Skocz do zawartości

[#25 W OGNIU PYTAŃ] Borówka - TYPER


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

wogniu4.png.2a38a6f29872130ed4bacce986a6ed6f.png

W dzisiejszym 🔥 wystąpi jeden z typerów.
Przed wami  @ Borówka

 

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś u nas w dziale typerki i jak wspominasz swoje początki? 
1.1) Stosunkowo niedawno się to stało. Nigdy wcześniej i nigdzie nie posiadałem takowej rangi. Zacząłem być bardziej aktywny na forum, co dało do mi do myślenia, że może zajął by jakieś stanowisko. Spojrzałem na dział rekrutacji, jakie stanowiska potrzebuję wsparcia i tak spojrzałem na tego typera i mówię sobie - ej! Może by spróbował, roboty dużo nie ma, wymagana systematyczność, wiec why not. No i tak oto zostałem przyjęty, ludzi odbiór też był dobry, sądząc po reakcjach na moje podanie. A początki jak to początki, trzeba się wdrożyć w temat, zakumać tzw czaczę i jechać z koksem, wszystko się wypytałem @ frytAi zacząłem sobie działać w przydzielonych mi działach.

 

2. Jakie nawyki jako typer posiadasz podczas przesiadywania na forum?

Hah, zawsze jak wchodzę na forum to patrzę na moje tematy. Jakieś dziwne wrażenie mam zawsze, że chyba już trzeba zrobić rozliczenie ludzi co wzięli udział, a tu zonk, okazuje się, ze temat jeszcze dwa dni można typować, bo jest otwarty. To chyba jedynie takie moje zboczenie odnośnie typerki 😄 No i lubię typować swoje, jak i kogoś innego tematy, tez w sumie sprawdzam poddziały czy jest coś nowego albo czy o czymś nie zapomniałem.

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania typerem?  

Napisałem to w sumie w pierwszej odpowiedzi, ale nie szkodzi odpowiedzieć drugi raz - haha. Jak wspomniałem, zacząłem więcej przesiadywać na forum, czego konsekwencją było, poszukanie sobie jakiegoś ciepłego kącika w którym będę sobie mógł spokojnie działać, a że rekrutacje były otwarte, to też szybko otrzymałem posadkę.
 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko na typera i dlaczego?

W sumie niczego się nie obawiałem, zawsze podchodzę do tematu na luzie, wiem a nawet jestem pewien, że jestem w stanie szybko przystosować się do danego środowiska, bądź rzeczy zarówno w internecie jak i w rzeczywistości. Także jakichś głębszych obaw nie było, może jedynie takie czy ludzie będą chcieli razem ze mną uczestniczyć w tej zabawie, jaką jest typowanie wyników sportowych.
 

5. Co jako typer chciałabyś w sobie zmienić lub poprawić?

Hmmm, myślę, że nie mam jakoś dużo do poprawy w swoich działaniach. Bardziej chciałbym rozwinąć swoją działalność na większy front, ale do tego potrzebuję wiedzieć jak będę stał z czasem, kiedy wrócę już do pracy. Wtedy będzie można się zastanowić, co i jak. Bardziej bym się cieszył ze zmiany podejścia ludzi co do typerki, żeby jak najwięcej ludzi brało w tym udział, bo zawsze jest mi miło jak dostaje powiadomienie i widzę, że ktoś odpowiedział na mój temat, - Ty pewnie tez tak masz.

 

6. Jakie odczuwasz różnice między byciem typerem, a użytkownikiem sieci? 

Nie ma różnic, nie wywyższam się z tym ani nic, po prostu mam jakąś funkcję, którą sprawuję i tyle.
 

7. W jakich momentach jako typer odczuwasz presje ze strony użytkowników i jak sobie z tym radzisz?

Nie ma raczej żadnej presji, po prostu dzień jak co dzień, dodaję tematy, czekam na uczestników danego typowania i bawimy się 😄

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Aktualnie nic, ale mówię, nie wiem jak to będzie w przyszłości, ale za pewne znajdę czas, żeby to wszystko sobie ułożyć jak należy.


9. Co najbardziej Cię wkurza naforum jako typera i co jest tego powodem?  

Najbardziej wkurza mnie niska frekwencja osób biorących udział w typowaniach. Jest to takie trochę nieprzyjemne uczucie, bo nie raz tematy są tworzone z wyprzedzeniem i stoją tydzień, bądź parę dni i tak wchodzisz, sprawdzasz i zero nowego odzewu. Na początku, kiedy zacząłem piastować to stanowisko, spamowałem na chat, bo może ktoś nie zauważył, może nie siedział na forum akurat kiedy temat był dodany i dana informacja zniknęła w otchłani wpisów na SB, ale doszedłem do wniosku, że ludziom się po prostu nie chce 😄

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu typerem i dlaczego to?

Chyba tylko to, że mogę jakoś uczestniczyć w życiu forum, mam jakieś zajęcie i "obowiązki".

 

11. Jakie miałbyś rady dla początkujących typerów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na forum?

Hmm, myślę, że będą musieli sobie zarezerwować chwile czasu, być konsekwentnym i systematycznym oraz sprawiedliwie oceniać każdego.
 

12. W jakich sytuacjach przyznawanie punktów za typowanie przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Lecę z automatu i nie mam jakiś trudności i zawahań, jedynie czasem trzeba poświęcić więcej tego czasu, bo np. jak był konkurs typerski, dodawałem NHL i NFL, tam w danej kolejce, powiedzmy jest 15 meczów i to już jest trochę jednak do liczenia, trzeba się skupić, bo po takiej ilości meczy może Ci się już obraz zlewać, jak tylko głowa chodzi z prawej na lewą. A przed wszystkim, chodzi o to, żeby sprawiedliwie ocenić.
 

13. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji? 

W sumie to niczego nadzwyczajnego, po prostu systematyczności, powiedzmy.
 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na forum?

Nie mam jakiejś tam motywacji, po prostu lubię coś robić.


15. Czy myślałeś o zostaniu opiekunem typerki? 

Nie wiem czym by się to różniło od aktualnej rangi, ale czemu nie. Tylko kwestia jest taka, że ktoś by musiał to zaproponować, ja się sam nigdzie z reguły na siłę nie pcham 😄

 

16. Nie każdy był typerem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na forum?

Każdy kto nie był, niech wie, że to nie jest tak, że powiem nie chce mi się i nie dodam danego tematu, który ma być dodany, bo typerka to jak seria, jak zaczniesz od 1 kolejki to jedziesz do ostatniej, nie ma, że boli. Oczywiście mogą wypaść rózne sytuacje w życiu typu, brak prądu, brak internetu itp. Dlatego, tez trzeba mieć trochę dobrego spojrzenia na to co się dzieje i w razie W, zastąpić osobę, która z jakichś powodów nie mogła zrealizować zadania.

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać typer?

Żadnych szczególnych, po prostu musi wiedzieć sam w sobie, ze chce to robić i będzie to robił tak jakby z "pasją". Reszta sama się zrobi.

 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas dodawania tematów do typerki?

Szczególnie patrzę na to czy wpisałem dobre daty 😄

 

19. Jakim typerem jesteś?

Ja to nie jestem od określania swojej działalności, od tego są ludzie którzy widzą co robię i na tej podstawie mogą mieć swoje zdanie, jakim jestem typerem.

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do typerów/użytkowników. Co byś im powiedział?

Ludzie, ludki i ludziska, bierzcie udział w zabawach typerskich, bo to nie jest dla Nas, tylko dla Was. Sieć wyszła z ręką do Was i daje możliwość zdobywania Malicoinsów, które możecie wymienić na nagrody, myślę, że nagrody są fajne i każdemu coś przypadnie do gustu! 

 

 

Dzięki za wyczerpujące odpisywanie na te 20 pytań XD

  • Lubię to! 4
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.