Skocz do zawartości

.xellovsky design


!xellovskyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: .xellovskyy (na forum v4stee - do zmiany)
  • Imię: Mateusz
  • Wiek: 17
  • Jak długo zajmujesz się grafiką?: Obecnie minie 4 rok od momentu gdzie zacząłem wykonywać swoją pierwszą ,,amatorską" grafikę 🙂
  • Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Photoshop, Figma.
  • Trzy twoje prace (link): BANNER REKLAMOWY  |   LIVE ZAKOŃCZONY  |   STREAM SOON   |   STREAM SOON2   |   WELCOME   
  • Lubię to! 1
  • Haha 4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na nie! Prace są splagiatowane! 

Tak nie może być! 

1:1 to samo co jest na stronie canvy. 

Zmieniam zdanie. 

 

@ v4stee dlaczego kłamiesz skoro jest to 1:1 na stronie? 

  • WTF? 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

1. Od razu w oczy rzuciło mi się to, że napisy nie są na środku w pierwszej grafice xD

Chodzi mi o "CS-MALIVER.PL" i  "SERWERY", natomiast ten podpis dolny już jest dobrze. Musisz większą uwagę na to zwracać, chyba, że taki był zamysł, ale nie wygląda to zbytnio estetycznie 😄

Tak samo wyrównałbym te 2 napisy w pionie, a potem dopiero układał odstęp między głównymi napisami, a podpisem pod nimi, bo w poziomie to one również nie są 😄

nAgjOGE.png

Nie patrzę na wyrównanie całości razem z podpisem, bo on jest dodatkiem, rzucać w oczy mają się te 2 napisy.

2. MEH ogólnie, ale tutaj już chociaż lepiej z wyśrodkowaniem xD

3/4/5. Filmiki wyglądają na zrobione w jakimś programie automatycznym/stronce gdzie tylko tekst dajesz i wybierasz jak ma wyglądać xD

 

Przydałaby się też wcześniejsza aktywność w dziale grafiki.

Natomiast jestem i tak za okresem próbnym w celu sprawdzenia aktywności ze zleceniami i przejrzenia nowych prac, które wykonasz.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, brvtal napisał(a):

1. Od razu w oczy rzuciło mi się to, że napisy nie są na środku w pierwszej grafice xD

Chodzi mi o "CS-MALIVER.PL" i  "SERWERY", natomiast ten podpis dolny już jest dobrze. Musisz większą uwagę na to zwracać, chyba, że taki był zamysł, ale nie wygląda to zbytnio estetycznie 😄

Tak samo wyrównałbym te 2 napisy w pionie, a potem dopiero układał odstęp między głównymi napisami, a podpisem pod nimi, bo w poziomie to one również nie są 😄

nAgjOGE.png

Nie patrzę na wyrównanie całości razem z podpisem, bo on jest dodatkiem, rzucać w oczy mają się te 2 napisy.

2. MEH ogólnie, ale tutaj już chociaż lepiej z wyśrodkowaniem xD

3/4/5. Filmiki wyglądają na zrobione w jakimś programie automatycznym/stronce gdzie tylko tekst dajesz i wybierasz jak ma wyglądać xD

 

Przydałaby się też wcześniejsza aktywność w dziale grafiki.

Natomiast jestem i tak za okresem próbnym w celu sprawdzenia aktywności ze zleceniami i przejrzenia nowych prac, które wykonasz.



Niestety, ale chciałbym poinformować przyjacielu że te napisy są prosto, tylko każdy program odczytuje to inaczej 🙂
Filmiki tak wyglądają? Są stworzone w Adobe After Effect's od podstawy. 
W każdym razie - dziękuję za opinię 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Chciałbym zobaczyć więcej prac graficznych, bo te co dałeś jakoś mnie zbytnio nie przekonują, ale mogę się mylić. Jakaś własna inicjatywa twórcza albo weź jakieś zlecenia z grafiką i zrób coś na świeżo.

 

Jeśli chodzi o podanie... Nie widzę dużo plusów, byś aktualnie mógł ubiegać się o to stanowisko, ale dla mnie liczy się przed wszystkim uczciwość w tym co się robi, systematyczność itd

 

Daję takie małe "tak", ale jak napisałem wyżej, chętnie zobaczyłbym coś zrobionego na świeżo.

 

 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/edit

ZMIANA NA WIELKIE NIE!

skoro to sa prace wykonane z generatora to moj glos sie zmienil z malutkiego tak na wielkie nie

argument nizej u daffiego

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne pracę, których mógłbym pozazdrościć gdyby nie fakt, że są z generatora prac online. Ogółem program, który podałeś się tak nie nazywa i doskonale o tym wiesz, że chodzi mi o canve. Bardzo słaba zagrywka panie grafiku z 4 letnim doświadczeniem! 

 

https://i.imgur.com/1EtyTGb.mp4

 

X9zvMhr.png

@ Borówka  żebyś nie mówił, że o Tobie niei pamiętam!

 

https://i.imgur.com/ltyTYgh.mp4

 

Perfidne oszustwo, do którego trzeba wyciągnąć wnioski. 

Dziękuje za uwagę!

  • Ulalala! 1
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, !xellovskyy napisał(a):

Jakich programów do edycji grafiki używasz?: bezpłatne narzędzie do projektowania graficznego online (generator)

 

Poprawiona wersja podania, nie dziękujcie.

Ogólnie, to dziwne że v4stee dalej siedzi na jakiejkolwiek randze i coś pisze na czacie.

Kiedyś miałem współpracować z tą osobą, jednakże po małym research'u utwierdziłem się, że kolega leci tylko i wyłącznie na rangę. Odpuściłem.

 

Więc tak

- podanie,

- oszustwo,

- wiek (bo 17 lat to on nie ma).

 

1.png.e309d0110ffd5b70be72911e10bb5b1f.png

(mam 25 lat).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prosze o wstawienie do podania prac nad którymi sam pracowałeś, a nie użyłeś programu, który odwala cała robote za autora. 🙂

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Próbowaliśmy z Tobą wyjaśnić zaistniałą sytuację, lecz od 4 dni nie jesteś w stanie rzetelnie odpisać. W dodatku zostałeś poproszony o wrzucenie innych (własnych) grafik i od niedzieli nawet nie zajrzałeś do podania. Jeśli nie jesteś z nami szczery już na starcie oraz nie wykazujesz zainteresowania tematem, to nie widzę szans na współpracę.

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.