Skocz do zawartości

#79 [WywiadPróbny] z Liryczna


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Beznazwy-2.png.818171df4cdd3f80e98da831741f2c21.png

BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png.701aeb685b1cd788c0df5431e86edadc.png

 

nowe2223.png.7caa82f28138d673f9843c1b5e38b274.png

 

Hejka! Na początku chciałbym Ci podziękować, że zdecydowałaś się wziąć udział w wywiadzie. Myślę, że rozmowa będzie fajna, szczera i przyjemna, a moje pytania jak najlepiej przedstawią Twoją osobę, szerszemu gronu użytkowników Malivers!

Jesteś można powiedzieć, starą wygą na Naszym forum, a potwierdza to data założenia Twojego konta, lecz Twoja aktywność "wystrzeliła" około 2 miesięcy temu, więc wiele osób może Cię znać, kojarzyć a nawet pałać sympatią do Ciebie, ale są też nowi użytkownicy, którzy bardzo chętnie poznaliby Cię bliżej.

BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png.701aeb685b1cd788c0df5431e86edadc.png

 

@ Borówka Na początku chciałbym zapytać Cię o kilka kluczowych kwestii, mianowicie - skąd pochodzisz, ile masz lat, czym się zajmujesz i jak byś siebie przedstawiła odbiorcom.

 

 

 @ Liryczna Witaj! Ja również bardzo dziękuję, za możliwość udzielenia wywiadu. Mam nadzieję, że użytkowników choć w niewielkim stopniu zaciekawią nasze wypociny :). 

Owszem, konto tutaj mam od dość dawna, kiedyś byłam aktywnym członkiem społeczności, aczkolwiek później zrobiłam sobie dość konkretną przerwę od komputera. Bodajże w październiku zaczęłam się znów tutaj udzielać. 

Jestem Aurelia, w tym roku stety, bądź niestety stuknie mi trzydziestka. Pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego, jest to niewielkie miasto położone w południowej Wielkopolsce. 

Na co dzień pracuję w fabryce produkującej chłodnice samochodowe. 

 

@ Borówka Byłem kiedyś w Ostrowie - spoko miasto! Tutaj na forum jest dużo ludzi z różnych stron Polski, nie każdy miał szansę odwiedzić jej zachodnią część. Jakoż iż, jesteś mieszkanką Ostrowa Wielkopolskiego, podzieliłabyś się z Nami kilkoma informacjami na temat tamtego rejonu, co polecałabyś odwiedzić, zobaczyć a czego absolutnie się wystrzegać.

 

@ Liryczna Ostrów nie jest jakoś bardzo oblegany przez turystów, oczywiście mamy kilka ciekawych do zobaczenia miejsc! Myślę, że na pierwszym miejscu powinien znaleźć się nasz zalew "piaski-Szczygliczka"  Od paru lat władze miasta inwestują między innymi właśnie w to miejsce,

poza oczywiście samym kąpieliskiem znajduje się tu wiele innych atrakcji, takich jak: park linowy, ścianka wspinaczkowa, kort tenisowy, tyrolka nad wodą, restauracja czy liczne place zabaw 🙂 Jest to zdecydowanie najbardziej oblegane miejsce w moim rejonie podczas lata. 

Poza tym znajdziemy kilka zabytkowych budynków, kościołów... W zasadzie to co w każdym innym mieście. 

Podsyłam filmik ukazujący właśnie ten zalew w całej okazałości 😛 

 

Piaski Szczygliczka

 

 

@ Borówka Czyli atrakcji nie brakuje, to najważniejsze, że miasto coś robi dla swoich mieszkańców! Wspomniałaś, że pracujesz w fabryce chłodnic samochodowych, jak łączysz pracę z codziennym życiem, masz jakieś hobby które w danym czasie realizujesz czy po prostu zajmujesz się typowo domowymi sprawami?

 

@ Liryczna Jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Pracuję na 3 zmiany, więc jestem w stanie wszystko ze sobą pogodzić w większym, bądź mniejszym stopniu. Oczywiście na pierwszym miejscu są obowiązki domowe, których mi nie brakuje, aczkolwiek jakie byłoby to życie, gdyby człowiek skupiał się tylko na obowiązkach.

Na przyjemności również musi znaleźć się czas. Lubię wszelkie kreatywne czynności, uwielbiam rysować, co za tym idzie w ostatnim czasie moją nową zajawką jest malowanie obrazów "po numerach". Potrafię wyłączyć się na kilka godzin i malować. To zdecydowanie najbardziej mnie uspokaja. Poza tym, uwielbiam latem jeździć na rolkach, rowerze 🙂 

 

@ Borówka  Do ust nasuwa się jedna odpowiedź, że dusza artysty w Tobie drzemie. Może podzieliłabyś się z użytkownikami forum swoimi pracami? 🙂 Jeśli już wiemy, czym się interesujesz, to może tym razem wejdziemy w temat celu w życiu. A więc, jaki jest Twój cel w życiu, co jeszcze chciałabyś osiągnąć bądź jakie marzenia kryje Twoja głowa?

 

@ Liryczna Myślę, że taki sam jak większości ludzi. Chciałabym założyć dużą, szczęśliwą rodzinę, osiągnąć stabilizację finansową. Wszystko jest do osiągniecia, tylko trzeba sukcesywnie do tego dążyć :). Marzeń zdradzić nie mogę, bo się nie spełnią! 🤭

 

 

Oczywiście, tu są moje prace: 

https://zapodaj.net/plik-7ohPru8Kxp

https://zapodaj.net/plik-VCAG6jc31x

https://zapodaj.net/plik-WeJBYnbGBp

https://zapodaj.net/plik-nHABscHNrc

 

@ Borówka Oczywiście, najskrytsze marzenia, trzyma się w sercu! Wracając do wypełniania codziennych obowiązków domowych czy podczas tych czynności lubisz wprowadzić luźną atmosferę, chodzi o to, czy lubisz pracować w towarzystwie muzyki? Jeśli tak to podziel się z Nami kilkoma informacjami, jaki styl muzyczny jest preferowany przez Ciebie, co dodaje Ci sił i chęci na pokonywanie tzw "lenia", a może sama w sobie ukrywasz talent muzyczny.

 

 

@ Liryczna W sumie to zależy od dnia. Miewam dni, kiedy lubię ciszę i każdy najmniejszy dźwięk mnie denerwuje. Jeśli stawiam na muzyczkę, najczęściej słucham Słonia, Floral Bugsa 🤭Ogólnie lubię taki typowy horror rap. Wiadomo, że słucham tego co wpadnie w ucho, hity lecące w radio również trafiają w moje gusta. 

Mój talent muzyczny ogranicza się do śpiewania pod prysznicem! 😄 

 

@ Borówka Też lubię czasem coś mocniejszego posłuchać. Niejednokrotnie widziałem, jak na chat piszesz coś o filmach lub po prostu polecasz ludziom filmy, a więc jaki gatunek filmowy króluje u Ciebie na ekranie, a od jakich stronisz?

 

@ Liryczna Takim gatunkiem, który przeważa u mnie to zdecydowanie thriller, bądź jakiś film psychologiczny. Podobnie jak z muzyką, lubię mocne-ciężkie filmy. Konkretny wybór do oglądania w dużej mierze zależy od nastroju. Czasem specjalnie włączam jakiś wyciskacz łez, żeby sobie popłakać, a co! Jedynym gatunkiem za jakim nie przepadam są te wszystkie "głupkowate" komedie.

 

@ Borówka I tu leży prawda, film jest zawsze jakoś dostosowany pod Nasze tymczasowe samopoczucie. Przebywamy aktualnie na forum o tematyce Counter-Strike, opowiedz Nam proszę, jak zaczęła się Twoja przygoda ze wspomnianą grą, co miłego spotkało Cię poprzez lata gry oraz może jakieś przestrogi dla młodszych użytkowników. 

 

@ Liryczna Moja przygoda zaczęła się, gdy miałam jakieś 13 lat, wtedy mój starszy brał godzinami grywał w CS'a.  Ja też bardzo chciałam spróbować, więc znalazł mi serwer "Chowany/Kolorki", z czasem zaczęłam zaglądać na serwery JB, a później także klasyczne. Myślę, że najmilszą "rzeczą", która mnie spotkała były znajomości, ale te nastąpiły w późniejszym czasie.

Godziny spędzone na wspólnym graniu, śmianiu się momentami do łez. Niektóre pomimo upływu lat nadal trwają i to jest najlepsze w tym wszystkim. Jedyną taką przestrogą jest to, aby zawsze pamiętać, że to tylko Internet. Nie warto przejmować się tym co mówią inni, zwłaszcza tymi negatywnymi sprawami ☺️

 

@ Borówka Bardzo dobra przestroga! Na forum figurujesz pod nazwa Liryczna, skąd pomysł na ten nick czy kryje się za tym jakaś historia czy po prostu spontanicznie wybrana nazwa?

 

 

@ Liryczna Z tym nickiem gram od ponad 10 lat.  Na początku brzmiał on "Liryczna Terrorystka", lecz po niedługim czasie doszłam do wniosku, że jest za długi, więc został skrócony do samego "Liryczna". Niestety na pytanie "skąd pomysł" nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo po prostu nie pamiętam, ale tak się do niego przywiązałam, że nie mam zamiaru zmieniać. 

 

@ Borówka Najważniejsze postawić na jednym. Wspominając w powyższym pytaniu, że marzysz o dużej rodzinie, jest to u Ciebie tradycja bądź po prostu Twoje osobiste zdanie na temat tego, jaki model rodziny chcesz założyć? A może sama jesteś dzieckiem z wielodzietnej rodziny?

 

@ Liryczna Nie uważam tego, jako tradycje, ale chyba coś w tym jest. Moi rodzicie mają kilkoro rodzeństwa, ja sama mam dwóch starszych braci. Nie wyobrażam sobie wychowywać się bez nich, w pojedynkę. Jednak nie neguję osób, które są jedynakami, bądź planują tylko jedno dziecko. 

Moim zdaniem więź rodzeństwa to coś pięknego i chciałabym pokazać to swoim przyszłym dzieciom. Nie działam według konkretnego modelu, aczkolwiek w mojej rodzinie na pewno będzie miejsce dla zwierzaczków!  

 

@ Borówka Dokładnie, zgadzam się z tym co piszesz. Im większa rodzina, tym więcej ciepła w niej, jeśli tylko panuje zgoda.  Aktualnie piastujesz rangę Admina TS'a. Co skłoniło Cię do złożenia podania na to stanowisko, czy masz jakieś plany, żeby wprowadzić swoje innowacje na tę platformę? A może masz jakieś aspiracje na inne stanowisko?

 

 

@ Liryczna Takim głównym powodem było to, że w ostatnim czasie bardzo często przesiadujemy na TS'ie. Kilkukrotnie zdarzały się sytuacje, kiedy ktoś przychodził i po prostu "przeszkadzał": krzyczał, puszczał muzykę, itd. (Siedzimy na kanale publicznym, aby każdy mógł do nas dołączyć). Co do planów, to na razie nie mam, ale już widać większe zainteresowanie graczy serwerem TeamSpeak,co bardzo mnie cieszy! Może z czasem pomyśli się o jakiś fajnych akcjach na TS'ie. A co do moich aspiracji na inne stanowiska, to zdecydowanie NIE. Przez te wszystkie lata przebrnęłam przez większość forumowych stanowisk, od admina serwera, po HeadAdmina sieci. Teraz nadszedł czas na spokojną "emeryturkę" w tym cs'owym świecie. 🙂 

 

@ Borówka Czyli doświadczenie jest! Myślę, że jakiś diabeł kusiciel, da radę Cię namówić na jakieś stanowisko - haha. Jeśli już wspomniałaś o emeryturze... masz w planach odwiedzić jakiś zagraniczny kraj? A może już zrealizowałaś takie plany.

 

 

@ Liryczna Haha, w takim razie nie zostało mi nic innego jak życzyć temu diabłu powiedzenia! 😁

 Od lat myślę nad Grecją, ale w sumie z roku na rok to przekładam. Najlepiej czuję się w górach, więc każdy urlop spędzam właśnie w terenach górzystych. Uwielbiam wędrówki szlakami, otoczenie natury. Nie lubię morza, dlatego też, co roku wakacje w Grecji są wielkim dylematem 🙈

 

@ Borówka Grecja piękny kraj ☺️ Myślisz. że na aktualnym forum są ludzie którym mogłabyś zwierzyć się ze swoich osobistych życiowych rozterek?

 

@ Liryczna Zdecydowanie tak. Oczywiście na pierwszym miejscu są ludzie, których znam od lat. Jednak pośród użytkowników forum, moim zdaniem również znajdują się osoby godne zaufania.

 

@ Borówka No to na pewno, ale zawsze lepiej podejść z ostrożnością do tematu. Jeśli miałabyś określić dwoma zdaniami społeczność tutejszego forum, jak one by brzmiały?

 

 

@ Liryczna Ależ oczywiście! Ostrożności nigdy za wiele!  Z tego co można zauważyć na pierwszy rzut oka, jest to, że użytkownicy forum są bardzo  zgrani, wiadomo są odstępstwa od reguły, ale one są zawsze. Super, jest również to, że użytkownicy mają duży wpływ na funkcjonowanie forum, co za tym idzie,  wyrozumiałość wyższej administracji ☺️

 

@ Borówka Zgadza się! Wspomniałaś o podróżach w góry, a więc pewno wiążą się z tym jakieś przygody? Może zechciałabyś opowiedzieć Nam jedną z nich.

 

@ Liryczna Nie wiem czy można nazwać to przygodą, aczkolwiek było to zdarzenie z ubiegłorocznego urlopu. Mianowicie podczas wyprawy w góry przełamałam jeden z moich leków, z czego jestem cholernie dumna. Mam tak ogromny lęk wysokości, że boję się wejść na drabinę. 

Będąc na szczycie góry, zastała nas burza (tej również się boję). I były tylko dwie opcje: zjechanie wyciągiem (co wiąże się z przebywaniem nad ziemią) lub schodzenie szlakiem w trakcie burzy pośród drzew, a jak wiadomo jest to niebezpieczne! Po "burzy" myśli w mojej głowie zdecydowałam się na wyciąg, nie odbyło się bez strachu i łez, ale uważam to za dobrą decyzję ☺️ 

 

 

@ Borówka O, fajna przygoda. Co powiesz na serię krótki pytań?

 

@ Liryczna Jestem jak najbardziej za ☺️

 

@ Borówka Ulubiony kolor?

@ Liryczna Obecnie pomarańczowy

@ Borówka Ulubiona marka samochodu?

@ Liryczna Nie mam

@ Borówka Co wolisz, jesień czy zimę?

@ Liryczna Zdecydowanie zimę! 

@ Borówka Najczęściej wypowiadane przez Ciebie słowa?

@ Liryczna Nadużywam słowa "No" 🙈

@ Borówka Mieć dużo pieniędzy czy lojalnych ludzi obok siebie?

@ Liryczna Lojalnych ludzi❤️

 

@ Borówka Nasz wywiad dobiegł końca. Dziękuję Ci za poświęcony czas i pokazanie forumowiczom kawałka swojego codziennego życia. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

 

@ Liryczna Ja również Tobie dziękuję za ogrom pracy włożony w przygotowanie tego wywiadu! Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum! 

 

 

  • Lubię to! 4
  • Ulalala! 2
  • Super! 3

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Przyjemnie się czytało, choć na pewno w dwóch miejscach lekko rozproszyły mnie nagłe zmiany tematu ze strony prowadzącego.

Np. 

58 minut temu, Borówka napisał(a):

@ Borówka Też lubię czasem coś mocniejszego posłuchać. Niejednokrotnie widziałem, jak na chat piszesz coś o filmach lub po prostu polecasz ludziom filmy, a więc jaki gatunek filmowy króluje u Ciebie na ekranie, a od jakich stronisz?

Dałbym w takich zdaniach jakieś "łagodniejsze przejście" z jednego tematu na drugi.

Na przykład: "Też lubię czasem coś mocniejszego posłuchać, a skoro rozmawialiśmy przed chwilą o tym, co wpada Ci w ucho, to mogłabyś nam teraz powiedzieć, co cieszy Twoje oczy? [...]"

Ale może to już tak mój wzrok widzi. Po prostu dla mnie wydaje się to lekko ciężkie do odczytania ze względu na te nagłe zmiany tematu rozmowy.

 

Ogólnie fajnie, choć nie jestem fanem dużej ilości tekstu, to tutaj udało mi się wszystko przeczytać i dowiedzieć wielu rzeczy o Lirycznej.

Będę czekał na kolejne wywiady 😄

Do zobaczenia!

  • Super! 2

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Pierwsze co idzie zauważyć to większa czcionka - przy pogrubieniu zazwyczaj powinno dawać się mniejsza czcionkę, aby estetyka została zachowana. 

 

Kolory spoko, rozumiem, że tutaj chciałeś dopasować pod wasze Nicki. 

Tak samo grafiki na wielki plus! 

 

Wywiad sam w sobie super, naprawdę. Może zdarzyło się parę błędów i dodatkowe odstępy, ale jestem zadowolona z tego, co pokazujesz. Jeszcze trochę wprawy i będzie super! 

 

Linki jako zdjęcia nie są zbyt estetyczne i wyraziste. Możesz zawsze dać zdj przez funkcje URL! 

 

Czekam na więcej z Twojej strony! 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.