Skocz do zawartości

Didżej Boncky


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Moje setowanie oznaczało głównie wyszukiwanie zacnych remixów i cięcie ich w odpowiednich momentach tak, aby mniej więcej spójnie się kupy trzymały, jednak często są elementy które do przejścia z kawałka A do kawałka B korzystają z elementów kawałków C i D. Nigdy nie miałem do tego sprzętu, zawsze myszka i klawiatura działały więc nie ma co oczekiwać wybuchów.
Zapraszam do zapoznania się z kilkoma dziełami moich fl-owych nożyc ;)

P.S. Zamiast teledysków używałem kolaży zdjęć moich i ziomeczków, bo to głównie dla nas szły te dzieła a YT wymaga grafiki.

Apocalypse mix - To dzieło akurat powstało specjalnie na moje osiemnaste urodziny
Narko mix - chronologicznie następny 
Pompa - Wg mnie najlepszy

 

TUTAJ macie także coś ala skit mojej produkcji z cyganem Rubinem, który został zaimplementowany w oficjalnym kawałku z teledyskiem.
Oczywiście to nie wszystkie moje wypociny, jednak część zaginęła w różnych okazjach, a na CZĘŚĆ nie zasługuje nikt :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.