Skocz do zawartości

Użytkownik Miesiąca - Styczeń 2024


K4Bum

Rekomendowane odpowiedzi

0VBqQpg.png

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - STYCZEŃ 2024!

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:
 

Nick osoby nominowanej:
Dlaczego ona (2-3 zdania):
 

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 04.02.2024!

Powodzenia oraz udanej nominacji!

  • Lubię to! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator
W dniu 22.01.2024 o 19:07, K4Bum napisał(a):

Nick osoby nominowanej: @ Dranzer
Dlaczego ona (2-3 zdania): Zdecydowanie jego miesiąc, bardzo aktywny na forum, świetnie wypełnia obowiązki jako redaktor i jest duszą towarzystwa. Pomoc niesie za każdym razem jak go się o coś poprosi. Myślę, że warto w końcu go docenić! 

 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Mrs.Fuksiara
Dlaczego ona (2-3 zdania): Choć to tylko nominacja za styczeń, to dałbym na początek roku nominację naszej kochanej Ani. Cały rok bezkonkurencyjnie prowadziła redakcję, umilała ludziom czas na forum, a w dodatku była moderatorką gdzie zawsze oprócz mądrych i rozważnych decyzji, działała sprawiedliwie i pouczała świeżaków. Jest osobą, z którą zaje8iście idzie się dogadać, zawsze doradzi, jest wyrozumiała, młoda, inteligentna i ma taki wachlarz zalet, że nie idzie wszystkich wymienić. Chciałem ją dać do użytkownika ROKU, ale nie widziałem takiej opcji 😞 Wiem, że przekroczylem 2-3 zdania, ale napisać tylko tyle o naszej Anii, to jak nic nie powiedzieć ❤️ 

  • Ulalala! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Nick osoby nominowanej: @ Dranzer

Dlaczego ona (2-3 zdania): Podtrzymuję moje zdanie z poprzedniego czy jeszcze wcześniejszego plebiscytu. Działa prężnie w dziale redakcji, wykonuje powierzone mu zadania oraz jest aktywnym uczestnikiem rozmów na chat.

  • Super! 3

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Dranzer
Dlaczego ona (2-3 zdania): Jedna z najbardziej kontaktowych i sympatycznych osób na chatboxie. Bardzo aktywny i pomocny, zaangażowany w życie sieci. Idealnie sprawuje się jako redaktor. Nie widzę innej osoby jako Użytkownika Miesiąca 🤗

  • Super! 3

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikiem miesiąca Styczeń zostaje: @ Dranzer

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K4Bum zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.