Skocz do zawartości

.xellovsky design


!xellovskyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: .xellovskyy (na forum v4stee - do zmiany)
  • Imię: Mateusz
  • Wiek: 17
  • Jak długo zajmujesz się grafiką?: Obecnie minie 4 rok od momentu gdzie zacząłem wykonywać swoją pierwszą ,,amatorską" grafikę 🙂
  • Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Photoshop, Figma.
  • Trzy twoje prace (link): BANNER REKLAMOWY  |   LIVE ZAKOŃCZONY  |   STREAM SOON   |   STREAM SOON2   |   WELCOME   
  • Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na nie! Prace są splagiatowane! 

Tak nie może być! 

1:1 to samo co jest na stronie canvy. 

Zmieniam zdanie. 

 

@ v4stee dlaczego kłamiesz skoro jest to 1:1 na stronie? 

  • WTF? 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

1. Od razu w oczy rzuciło mi się to, że napisy nie są na środku w pierwszej grafice xD

Chodzi mi o "CS-MALIVER.PL" i  "SERWERY", natomiast ten podpis dolny już jest dobrze. Musisz większą uwagę na to zwracać, chyba, że taki był zamysł, ale nie wygląda to zbytnio estetycznie 😄

Tak samo wyrównałbym te 2 napisy w pionie, a potem dopiero układał odstęp między głównymi napisami, a podpisem pod nimi, bo w poziomie to one również nie są 😄

nAgjOGE.png

Nie patrzę na wyrównanie całości razem z podpisem, bo on jest dodatkiem, rzucać w oczy mają się te 2 napisy.

2. MEH ogólnie, ale tutaj już chociaż lepiej z wyśrodkowaniem xD

3/4/5. Filmiki wyglądają na zrobione w jakimś programie automatycznym/stronce gdzie tylko tekst dajesz i wybierasz jak ma wyglądać xD

 

Przydałaby się też wcześniejsza aktywność w dziale grafiki.

Natomiast jestem i tak za okresem próbnym w celu sprawdzenia aktywności ze zleceniami i przejrzenia nowych prac, które wykonasz.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, brvtal napisał(a):

1. Od razu w oczy rzuciło mi się to, że napisy nie są na środku w pierwszej grafice xD

Chodzi mi o "CS-MALIVER.PL" i  "SERWERY", natomiast ten podpis dolny już jest dobrze. Musisz większą uwagę na to zwracać, chyba, że taki był zamysł, ale nie wygląda to zbytnio estetycznie 😄

Tak samo wyrównałbym te 2 napisy w pionie, a potem dopiero układał odstęp między głównymi napisami, a podpisem pod nimi, bo w poziomie to one również nie są 😄

nAgjOGE.png

Nie patrzę na wyrównanie całości razem z podpisem, bo on jest dodatkiem, rzucać w oczy mają się te 2 napisy.

2. MEH ogólnie, ale tutaj już chociaż lepiej z wyśrodkowaniem xD

3/4/5. Filmiki wyglądają na zrobione w jakimś programie automatycznym/stronce gdzie tylko tekst dajesz i wybierasz jak ma wyglądać xD

 

Przydałaby się też wcześniejsza aktywność w dziale grafiki.

Natomiast jestem i tak za okresem próbnym w celu sprawdzenia aktywności ze zleceniami i przejrzenia nowych prac, które wykonasz.



Niestety, ale chciałbym poinformować przyjacielu że te napisy są prosto, tylko każdy program odczytuje to inaczej 🙂
Filmiki tak wyglądają? Są stworzone w Adobe After Effect's od podstawy. 
W każdym razie - dziękuję za opinię 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć więcej prac graficznych, bo te co dałeś jakoś mnie zbytnio nie przekonują, ale mogę się mylić. Jakaś własna inicjatywa twórcza albo weź jakieś zlecenia z grafiką i zrób coś na świeżo.

 

Jeśli chodzi o podanie... Nie widzę dużo plusów, byś aktualnie mógł ubiegać się o to stanowisko, ale dla mnie liczy się przed wszystkim uczciwość w tym co się robi, systematyczność itd

 

Daję takie małe "tak", ale jak napisałem wyżej, chętnie zobaczyłbym coś zrobionego na świeżo.

 

 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/edit

ZMIANA NA WIELKIE NIE!

skoro to sa prace wykonane z generatora to moj glos sie zmienil z malutkiego tak na wielkie nie

argument nizej u daffiego

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne pracę, których mógłbym pozazdrościć gdyby nie fakt, że są z generatora prac online. Ogółem program, który podałeś się tak nie nazywa i doskonale o tym wiesz, że chodzi mi o canve. Bardzo słaba zagrywka panie grafiku z 4 letnim doświadczeniem! 

 

https://i.imgur.com/1EtyTGb.mp4

 

X9zvMhr.png

@ Borówka  żebyś nie mówił, że o Tobie niei pamiętam!

 

https://i.imgur.com/ltyTYgh.mp4

 

Perfidne oszustwo, do którego trzeba wyciągnąć wnioski. 

Dziękuje za uwagę!

  • Ulalala! 1
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, !xellovskyy napisał(a):

Jakich programów do edycji grafiki używasz?: bezpłatne narzędzie do projektowania graficznego online (generator)

 

Poprawiona wersja podania, nie dziękujcie.

Ogólnie, to dziwne że v4stee dalej siedzi na jakiejkolwiek randze i coś pisze na czacie.

Kiedyś miałem współpracować z tą osobą, jednakże po małym research'u utwierdziłem się, że kolega leci tylko i wyłącznie na rangę. Odpuściłem.

 

Więc tak

- podanie,

- oszustwo,

- wiek (bo 17 lat to on nie ma).

 

1.png.e309d0110ffd5b70be72911e10bb5b1f.png

(mam 25 lat).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prosze o wstawienie do podania prac nad którymi sam pracowałeś, a nie użyłeś programu, który odwala cała robote za autora. 🙂

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Próbowaliśmy z Tobą wyjaśnić zaistniałą sytuację, lecz od 4 dni nie jesteś w stanie rzetelnie odpisać. W dodatku zostałeś poproszony o wrzucenie innych (własnych) grafik i od niedzieli nawet nie zajrzałeś do podania. Jeśli nie jesteś z nami szczery już na starcie oraz nie wykazujesz zainteresowania tematem, to nie widzę szans na współpracę.

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.