Skocz do zawartości

#2547 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

ZOL.png.a8d81630cfa5c03dfea06a879051ccef.png.c8af795f62bdd4e4f6388b8e2a40b625.png

 

Co myślisz o emigracji? Warto poświęcać się i jechać za lepszym pieniądzem czy też lepiej pracować na miejscu i być codziennie w domu?

  • Lubię to! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Jeśli jest możliwość lepszego zarobku za granicą i ktoś ma możliwość wyjechać, to czemu nie xD to już zależy od tej osoby. Sam osobiście nie wiem, czy bym chciał gdzieś za granicę aktualnie wyjeżdżać, wolę siedzieć tu gdzie jestem na ten moment.

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zależy, bo jeśli ktoś ma już swoją rodzinę to tak słabo, żeby wyjeżdżał. A poza tym to nie mam nic przeciwko 

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tych osób, które wolą być codziennie w domu. Choć pieniądz kusi to jednak wolę polszę.

  • Super! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś nic nie trzyma w tym kraju, to czemu by nie. 

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy coś Cie trzyma w domu. Jak ktos ma dzieci/żone/męża/partnerke/partnera zostawiać dla pieniedzy to nie. Chyba, że tej drugiej połowie to nie przeszkadza. Mi osobiście takie coś przeszkadza i niestety regularnie tego doświadczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz żone/dzieci to najlepszą opcją jest znalezienie stabilnej pracy i ewentualna przeprowadzka razem z nimi. Oczywiście pod warunkiem że myślicie o tym na stałe bo zostawiać rodzinę aby przyjeżdżać raz na 2 miesiące powiedzmy to nie jest dobry przepis na szczęście

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie raz myślałam,by wyjechać za granicę za pieniędzmi,jednak wszędzie dobrze ,ale w domu najlepiej,także zostałam w Polsce 🙂 chodź kto wie co będzie za rok bądź dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od sytuacji, ale obie opcje są dobre. Na ten moment nie umiał bym wybrać jednej, musiałaby to być dłuższa przemyślana decyzja, poparta argumentami xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w PL juz prawie 17 lat ( o kur*a 😭) nie z mojej przyczyny ani woli, ale osobiscie mysle ze emigracja nawet tam na pare lat do innego kraju nie koniecznie po pieniadze to dobra rzecz dla czlowieka bo inaczej potem patrzy na swiat i na siebie. 

jednym to pomoze a drugim to dobije xd

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Zależy w moim przypadku nie muszę nigdzie wyjeżdżać bo wszystko mam.

1Mn5eDF.png.216bcb885c6773498177bbed9a593ba1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma możliwość to czemu by nie, zawsze to lepszy pieniądz na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.