Skocz do zawartości

Usunięcie zbędnego spamu - CZATBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Kiedyś ktoś już o to walczył, ale składam ponownie propozycje o to, aby informacje o dodaniu tematu do MUZYKI zostały wyłączone na Czatboxie. 
Ewentualnie gdzieś dodany nowy Widget lub coś w podobie (jeżeli komuś na tym zależy) 

Śmieci czat konkretnie.. 

Beztytuu.png.fe72b1cc76530a3fb93ebe4306005899.png

Ps. Wypowiadajcie się.

 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Przecież pisałem raz pod jakiś postem z propozycjami, odnośnie forum, to napisaliście, że to musi być, żeby użytkownicy wiedzieli, że taki dział istnieje xD

 

I jestem za tym, żeby to zlikwidować! 

  • Hajs się zgadza! 1
  • Haha 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Jeśli chodzi o tematy muzyki, to również jestem za tym, by wyłączyć powiadomienia o nich z czatu i jeśli jest taka potrzeba, to wprowadzenie jakiegoś małego widgetu z tematami z tego działu pod nazwą "Posłuchaj z Maliverem" czy coś.

Wtedy np. coś takiego ogarnąć:

0mXC1mX.png

Nie wiem, czy któryś z obecnych widgetów ma taką możliwość lub czy będzie opcja zmodyfikowania jakiegoś w ten sposób. 

Może @ Tysiek  coś pomyśli w wolnej chwili, jeśli takiej możliwości nie ma, bo ja na wtyczkach to się nie znam akurat xD

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Wszystko jest do zrobienia, kwestia taka, że dział ten zostanie zapomniany na 99.8%, czat też jest taką a'la przypominajką różnych tematów w działach, które nie zawsze użytkownik przegląda. Zazwyczaj reszta go nie interesuje, teraz trzeba pomyśleć i to góra już musi zrobić, czy chcą ten dział ukryć, bo sp joadnie aktywność na pewno. Druga sprawa, faktycznie nie jest on potrzebny, aż tak tutaj. Ktoś kto będzie chciał to przeszuka forum i znajdzie ten dział. 

Ja jestem neutralny co do propozycji, być może poprawi to przejrzystość na czacie.

  • Lubię to! 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja, to przenieść gdzieś jako oddzielne powiadomienie. Często te tematy z działu muzycznego po prostu giną zazwyczaj od razu po ich napisaniu. 

Mógłby wyglądać jak, to co zaproponował @ brvtal , aczkolwiek nie pokazywałoby, kiedy i przez kogo opublikowano aby pokazywało więcej tematów jednocześnie powiedzmy cztery albo pięć. Jedynie jako mały tag nadtytułem albo obok po lewej mógłby być napisanym, w jakim pod dziale napisano temat.

Mi tam nie przeszkadza, bo zawsze mogę sobie czat przewinąć. Dla mnie trochę obojętne czy będzie widoczne czy ukryte. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko teraz jest w porządku, nie przeszkadza mi jak jest jakiekolwiek powiadomienie posta na czatboxie, więc jestem na nie. 

  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem te najważnejsze podfora (konkretnie - np sprawy forum, ogłoszenia, redakcja, typerka) mogą wyświetlać tak jak teraz, a te mniej znaczące jak ta "muzyka" powinny mieć odebrany ten przywilej.

Może to być złotym środkiem, pozdrawiam!

:1146_dance:

  • Super! 2

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziwne ale w listopadzie propozycje z usunięciem powiadomień z muzyką przyjęłam i wtedy też działy odpiełam, wiec dziwny temat ale zrobilam to ponownie. 

 

ZduopIk.png
  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.