Skocz do zawartości

odwołanie od bana mlody wolfik


Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego niby dostałem bana za wh skoro go nie mam kupiłem nawet vipa na tydzień czy osoba kupujaca vipa grała by an chitach miałem w cs go range najwyszą coś powyzej ak w laurach nie pamietam nie miałem jeszcze możliwości zagrać w cs 2 ale moge dac linka do mojego liva na yt jak grałem w cs go i jak napierdałem wiec prosze o odbanowanie bo kupiłem vipa 

tak wiem skanowałem czasem i dziwnie sie wcelowywałem ale no tak sie gra wceluwuje sie w pozycie zaczy sie wychyli na ta pozycje np i uzywam  ten słuchawek i nasłuchuje ludzi jak ewidentie tam byli i tupali i ich było słychac , (dziekuję) admin banujący  @ 88qJXy3.png Kevas

 

 

 
Numero , (edytowane)

Zastosuj się do Wzoru.

Czas na edytowanie tematu to 24h

 

Edytowane przez Numero
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc analizując Twoją grę przez bodajże 4-5 rund, stwierdziłem, że grasz podejrzanie, także dostałeś bana, jednakże muszę przyznać, że zapomniałem przygotować swoje demko, gdyż myślałem, że HLTV mi w tym pomoże (no i się przeliczyłem, bo dalej zepsute) a aktualnie występuje problem ze screen'ami na 2MAPSie, także jako takich dowodów brak. Także masz szczęście...  @ Numero Tre  bana możesz ściągnąć. 

PS. Postaraj się używać wzoru "następnym" razem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RVsPTzu.png

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.