Skocz do zawartości

#2563 Pytanie na dziś


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

ZOL.png.a8d81630cfa5c03dfea06a879051ccef.png.c8af795f62bdd4e4f6388b8e2a40b625.png

Jak spędziłbyś wymarzony dzień, nie mając żadnych ograniczeń finansowych?

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, mnóstwo jest czynności, które chciałabym wykonać. 🙈

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem.  Żeby mieć wymarzony dzień to wystarczy, że będę miała wolne i wolne następnego dnia żeby nie myśleć, że mam rano wstać do pracy. Powiedzmy, że byłby to czerwiec/lipiec i byłabym u siebie na wsi, więc pewnie siedziałabym parę godzin z kurami, potem poszłabym na łąkę i nad rzekę porobić jakieś zdjęcia motylkom i roślinkom, porobiłabym cos w ogródku, wieczorem bym się poszła przejść pod pachnącymi kwitnącymi lipami przy zachodzie słońca, a po powrocie do domu i prysznicu otworzyłabym piwko i zagrała w cs.

 

Jakbym miała wycisnąć z dnia maximum bo mam nieograniczoną kasę to ten dzień byłby mocno stresujący. Wiec raczej nie byłby dniem wymarzonym, ale pewnie bym wybrała jakiś koncert albo wyjazd w jakieś ładne miejsce.  Byłabym po tym wykończona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym gdzieś wyjechał, gdzie by było ciepło, a krajobrazy rozpieszczały różnymi widokami. Reszta by była pewnie jakimś spontanem. 

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłynąłbym z portu w Monte Carlo w rejs po morzu śródziemnym na luksusowym jachcie i chillowałbym o wschodzie słońca przy lampce wina w towarzystwie mojej ukochanej, albo białym Rollsem w cabrio pojeździłbym po przedmieściach Dubaju słuchając arabskiego disco. :5498_catJAM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.