Skocz do zawartości

#2549 Pytanie na dziś


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

NIEB.png.8a0493212d05770d69250fe806ef57c

 

Jakie jest Twoje podejście do wydawania pieniędzy na przedmioty kosmetyczne w grach komputerowych?

Czy uważasz, że zakupy w grach są uzasadnione, czy może preferujesz korzystać jedynie z darmowych opcji?

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę większego sensu wydawania hajsu na gry. Wolę albo zaspokoić swoje inne potrzeby, albo te pieniążki dać isotom, które tego potrzebują. Nie mniej, jeśli to niewielki wydatek, a wiem, że w grze spędze trochę czasu i umili mi to rozgrywkę w jakiś sposób - i by działało jak np. nowy dywan, mebel czy zasłonki do pustego pokoju,  to wydałbym symboliczny pieniążek na jakiś dodatek/skin.

  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze , po co wydawać kasę na skiny? Strata pieniędzy tylko moim zdaniem to jest bezsensu. Wsumie to nigdy nie wydałem kasy na skiny w grach i nie wydam pozdrawiam!

  • Lubię to! 1



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Darmowe to cebulandia więc zawsze, ale przedmioty kosmetyczne zawsze kupuję. Dla mnie to coś, co cieszy oko, przyjemniej się gra. 

  • Hajs się zgadza! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś faktycznie co jak co ale przecież to skiny grało prawda? 😄  No więc kupowałem faktycznie jakieś pierdoły ale najczęściej skrzynki do starego CS:GO mając nadzieje że coś dropnie 😆

 Teraz już mi się nie chce wydawać pieniędzy na takie pierdoły....

 

 

NO... chyba że to jest VIP na OnlyDD2#1 xDD

  • Super! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wydawałem na skiny, ale zmieniłem podejście i sprzedawałem wszystko co mi drop'iło chociażby jeśli chodzi o Counter-Strike'a. Niektóre rzeczy, jakie dostawałem za event w Euro Truck Simulator zostawiałem, jeśli nic za to nie płaciłem oprócz spędzenia czasu w grze i wykonania zadania.

 

 

Na czymś wydawcy gry muszą po prostu zarabiać albo utrzymywać swój produkt dzięki wydawanym pieniądzom przez graczy. 

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko coś kupowałem, ciagle to podtrzymuje.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Jak komuś się podoba to czemu ma sobie nie kupić, ja osobiście czasem lubię wydać pieniądze na takie rzeczy.

1Mn5eDF.png.216bcb885c6773498177bbed9a593ba1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Zdarzy mi się coś kupić dla zabawy i wyglądu jeśli gram w coś trochę dłużej. Nie widzę w tym nic złego, jeśli zna się umiar

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi się jebie we łbie i wydaje bezsensownie pieniądze xD no gry mobilne czy tez rzeczy w metinie. Na skiny itp nie wydawałem, bo jest bez sensuScreenshot_2024-02-04-11-43-36-975_com.android.vending.jpg.dbea0f69158e9624cfdb77f60a3ef4f6.jpg

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym co napisal @ Dranzer , ale tylko pod dwoma pierwszymi zdaniami.  

 

Dla mnie to bez sensu, tak samo jak na przykład doklejanie sobie plastiku do paznokci i wydawanie na to kasy.🤷‍♀️

 

W sumie to jest każdego prywatna sprawa na co wydaje swoje pieniądze, jeśli nikomu tym nie szkodzi.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy kupuje jakieś dodatki do gier, ostatnimi czasy bardzo mało gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą, która przywiązuje dużą wagę do wyglądu różnych rzeczy (postaci, wyposażenia) więc lubię od czasu do czasu wydać trochę pieniędzy na takie rzeczy.

Media_231214_202306.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu wydawania pieniędzy na jakieś skiny. Rozumiem raz na jakiś czas kupić sobie usługę VIP na jakimś serwerze, ale tak to nie widzę sensu wydawania pieniędzy na skiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.