Skocz do zawartości

#771 Co wybierasz?


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

sobotas.png.8269a6a548c5fefe90bf32e8a1a351db.png

Mieć dwóch nieokrzesanych, wyluzowanych i lekkomyślnych przyjaciół jak Timon i Pumba, czy jednego przyjaciela, ale strasznie służbistycznego, mądrego itd. jak Zazu?

image.jpeg.0ffcccd2fba5d20c0a83b4400e16a1e2.jpeg czy image.jpeg.c94ebbbe7c2b575ac3d87da5008cf165.jpeg

  • Lubię to! 2

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Powiedziałbym, że Timon i Pumba, ale cenie sobie mądrość u człowieka, tylko połączenie mądrości i służbistycznego podejścia do życia, według mnie nie idzie w parze. Być służbistą jest dla mnie negatywne i przyćmiewało by mądrość, bo nie od dziś wiadomo, że negatywne cechy są bardziej zauważalne niż te pozytywne.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

W sumie to najlepiej w cale nie mieć przyjaciół ale jak już mieć no to już wolę Zazu.

  • WOW! 1

1Mn5eDF.png.216bcb885c6773498177bbed9a593ba1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Oczywiście mądry przyjaciel Zazu

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Zazu.

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

O nie, nie! Kocham Timona i Pumbe tak samo jak Zazu wiec bym chciala miec przyjaciela smieszka, który potrafi poprawić humor ale w sytuacjach koniecznych, aby potrafil dać dobra radę. 😄

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sumie takim Zazu wiec moze dla kontrastu Timona i Pumbe, chociaż pewnie by mnie zaczęli irytować na dłuższą mete. Jednego takiego ziomeczka miałam, jego entuzjazm i optymizm mnie momentami przerażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.