Skocz do zawartości

#1 Maliver News - Nowy reprezentant Polski?


Obi-Wan Kenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Cs-Maliver w może serii ciekawostek sportowych? Temat zostaje dodany za pozwoleniem Redaktor Naczelnej @ Mrs.Fuksiara

GrWWIUp.gif 

Dziś na tapetę chciałbym wziąć ostatnią decyzję nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jak podaje TVP Sport, w ciągu najbliższych dni Michał Probierz wybierze się do Grecji, aby obserwować i porozmawiać z Santiago Hezze w sprawie ewentualnego powołania do reprezentacji Polski. 

 

742803-1695366923.jpg?lm=1

Kim jest Santiago Hezze? Jest to Argentyński piłkarz grający na pozycjach defensywnych, a konkretnie pomocnik lub obrońca. Urodził się w 2001 roku w miejscowości Buenos Aires. Jest siostrzeńcem byłego piłkarza, a także obecnego trenera Antonio Mohamed. Natomiast babcia Santiago pochodziła z Polski. Sam zainteresowany 2023 roku złożył dokumenty o Polskie obywatelstwo i w tym miesiącu je uzyskał. 

 

683.png?lm=1447787802

Piłkarz 19 sierpnia 2023 przeniósł się z Argentyńskiego klubu Huracán do Greckiego Olympiakos SFP za 4 miliony euro. W trakcie pobytu w Grecji rozegrał 23 spotkania, notując 1 asystę. Jego obecna wartość, to 8 milionów euro. W Polsce mamy już Nicole Zalewskiego oraz Matty Cash, ale osobiście uważam, że posiadanie nawet 4-6 zagranicznych, a co ważne piłkarzy z Polskim pochodzeniem nie jest złe. Popatrzmy na reprezentację Francji przykładowo. 😂

 

Co sądzicie o tego typu serii?

Co sądzicie o powołaniu Santiago Hezze?

 

Czekam na Wasze opinie! 

 

Źródła 

Transfermarkt.pl

Wikipedia.org

Sport.tvp.pl

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko seria, ale popracowałbym na układem i estetyką.

 

  1. Zdecydowanie zmienić rozmiar czcionki.
  2. Fajnie by było, jakby grafika była dostosowana wielkościowo.
  3. Fajnie, że chcesz zaznaczać "ważne" kwestie, ale myślę, że te wyżej, nie są takowymi.
  4. Bardziej mi do tego pasuje format w stylu artykuły, który będzie zawierał ciąg informacji, a następnie w takim przypadku jak ten, czyli o piłkarzu, zawarłbym na końcu informacje o Nim np. Pozycja, klub, charakterystyka, statystki roczne itp.

 

A odpowiadając na Twoje pytanie, to tak, jestem jak najbardziej "ZA". Fajnie jest czytać artykuły, codzienniki, tygodniki i ogólnie jakąkolwiek aktywność w Naszej sieciowej redakcji. Co do powołania Santiego, myślę, że ktokolwiek i cokolwiek nie sprawi, że Nasza reprezentacja od razu osiągnie poziom mistrzowski, ale trzeba wszystkiego próbować, żeby przynajmniej osiągać jakieś wyniki i nie mówię tu o 5:0 z San Marino, tylko, żeby walka była nawiązywana, a nie tylko chodzenie po boisku. Nie znam dokładnie sylwetki Santiego Hezze, ale myślę, że wprowadziłby urozmaicenie w Naszej kadrze, w końcu gracze z Południowej Ameryki są świetnie wyszkoleni technicznie 🙂

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Podoba mi się i popieram to co napisał borówka o czcionce estetyce i itp. 😄

 

Co do niego samego. Zobaczymy, co to będzie 😇

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.