Skocz do zawartości

skarga k4bum


archonek

Rekomendowane odpowiedzi

Kto Cię zawołał na mixa ? 
Gracze nie chcieli grać z Tobą mixa wiec zostałeś wyproszony , nie widzę tutaj nic dziwnego 🤔

 

Ale kto Cię woła na mixy do nas ? 
Dlaczego nie możesz napisac nicku gracza który rzekomo zaprosił Cię na tego z którego wyleciałeś ? 
Weź swoich koleżków 1337 i grajcie sobie wspólnie gdzieś indziej 😀

MR.DAFFI ,

Używamy opcji "Edytuj".

  • Lubię to! 2
  • Haha 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ julaaa ODD2 #1  jestem wołany na mixy od paru dni do was. Jeżeli ty i twój koleżka @ K4Bum macie zażalenia, i boicie się wielkiej dominacji sztangielskiej, to nie będę wsypywał osób trzecich. 

 

@ Mrs.Fuksiara  Wydaję mi się, że jesteś z tego samego kółka adoracyjnego co wyżej wymienieni użytkownicy. Nie wiem jak ty, ale ja nie żyję internetem, i mnie tak szczerze mało obchodzi czy jestem przez kogoś gdzieś tutaj lubiany czy nie. 

 

 

@ julaaa ODD2 #1  - Masz opcję "Edytuj", bo póki co robisz to spamisz w tym temacie. Następna sprawa na Twoje pierwsze zdanie odpowiedziałem, więc nie rozumiem po co je zadajesz ponownie. 

Kolejną rzeczą jest, że cały czas piszesz mi o mixie, który tu nie ma nic wspólnego, bo skarga jest w dziale "Teamspeaka", nie odwołuję się od jakiegoś kartofliskowego mixowego serwera, tylko od serwera głosowego TEAMSPEAK3 🤫

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odpowiadając na Twoje zarzuty, panie @ K4Bum

 

Chciałbym żebyś wymienił kogo kol-wiek z całej 10-siątki kto cię zaprosił bo pytając na serwerze i tsie po fakcie bana nikt nie raczył się przyznać, ba bym powiedział że przeczył zaproszeniem. 

Już wyżej Ci przytoczyłem odpowiedź na te pytanie.

 

Oj tu cię muszę zmartwić bo jestem święcie przekonany że tak sądziło 6/10 osób z tych co było na ts. Dlatego jako Właściciel serwera mixowego pozwoliłem sobie że wezmę jako pierwszy się odezwę i uświadomię cię że sobie nie życze ciebie na serwerze. 

Weź sobie to na logikę, nie siedzę tutaj na forum, ani na tsie. Jeżeli zaczynacie mixa, i akurat wchodzę, to chyba logiczne, że ktoś mnie zawołał gdy nie mieliście ludzi. Odezwałeś się jedyny, i po Tobie nikt więcej. :7917-pepe-big-brain:

 

Tutaj to proszę nie pal głupa bo dobrze wiesz kim jestem. Na forum którym siedziałeś nie raz ukrywałeś/usuwałeś nam reklamy, co poświadczą temu osoby z tamtejszej Administracji.  Również na tamtej sieci potrafiłeś się pode mnie podszyć i podpierdolić kogoś dane osobowe i wysyłać fejkowe scr. powołując się na mnie. Wiec nie gadaj głupot ze mnie nie znasz. Ciesz się że dostałeś tylko na godzinę bana. A bana dostałeś ze względu na to ze nie chciało nam się już z tobą gadać i tłumaczyć jak do ściany. Bo mieliśmy już 10 do mixa, a ty nam tylko zabierałeś czas na głupoty. 

 

Mordeczko, totalnie nie wiem kim Ty jesteś, nie mam powodu Cię znać, ani kojarzyć. Na forum którym siedziałem, ukrywanie/usuwanie tematów było ustalone z góry razem z całą Administracją, oraz były do tego przeznaczone grono osób w Administracji które zajmowały się tym tematem. Twierdzisz, że na forum na którym siedziałem, podszywałem się pod Ciebie i podpierdalałem czyjeś dane osobowe, i wysyłałem fejkowe scr, powołując się na Ciebie? - Co ty pierdolisz XDDD. Jak dasz na to jakikolwiek dowód, to wpłacę na tę sieć darowiznę, lub na cel charytatywny luźne 50zł. 

 

 

Nie rozumiem czemu Ty w ogóle odbiegasz od tematu skargi? - Skarga została napisana na Ciebie z powodem bana godzinnego którego mi dałeś. A ty rozpisujesz się o innej sieci, o ludziach co tu mają bana, wymyślasz jakieś gówno z podszywaniem się pod Ciebie - no wtf? XD!. Równie dobrze, mogłeś mi to wyjaśnić i kicknąć z kanału zamiast mnie banować, troche iq.

 

 

Ps. twój kumpel xyno też ma zakaz mixowania u nas jak pewnie wiesz 😉  - No dobra, ale ziomek co to ma wspólnego ze skargą? xD

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie chce być nie miły, ale zanalizujcie sobie swoje wypowiedzi, przecież wy sami siebie wbijacie szpilki i łamiecie nagannie swój własny regulamin! - Skarga jest skierowana o bana na serwerze głosowym na TS3 - Natomiast wy cały czas piszecie o mixie, innych sieciach, o tym kto jest lubiany, o tym kto ma tu bana, wymyślacie jakieś rzeczy typu podszywanie się co również "niby" miało miejsce na innej sieci - Oczywiście dowodów nikt nie przedstawi, bo taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, Mrs. Ana prowokuję na chatboxie, ale jakiś "KidModerator" piszę, że to ja mam się uspokoić, gdy tylko odpowiadam na jej pomówienia. - Jako drużyna potężnie słabo wypadacie w oczach bezstronnych osób, weźcie sobie dwa wdechy i pomyślcie zanim znowu coś napiszecie @TeamMaliver

Nescio ,

Sprawy osobiste proszę załatwiać między sobą, to jest dział skarg dotyczący serwera.

  • Haha 4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego ARCHONKA kłaniam się czule, pod same kule, niżej nie mogę bo gwizdnę w podłogę :4566_KEKW: ( Wybacz że czekałeś tyle na moje wypociny ale musiałem sobie najpierw biurko ogarnąć bo nie mogłem w tym syfie pisać:2236_keka:

 

2 godziny temu, archonek napisał(a):

Cóż, zostałem zawołany na mixa bo brakowało im ludzi

Chciałbym żebyś wymienił kogokolwiek z całej 10-siątki kto cię zaprosił bo pytając na serwerze i tsie po fakcie bana nikt nie raczył się przyznać, ba bym powiedział że przeczył zaproszeniem. 

 

2 godziny temu, archonek napisał(a):

dołączyłem do kanału, przywitałem się, i poszedłem na minutkę na z/w. Wracam, dostaję kicka "elo". 

Jeżeli tak było jak piszesz to najmocniej przepraszam, kicka dałem po tym jak do ciebie prowadziłem najwidoczniej "monolog?" bodajże przez 3 minuty. Ale przedtem ktoś mnie zawołał na chat niżej bo ciebie sprawdzał. (ale pewnie wiesz kto bo nie byłeś afk xD) Ale mniejsza, ważne że mnie uświadomił kim jest "pokora" xDDDDD Bo taki miałeś nick Xd 

 

2 godziny temu, archonek napisał(a):

Wracam na kanał mixowy, pytam się za co mam dostałem kicka, i @ K4Bum mi mówi, że gracze nie życzą sobie mojej gry z nimi (Podejrzewam, że za mocny na nich jestem), pytając się którzy gracze tak uważają, @ K4Bum odpowiedział, ze tylko on. 

Oj tu cię muszę zmartwić bo jestem święcie przekonany że tak sądziło 6/10 osób z tych co było na ts. Dlatego jako Właściciel serwera mixowego pozwoliłem sobie że wezmę jako pierwszy się odezwę i uświadomię cię że sobie nie życze sobie ciebie na serwerze. 

 

2 godziny temu, archonek napisał(a):

Gdy się dopytałem kim jest @ K4Bum , bo gościa pierwszy raz widzę na jakiejkolwiek "mixowni" to dostałem bana na 1h z powodem "Dowidzenia" XD

Tutaj to proszę nie pal głupa bo dobrze wiesz kim jestem. Na forum którym siedziałeś nie raz ukrywałeś/usuwałeś nam reklamy, co poświadczą temu osoby z tamtejszej Administracji.  Również na tamtej sieci potrafiłeś się pode mnie podszyć i podpierdolić kogoś dane osobowe i wysyłać fejkowe scr. powołując się na mnie. Wiec nie gadaj głupot ze mnie nie znasz. Ciesz się że dostałeś tylko na godzinę bana. A bana dostałeś ze względu na to ze nie chciało nam się już z tobą gadać i tłumaczyć jak do ściany. Bo mieliśmy już 10 do mixa, a ty nam tylko zabierałeś czas na głupoty. 


Ps. twój kumpel xyno też ma zakaz mixowania u nas jak pewnie wiesz 😉 

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Haha 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Temat wyjasniony z @ K4Bum  nie powinien dac Ci bana, a jeżeli już je daje powod powinien być jasny do zrozumienia. 

Mixy u nas są ostatnio codziennością, jeżeli zostałeś rzeczywiście zaproszony a większość nie chciała z Toba grac to mam nadzieje, że rozumiesz fakt wyproszenia. A ten kto Cie zaprosił - nie zapraszaj osob, z którymi ludzie nie chcą grac i tworza sie kwasy.

Mam nadzieje, ze więcej takich sytuacji nie będzie.

 

c2DBK19.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.