Skocz do zawartości

Grafik?


Liryczna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Liryczna

Imię:  Aurelia

Wiek: 29

Jak długo zajmujesz się grafiką?: Hobbystycznie coś tam grzebię od paru lat.

Jakich programów do edycji grafiki używasz?: Głównie GIMP, czasem doraźnie coś innego.

Trzy twoje prace (link):

 

  3cb7ece61d6c2.gif

 

037f1ba64219c.gif

 

 

f71ce4ad5b629.png

  • Lubię to! 7
  • Super! 2

a9bc607369cc5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Z tego, co widze nie ma nikogo na randze grafika, więc czemu nie? Jest aktywna na forum, czyli będzie ogarniać związane z posiadaną rangą rzeczy.

Widze, gdy ktoś składa zlecenie tez udziela się w dziale grafika są chęci pomocy jak najbardziej jestem za. 

 

+Aktywna

+Wiek

+Jest już jakieś doświadczenie 

 

Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na tak

+wiek

+aktywna w zleceniach

+pracę gicio 

  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać Aurelce szansę - TAK
+ aktywna w zleceniach
+ prace ładne, choć pewnie jeszcze nie pokazała, na co ją stać.
+ wiek
+ aktualnie brak grafika na randze
+ komunikatywna itd. itd, 
 

  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jak na grafika gimpa sam niestety nie powinien wystarczyć, pracę robisz dobre, ale za mało znasz się na programach, jednakże sądzę, że uczysz się szybko i wykorzystasz wiedzę nabytą w swoich pracach + masz tutaj parę osób, które chętnie Ci też pomogą 😉
+ Jesteś bardzo aktywna 
+ Zlecenia zawsze starasz się wykonać
+ Twoje grafiki są na dobrym poziomie! 😄 

+ Brak grafika!

Jestem na tak 

 

 

@ MR.DAFFI jeżeli chce robić lepsze pracę, to GIMP nie wystarczy i sam doskonale o tym wiesz 😉 Myślę, że jeżeli ogarnie inne programy będzie jeszcze lepsza. Wszystkiego w Gimpie nie zrobisz niestety.. 

 

Na wielu innych sieciach sam GIMP nie przechodzi, tutaj duży potencjał widać w pracach, chęci i zaangażowanie, więc myślę, że kpina to byłoby tego nie doceniać kolego. 
Świetnie, ze potrafisz dopiero teraz wyrażać swoje zdanie, jak trzeba było więcej się udzielać, to nie było komu 😆
Doceniam innych - te słowa mógłbyś zastosować do kogoś innego. 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

- wykonujesz na bieżąco zlecenie,

- widać w Tobie potencjał i chęci,

- każda praca widać coraz to lepsze efekty. 

 

@ Mrs.Fuksiara argument, że GIMP nie wystarczy na grafika to kpina, bo jeśli dobrze zna ten program to nawet nie poznasz, że praca była robiona w tym programie. 

 

//Jeszcze sie zdziwisz jak pracę robione w Gimpie przez Liryczną będą na wysokim poziomie. A i to nie są inne sieci tylko Maliver i zacznij doceniać innych.

  • WTF? 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jeśli ma ochotę i chęci pracować na forum w dziale grafiki to śmiało, niech próbuje swoich sił, jestem jak najbardziej za!

 

+ Chęci pomocy i samorozwoju.

+ Aktywność na forum.

+ Sporo wolnego czasu aktualnie.

 

Też jestem zdania, że w Gimpie można zrobić tyle samo co w Photoshop, trzeba tylko poinstalować mody i różnego rodzaju wtyczki. Widać to na poradnikach, których jest multum i bardzo wiele ciekawych rzeczy osoby za pan brat z grafiką tam wykonują.

 

  • Super! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że trochę niewiele jest tych prac, które stworzyłaś będąc od początku forum i okolo dwie lub trzy dobrze wyglądają, a były one proste pozbawione animacji i te wyszły najlepiej. Pomimo tego co oferuje GIMP, to Twoje pracę może i nie powalają, ale są akceptowalne. Sądzę, że masz potencjał aby tworzone przez Ciebie grafiki wyglądały lepiej. Zachęcam Cię do eksperymentowania z innymi programami graficznymi, które mogą dać Ci większe możliwości i rozwijać swoje umiejętności.

Mimo moich za i przeciw byłabyś mile widziana jako grafik. Mam nadziej, że będziesz się rozwijać w tym obszarze. 

Powodzenia! 

  • Super! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Ja jestem również na tak.

Im więcej możliwości i chęci do pracy jako 'grafik', tym większe doświadczenie zdobędzie i lepsze grafiki będzie robić. Polecam próbować różnych rzeczy, nawet samemu czy korzystając z poradników dostępnych na YT.

Myślę, że prace na ten moment są dosyć dobre jak na działanie hobbistycznie, ale wierzę, że mogłabyś zrobić je o wiele lepsze 😜

 

 

Co do dyskusji wyżej - GIMP jest dobrym programem graficznym i da się zrobić na prawdę cuda w nim. Jednakże ja uważam, że jest on trudniejszym programem niż Photoshop i trochę ograniczonym pod względem nowych funkcji, które z każdą wersją dostaje PS.

Tak więc również jak @ Borówka  i @ MR.DAFFI  twierdzę, że GIMP nie jest złym programem do grafiki, tylko trzeba się go nauczyć i umieć z niego korzystać.

 

Przykład speedartu baneru z Fify wykonanego w Gimpie przez osobę, którą oglądałem już parę lat temu 😜

Wybrałem baner, żeby nie wrzucać nagle filmiku o miniaturkach, ale je również można u niego znaleźć i uważam, że robi bardzo dobre prace.

 

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.