Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - CLASSIC


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: tenprzemoo

Steam id lub IP: STEAM_0:1:767284886

Serwer: CLASSIC

Data bana: 23.01.2024 15:37

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : tenprzemoo
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 767284886 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 46.151.21.112 '
[AMXBans] ===============================================

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do demka na podstawie którego był ban  gdyż tutaj nie moge wrzucić   KLIK

 

5:00 perfekcyjny HS ,lekka zmiana pozycji celownika a i tak trafia HS

5:10 perfekcyjne wychylenie odrazu wcelowany i instant HS 

6:06 widać spadochron jednak skanuje i niemal natychmiast HS trafia skanem 

6:45 HS być może fart

7:03 HS być moze fart,a  być może nie 

7:07 doskonale wie gdzie jest przeciwnik, wychyla i odrazu HS

7:39 wychyla i kolejny instant HS

8:35 już wcelowany w przeciwnika  wie gdzie jest

8:45 kolejny HS , przypadek ?

 

  • WTF? 1

 

 

 

scrappy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

5:00 perfekcyjny HS ,lekka zmiana pozycji celownika a i tak trafia HS / tupał przeciwnik, ale i tak dziwne wychylenie     b+

5:10 perfekcyjne wychylenie odrazu wcelowany i instant HS / nie mam pytań co to było xD     b+

6:06 widać spadochron jednak skanuje i niemal natychmiast HS trafia skanem / to akurat nie dawałbym pod b+, wydaje się być w miarę legit killem, wystarczy wiedzieć, że jest tam okno i znać skana     b-

6:45 HS być może fart / legit strzał, ale znowu gsy, tak jak w swoich czasówkach pisałem, więc    b+ (gsy)

7:03 HS być moze fart,a  być może nie / meh, ciężko stwierdzić, wiedział o przeciwniku     b-

7:07 doskonale wie gdzie jest przeciwnik, wychyla i odrazu HS / było go widać przez krzaki, to po pierwsze, a po drugie, to strzał trochę w biegu     b-

7:39 wychyla i kolejny instant HS / słyszał go, moim zdaniem fart     b-

8:35 już wcelowany w przeciwnika  wie gdzie jest / no ciekawe posunięcie celownikiem bez sprawdzania miejscówek xD     b+

8:45 kolejny HS , przypadek ? / hs to akurat dobrze namierzył tutaj, wygląda całkiem legit choć strzelanie robiąc ducka trochę dziwne ;D     b+-

 

Sytuacje, które mnie zaciekawiły, a nie były wspomniane w rozpisce

4:30 początek demka i łamanie regulaminu - gsy

5:35 już widać, że celownik idzie w miejsce gdzie wychyli przeciwnik, nawet przed spadochronem

6:10 znowu gsy

 

Wychodzi na to, że 3x łamanie regulaminu - gsy, oraz 4x b+, ale ocenę końcową pozostawię specjaliście z ubt 😄

 

__________________ EDIT __________________

 

Ze względu na bardzo fajną osobę do rozpiski i moje zainteresowanie tym tematem dodaję również drugie demko, które można przeglądnąć ;D

http://901858.hltv2.pukawka.pl/hltv-2401212216-de_dust2-1705871760-1705874880.zip

 

8:12 ten drugi hs trochę takim "fartem" siadł

10:40 jakiś mały przeskok widać przy strzelaniu w pierwszego przeciwnika jak ginie i potem przy strzelaniu w tego drugiego

13:05 wychodzi wcelowany na poziomie głowy, a obniża celownik do poziomu kucaka w momencie gdy wychyla przeciwnik

23:20 trochę przeskoki, ale może być wina demka akurat, różnie to z tym hltv bywa

25:20 mhm mhm? co to za przeskok co i nagle wiesz gdzie stoi XD chyba jakieś visualsy były odpalane b+ w ciul xD

25:50 a tu już zmienione ustawienia na respie, bo coś za bardzo obv było? xD

25:55 ojoj a co to za strzały przez bramę gdy nie słyszałeś przeciwnikaXD

27:00 ładny strzał

27:20 znowu nagle celownik ucieka i to 2 razy

28:05 do 28:30 - 100% jestem pewny, że to autogs ;))

28:30 na początku rundy znowu autogs

28:59 znowu autogs

29:20 znowu autogs

29:50 znowu autogs i to w chuj, widać nawet po gsach jak do trupa górnego wchodzi w czasówce 30:05 i po rampie tt 30:12 (całe dd2 pbiegł na gsach bez spowolnienia)

DALEJ JUŻ CIĄGLE GSY MOŻNA ZOBACZYĆ, WIĘC NIE BĘDĘ ICH DODAWAŁ W CZASÓWKACH

31:00 trigger prawdopodobnie ze względu na zbyt szybki strzał lub po prostu visualsy odpalone, że wiedział kiedy wyjdzie dokładnie

32:00 śmierdzisz mordo tym kucaniem, celowaniem przez ścianę i strzelaniem od razu, oj śmierdzisz XD

33:05 not legit

 

Więcej mi się nie chce, a rozgrywka jeszcze trwa z 20 minut, bo taka długa mapa była

 

Ogólnie, to ja bym Ci już podziękował ;D następnego razu nie będzie, ale jak coś, to granie na czitach jak jest nawet jakiś ns tylko na serwerze, to i tak zostaniesz złapany xD

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Ulalala! 2
  • Super! 2

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po godzinie 18 ogarnę sprawę. 

Edit. 

Po 20

 

5:00 b+

5:10 b+

6:06 b+/-

6:45 b+

7:03 b+/-

7:07 b-

7:39 b-

8:35 b+

8:45 b+/-

Pierwsze demko w zupełności mi wystarczy, cztery akcje na b+, trzy na b+/- a dwie b-

Werdykt: ban zostaje. 

 

D6rcJsU.png

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Super! 3

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie zauważyliście chyba.. ale był jeszcze co jakiś czas szybszy movment i nie był to bh ani sgs troszku dziwne

 

Numero ,

W prośbie o UB mogą się wypowiadać Opiekunowie, Admini, świadkowie oraz osoba zbanowana.

 

 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.