Skocz do zawartości

insid3r do bana?


Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: insid3r.
Steam ID / IP:  Steam_ID 0:0:864135
Nazwa serwera: ONLY DD2 #1
Link do demka: https://megawrzuta.pl/download/6bf32cfd8cce5a23e9b31f96e44e961c.html
Rodzaj wspomagacza: Sprawdzane niestety z hltv więc po za WH nie mogłem wyciągnąć nic więcej.


Rozpiska dema: 

3:16   Sam rzucił sg następnie wyskakuje i ładuje w model za sg, a później za ścianą i zabija (zauważył 2 model cofnął po czym wraca na shifcie wcelowany od razu w kolegę, który też podchodzi na shifcie) +b
3:28   imo dziwny ten wjazd w trupa, wjechał pewnie w kierunku modeli i na końcu dziwne zachowanie na kolegę za skrzynkami przy schodach, podjechał z celownikiem między skrzynką a schodami (nienaturalnie wszystko wyglądało), b +/-
9:20   wychodzi wcelowany w model za ścianą i daje tapa, nie sprwadza praktycznie nic w trupie, bo wie ze wszyscy są przed  b+
9:44   ładnie ciągnie celownik za modelem za ścianą, oczywiście wyczekuje i zabija b+
12:23   wjazd w trupa bez sprawdzenia miejscówek i od razu celuje w respa bo widzi, ze tylko tam jest enemy b+/-
13:54   wjazd w trupa i strzela się z gościem, którego jeszcze nie widzi (na wh można się czasem pomylić :v) b+

 

Dodam tylko, że na kolegę było wiele zgłoszeń, gdzie gracze skarżyli się na brak FB/SG/WH. Oraz gdy graliśmy mixa pare dni temu @ alDeNte. ODD2 #1  poprosił kolegę o nagranie POV po rozgrywce, które oczywiście nagrało się wszystkim z wyjątkiem insid3ra..

image.png.66b8df6f98ad2da05cc5cc33c3ffa763.png

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

3:16 - Tego za ścianą co prawda na demku nie widziałem, ale CT ciągle skanował przez smoke'a anarchię, więc podejrzany słyszał i wiedział, że na rogu może ktoś stać i sam zaczął strzelać, udało mu się zadać dmg i potem tylko zeskanował ścianę. Normalna reakcja, bo wiadomym jest, że jeśli CT będzie uciekał, to się cofnie, a nie pójdzie do pita. Można mówić tu o czystym farcie. Następnie sam cofnął sprawdzić plecy, po czym podszedł na shiftcie, bo już widział wcześniej enema, który biegł w smoke'u za anarchię, po czym enem wyszedł zza skrzynki i dopiero go zabił. Nie dostrzegłem tu nic nadzwyczajnego. Wracając jeszcze do pierwszego fraga, to dużo może zależeć od ustawień i grafiki, mógł go dostrzec. - b

 

Niżej ss poglądowy, że było widać drugiego enema, ale na ss jest to mniej widoczne niż podczas gry na demku.

Spoiler

TAfVPpK.png

 

Dodatkowo 6:45 - Ta sama sytuacja co w 3:16. - b

 

8:28 - Początek akcji i normalny wjazd, będąc wcelowanym w wyjście z trupa (skąd wchodzi TT). Kontynuacja akcji, pierw rzuca flesza do dolnego, potem normalnie podchodzi w kierunku schodów, zauważa enema, który wyszedł zza skrzynki i zabija. Jedynie mógłbym się przyczepić do tych headów, bo celownik był daleko od głowy, ale może to być wina zlagowanego htlv. - b

 

9:20 - Z innej perspektywy widać, że TT ciągle tam był, ale nie można powiedzieć, że o tym wiedział. Po prostu jest to standardowe miejsce, gdzie TT się chowa, więc zeskanował, ale enem nie dostał wtedy tapa. Na demku widać, że wychodząc z trupa, sprawdził pierw prawą stronę, a dopiero potem lewą i wtedy TT dostał. Gdyby miał wtedy wh, to raczej najpierw sprawdziłby lewą stronę, wiedząc że tam stoi TT. +/-b

 

9:44 - Tu faktycznie przez ułamek podąża celownik za modelem, ale otrzymał chwilę wcześniej info, że ostatni TT jest na respie, więc trzymał się celownikiem blisko ściany, idąc wcelowanym w to miejsce. +/- b

 

12:23 - Wszedł do trupa, nie sprawdzając za skrzynką, ale to nie powód do bana, nie każdy zawsze wszystko sprawdza, akurat miał fart, że nikogo nie było. Dalsza reakcja jest normalna, szedł wpatrzony w respa, bo logiczne, że zawsze ktoś stamtąd może iść. - b

 

13:54 - Przez chwilę widać wystające nogi enema, który chowa się za ścianę, ponieważ gracz o nicku "addon" lekko wychyla w kierunku trupa i od razu się chowa, co można również zauważyć z jego perspektywy. Reakcja celownika, też wskazuje na to, iż mógł zobaczyć go w ostatnim momencie, najpierw zjechał nim na nogi, dopiero zaczął przymierzać się do skanowania. - b

 

Dla mnie, osobiście za mało na +b. 

@ dedzik ODD2 #1  Prosiłbym o własną rozpiskę powyższego demka.

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:16 - Takie +/- bo z jednej strony od razu wleciał ze skanowaniem, a z drugiej faktycznie było słychać to skanowanie tylko CT mogło równie dobrze zmienić pozycję, a drugi frag jak dla mnie normalny. b +/- 

8:28 - Sam tak wjeżdżam, nic specjalnego. Ustawili mu się pod celownik, a on poklikał. b-

9:20 - Na poprzedniej czasówce również nie sprawdził miejscówek, ale tutaj faktycznie wygląda to dziwnie przy wjeździe w trupa, a potem wychodząc z trupa na TT, bo sprawdził prawą stronę najpierw gdyż chłop tam cofał na TT, więc spekulując jakby wychylił na lewo to zabił by go ten co cofa na TT. B+/-

9:44 - Co ja tu więcej mogę napisać. b+

12:23 - Patrząc na wcześniejsze rundy to też kolejny dziwny zbieg okoliczności, szybko sprawdził trupa i od razu na respa celownik, a przy 9:20 byli enemy przed trupem więc dojechał i nie sprawdził respa. b+/-

13:54 - Nie widział go przed trupem, 3 kill też taki wyczekany, a nie dojechał jak wcześniej. b+ 

 

Oglądałem całe demko, bo myślałem że coś wyciągnę, ale każda runda to jest praktycznie to samo. Wjazd w tego trupa, jak nie widzi enemy to idzie dolny, jak widzi to stoi w tym trupie i czeka. Ma wspomaganie widzenia i to widać, bo próbuje się kryć, ale niedoświadczony chyba chłopak.

Jest 2b+, 3 b+/- i jedno b-

Decyzja należy do Administracji. 

 

//////////

Po dalszych analizach doszliśmy do wniosku, że jest to za mało na bana. Sytuacje mocno stykowe i można to interpretować w 2 strony, tym razem na korzyść oskarżonego. 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4
  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.