Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeden mix wystarczy. Jeżeli gracze coraz częściej wracają do grania mixów, bądź nowi zaczynają i znasz takowych, to zawsze możesz ich zaprosić do nas na serwer i teamspeaka, nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu. 😄

Co do hitboxów, jak hitboxy na czystym serwerze mogą być złe? To, że nie trafiasz to już nie sprawa serwera, raz coś siądzie fajnego a raz nie. Przypominam, że cs 1.6 to dość stara gra i nie będzie miała doskonałych hitboxów xD

Jak na razie na nie, może mnie jakoś jeszcze przekonasz.

 

@ Dranzer  również dobrze napisał. Jak już chcesz postawić serwer to możesz postawić jakiś fajny mod i go rozkręcić, bo tak jak wspomniałem ja i odpowiadający podemną, nie potrzeba tu kolejnego mixa, bo rzadko jest taka sytuacja, że jest aż za dużo ludzi i ktoś musi czekać na slota.

  • Lubię to! 4
  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na nie. 

A dlaczego? 

- Zapraszaliscie na mixa na swój serwer podbierając osoby z naszego mixowego😂

- mamy już mixowy serwer

- ciągle płaczesz o te hitboxy i chyba tylko ty, a to nie powód, żeby zmieniać/dodawac serwer tylko pod ciebie xd 

  • Lubię to! 6
  • Haha 1
  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordko, to nie hejt, ale wydaje mi się, że jeden serwer mixowy starczy. wszak nie jest jakoś mocno oblegany. Nie gram mixów, ale widzę wielokrotnie komunikaty, że brakuje ludzi do mixa. Lepiej zaatakować serwer, który byłby stały i miałby graczy w modzie, którego nie ma na sieci - np. cod 201  czy coś. Jeden mix starczy tutaj, a jak rownolegle chce ktoś zagrać, to znam 16 sieci, gdzie serwery mix w tym czasie stoją puste 😉 wszystko idze dogadać :) Dzięki za propozycję, ale mordko ryjku przemyśl to jeszcze :) 

 

  • Lubię to! 5
  • Super! 2

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Jestem na NIE.

 

1. Tak jak wyżej, jest jeden server mix, więcej nie potrzeba. Powinniście zapełniać servery i przyciągać graczy a nie robić kolejne, które nic nie wnoszą do sieci.

2. Jak już masz chęć posiadania swojego servera, to pomyśl nad jakimś ciekawym modem na który ludzie będą chętnie wpadali.

  • Lubię to! 4
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK

 

Miałem okazje grać na tym serwerze i wbrew opiniom, że serwer na mixy nie powinien zawierać zbędnych pluginów to ten naprawdę jest zrobiony z głową i osobiście, jak na gracza starej daty poda mi się to 🙂 Nie laguje, hitboxy jak trzeba, jest sztosik.

 

Edit: Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że osoby które dają "NIE" w mojej obecności nie były na serwerze k4buma, jak i reinderka więc chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że na obecnym serwerze mix maliver płynnośc jest 6/10 i hitboxy 5/10 😄 Polecam zagrać na jednym i drugim i wtedy napisać opinie, pozdrawiam no offense.

 

  • Lubię to! 6

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-drugi serwer mixowy niepotrzebny 

-jest jeden serwer mixowy

-po co drugi serwer mixowy? 

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na TAK

+ Sam prowadziłem mixa z pluginami w sumie podobnie działającymi jak te co opisał i gra była przyjemna

+ Dużo większą przyjemność z grania mixów odczuwam na serwerze z pluginami niż na czystym RCON + 3rr

 

+/- Jeżeli byś dołączył to obawiam się że się pogryziecie na teamspeak'u o to na jakim serwerze kto gra.

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem się nie wypowiadać ale się wypowiem moje zdanie w tym temacie jest podzielne ale postanowiłem dać konkretną odpowiedź co do tego tematu. A mianowicie ja jestem za okresem próbnym żeby dać szansę. Wiele osób pisze po co drugi serwer mix? A właśnie po to że coraz więcej nowych osób przybywa na forum i jak jeden mix będzie zapełniony to gracze będą mogli zagrać drugiego mixa! Dlatego jestem za okresem próbnym dajmy szansę zobaczymy jak to się potoczy!                                                                          Jestem na TAK! 

  • Lubię to! 2



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]
2 godziny temu, Żabson napisał(a):

A właśnie po to że coraz więcej nowych osób przybywa na forum i jak jeden mix będzie zapełniony to gracze będą mogli zagrać drugiego mixa!

Jeszcze się tak nie zdarzyło, bo po jednym mixie przeważnie ktoś odpada.

 

Według mnie drugi mix nie jest potrzebny. Nawet jeśli pomysł zautomatyzowania jest ciekawy, to nie jest jakiś turbo potrzebny, bo samymi komendami też można mixa poprowadzić.

Lepiej się skupić na jednym - obecnym mixowym i na nim budować ekipę do regularnego grania. Jestem na NIE.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

 

-Mamy już jeden mixowy, czasem nam ciężko zebrać 10 osób - To po co drugi?

-Lepiej zapełniać jeden i na nim się skupić

-RC zazwyczaj jest, więc z tym też nie ma problemu (Również można złożyć podanie na RC)

 

  • Lubię to! 2
  • Super! 3

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, dlaczego?

 hitboxy 

deatchmatch, który jest spoko opcją w momencie, gdy jeszcze nie wszyscy gracze są zebrani na serwie

automatyczna zmiana połów, też według mnie spoko bajer

sam w sobie serwer fajnie śmiga i osobiście gra mi się na nim przyjemnie 

Zauważyłam, że spora część osób która jest na NIE oraz osoby zostawiające pozytywne reakcje do tych właśnie odpowiedzi nawet nie miała okazji zagrać na serwerze reinderka i główny argument jest taki, że przecież jest już jeden serwer mixowy, więc po co inny (xD)

Reasumując jestem za okresem próbnym np. dwutygodniowym i niech gracze zadecydują, czy podoba im się nowa że tak powiem "odsłona" serwera mixowego i czy faktycznie ludzie będą na nim grać. 

 

łapka w górę :peepoPANTIES:

  • Lubię to! 2
  • Haha 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

wedlug mnie gra na mixowym Reinderka sprawia większą przyjemność niż na v1

 

+ hitboxy

 

automatyzacja

 

rozgrzewka bardzo fajna opcja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że decyzja miała być inna, ale widocznie nie chciałeś poczekać. ( A miałem właśnie serwer przyjmować na sieć) 

Powodzenia! 

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 3
  • Smutny 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.