Skocz do zawartości

#2561 Pytanie na dziś


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

1086835735_r.png.c50ad594570aa0f673e112d

 

Czy jeżeli miał(a)byś możliwość przeżyć jeden dzień w skórze innego człowieka, skorzystał(a)byś?

Kto by to był i czego chciał(a)byś się dowiedzieć o tym człowieku? :cheerful_bunny:

  • Lubię to! 2

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Raczej nie chciałbym wchodzić w czyjeś buty czy też skórę. Każdy ma swój czas, swoją drogę i swój krzyż. Wchodząc w postać innego człowieka, tak naprawdę nic innego byśmy nie doświadczyli. Każdy ma jedno życie, każdy wykonuje podstawowe czynności fizjologiczne. To co najbardziej różni ludzi, to talent do czegoś i przede wszystkim cechy charakteru. Oczywiście, można posiedzieć, że chciałoby się wejść w skórę np. Hugh'a Hefnera i prowadzić dostawne życie pośród aniołów Playboya, można byłoby wejść także w skórę jakiegoś podróżnika np. Krzysztofa Kolumba i odbyć wspaniałą podróż i odkryć niezliczone miejsca. Reasumując, nie chciałbym być w czyjejś skórze, choćby na chwilę. Lepiej iść swoją drogą, przełamywać swoje bariery a także spełniać się, czy to zawodowo czy rodzinnie.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

A ja mam zupełnie inne zdanie niż @ Borówka bo dla mnie byłoby to fascynujące doświadczenie. Jedną z rzeczy, które chciałabym się dowiedzieć, byłoby to, jakie są codzienne wyzwania i radości w życiu kogoś innego. Chciałabym zrozumieć ich punkt widzenia na świat, ich codzienne rutyny, pasje i ambicje. Byłoby interesujące zobaczyć, jakie są różnice i podobieństwa między ich życiem, a moim oraz co mogę wynieść z takiego doświadczenia, aby lepiej zrozumieć innych ludzi i świat wokół mnie. Chętnie spędziłabym dzień w życiu jakiejś światowej gwiazdy aby przekonać się jak to jest, gdy idziesz do sklepu po mleko, a tam paparazzi robią z tego sensacje. Może jakiś dzień w skórze Kylie Jenner aby zobaczyć jej codzienną rutynę, pielęgnacje ciała i czy faktycznie jest taka ładna, czy to zwykły retusz w necie 😄 Na pewno wskoczyłabym w skórę Pitbull'a aby zrobić trasę koncertową w Polsce XD Zdecydowanie nie zamieniłabym swojego życia, na życie kogoś innego, ale na jeden dzień z czystej ciekawości tak 🙂 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią skorzystał. Fajnie też by było, jakbym mógł co jakiś czas "zmieniać skórę". Daje to niesamowite możliwości poznawcze psychologii człowieka, ale też mieć ogromny wpływ na świat czy kraj. Wejść w skórę Tuska czy Kaczyńskiego i ten jeden dzień poświęcić, na rzeczyswistą odbudowę kraju, a nie kłótnie i afery. Można też być jakimś innym wysoce postawionym urzędnikiem, politykiem i też przy okazji zrobić coś dobrego. Nawet małymi kroczkami, ale naprawiać ten świat :) 

  • Lubię to! 2

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo czemu by nie! Nie wiem kogo bym wybrał na ten jeden dzień, ponieważ jest dużo możliwości. Być może skorzystałbym z tej możliwości, aby lepiej zrozumieć punkt widzenia kogoś, kto jest zupełnie inny niż ja. Wybrałbym kogoś z zupełnie odmiennym stylem życia, być może kogoś, kto ma zupełnie inne doświadczenia kulturowe lub społeczne.

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałabym.  To tylko jeden dzień.

Ciezko wybrać kto by to był, ale na pewno jakis facet, tak dla sprawdzenia jak to jest po drugiej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Myślę, że na jeden dzień mógłbym to zrobić ale na kogo to nie wiem.

1Mn5eDF.png.216bcb885c6773498177bbed9a593ba1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.