , pochodzę z województwa Mazowieckiego 50km od Warszawy. Pracuje jako monter pomp ciepła. W cs gram od 14 roku życia zaczynając od CS 1.6 potem od razu CS:GO i teraz CS2.. Lubie czasem pyknac w Valoranta albo na kierownicy w jakiegos Dirta 2.0, F1 albo Asseto Corse. W CS:GO miałem kiedyś GE i łącznie z kilku kont około 8k godzin. Znam się na tworzeniu serwerow CS 1.6 (wgrywanie na ftp, edycje pluginow, mam kilka paczek serwerów (w tym jakieś Cody diablomody - własne paczki, nie jakieś z neta). Umiem wgrać amxmod i takie tam poniewaz bawiłem się w to za dzieciaka i co nie co umiem. Mam tutaj nieco pewne plany co do tej sieci ale to powoli ;) dam się najpierw poznać na forum. Miłego dnia ! Piona

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Też mieszkam z 50 km od Warszawy - Mińsk Mazowiecki 😉 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

hejoszki! 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kapi0988 napisał(a):

Sieeeeeemano.

Za valoranta lekki minusik, ale kierownice szanuje ^^ 

w Valoranta gram moze raz w tygodniu i to szybkie gierki bo jak nie mamy 5 stacka do csa a mam sie nudzic to tak se aby w cos postrzelac. Diablomod w cs 1.6 zawsze byl moim ulubionym modem i sam takowy napisany przez siebie posiadam na dysku dlatego lubie w Valo grac bo gra sie opiera na strzelaniu + umiejetnosciach jak w wspomnianym wczesniej Diablomodzie. Teleportacja, wskrzeszanie zmarlych sojusznikow. No taki odpowiednik moda z cs 1.6. Ale kazdy ma swoje gusta prawda? :D no kiera to jednak fajny swiat polatac miedzy drzewami w jakiejs Anglii czy Finlandii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karol

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, życzę samych sukcesów i miłego pobytu na forum i na serwerach jaki masz login na Valoranta ?  bo też gram i możemy grać 😄 Pozdrawiam , miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Siemanko 

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemaa

 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Numero zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.