Skocz do zawartości

Propozycja


Reinderek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przychodzę do was z dwoma propozycjami:D

1. Mamy użytkownika miesiąca, więc może by też zrobić admin miesiąca - polegało by prawie na tym samym co użytkownik miesiąca lecz zamiast głosować tylko na użytkownika miesiąca Gracze/Użytkownicy forum oraz administratorzy głosowali by na admina miesiąca który według ich w danym miesiącu pełnił swoją funkcję najlepiej.

 

2. drugą moją propozycją jest natomiast "Multi Admin" są osoby na forum które już są dużo czasu na forum i można ich nazwać "zaufanymi" (z dużym stażem na forum) i część takich osób grywa również na serwerach innych z tej sieci. Więc pewnie zapytacie na czym to by miało polegać? Więc przedstawiam wam mój pomysł streszczony żeby nikogo nie zanudzać, więc osoby mające już duży staż na forum (oczywiście wymagania jakieś powinny być, lecz z dużym stażem wydaje mi się że powinien być jednym z wymagań) jako administrator jakiegoś serwera mógłby się ubiegać o rangę multi admina. Co ta ranga daje? Tak naprawdę to nic szczególnego - zwykły admin, lecz nie tylko na serwerze na którym ma aktualnie lecz na wszystkich / serwerach których gra miałby rangę admina.

 

Zapraszam do wypowiedzi wszystkich użytkowników co sądzą na propozycje 1 oraz 2 🙂

 

 

////////// ODPOWIEDZI //////////

@ Liryczna  w 1. moim zdaniem fajnie by było jak by dodać rangę unikatową na forum "admin miesiąca" a wyłaniany może być z plebiscytu:)

2. A może ja nigdzie nie widziałem takiej osoby tutaj więc pomyślałem że o tym też napiszę 😛

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest kategoria "Najlepszy Admin" w comiesięcznym plebiscycie, więc moim zdaniem bez sensu. Rozumiem, że dążysz to tego, aby ta osoba była w jakiś sposób nagrodzona, ale wtedy byłoby to nie fair w stosunku do innych "wygranych" w Plebiscycie.

 

2. Z tego co kojarzę, gdzieś mignęła mi tutaj rekrutacja na MultiAdmina.

edit.

O dokładnie tutaj, w Szybkiej Rekrutacji, która aktualnie jest zamknięta 🙂 

 

  • Lubię to! 2

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepszy admin jest w plebiscycie.  Ale mało kto bierze udział w plebiscycie. 
2. Była ranga multii Admina, chętnych przed powstaniem rangi było sporo, ale po stworzeniu rangi rekrutów brak. Wiec decyzją wyższej Administracji po pewnym czasie ranga została wycofana. 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

1. Admin miesiąca? To już bardziej propozycja na serwer, a nie na forum. Użytkownik miesiąca to odznaczenie dla osób, które są aktywne i działają coś na forum i pomagają budować tą społeczność. Tak jak @ Liryczna  napisała - coś takiego jest w plebiscycie i za to dostają maliny, a samo tworzenie osobnego "Admin Miesiąca" byłoby nie fair dla innych osób na rangach.

2. Nie przekonuje mnie to zbytnio. Nie zawsze każdy właściciel chciałby mieć daną osobę na adminie u siebie i dawać jej takie uprawnienia. No i taki MultiAdmin musiałby się pojawiać na tych serwerach po kilka razy w tygodniu chociaż, żeby go pilnować, a przy takiej ilości i różnorodności serwerów wątpię, że znalazłby się ktoś na tyle chętny by wchodzić na każdy serwer 😄 

  • Lubię to! 2

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

1. Myślę, że jest to nie potrzebne 🙂 mamy plebiscyt i tam to jest. 

Rangi są zbędne. Każdy by chciał być może wyróżniony? Więc każdemu to będzie trzeba xd 

 

 

2. Kiedyś był multiadmin i nikt nie był chciał być, a jak byli to nic nie spełniali. 😄

 

nie czytałam wyżej osób, odpowiedziałam w skrócie, co sądzę. 

 

w obu propozycjach jestem na nie. 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Uważam, że takowe nominacje można przeprowadzać na danym serwerze indywidualnie, czyli mam na myśli, że robić takie głosowania w formie konkursów. Wtedy dla takiego admina nagrodą byłaby np. free składka i jakieś wyróżnienie na serwerze. Myślę, że z takiej nagrody prędzej byłby ktoś zadowolony, tym bardziej jeśli dany admin rzadko przesiaduje na forum.

 

2. Tak jak Bum napisał, była wprowadzona funkcja oraz rekrutacja przez dłuższy czas, lecz nie było zainteresowania.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

1. Dla mnie pomysł nie mający racji bytu. Są plebiscyty, na które głosuje małe grono osób, więc nie widzę sensu, żeby takie coś było przeprowadzane na sereverze, gdyż pod uwagę będzie brana tak naprawdę sympatia do danej osoby, piastującej stanowisko. Mało kto zrobi to obiektywnie, więc dla mnie ta nagroda nie będzie miała sensu. 

 

2. Pamiętam, że kiedyś takie coś było, ale się to nie przyjęło, ponadto nie ma to większego sensu, bo nie ma takiej osoby, która gra na wszystkich serwerach sieci, a także dostatecznie aktywnej, co by zaspokoiła luki, kiedy na przykład, nie ma admina danego serwera.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. tak jak inni napisali jest zbedne bo mamy taka kategorie w plebiscycie.

2. funkcja była dodana zgodnie z sugestią graczy i przez 2 miesiące nikt podania nie złożył... na checiach sie skonczyło. 

 

Bn6W5Hp.png
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.