Skocz do zawartości

#2567 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

ZOL.png.a8d81630cfa5c03dfea06a879051ccef

Co sądzisz o protestach polskich rolników? Popierasz je? Czy były one dla Ciebie odczuwalne i wiązało się z jakimiś utrudnieniami?

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Pewnie ,że popieram,w końcu walcząc o coś co należy do nich ☺️ a tak nie odczuwam ,żadnych utrudnień ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jak najbardziej jestem za tym, żeby walczyli o swoje. A co do utrudnień to nie, nie jeżdżę akurat tam gdzie oni stacjonują, a zresztą sami mówią, że będą robić blokadę, to można sobie zaplanować inna trasę.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na razie nie odczułem, więc mnie to nie obchodzi za bardzo

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram. Jestem ze wsi i mieszkam na wsi. Z tego co wiem rolnicy protestują, miedzy innymi, przeciwko ograniczeniom stosowania syfu w postaci oprysków na polach. Czyli co? Protest przeciwko ograniczaniu trucia ludzi i wszystkiego innego. Niech pierw sobie ogarną swoje obejścia, bo większość ma totalny burdel wymieszany z błotem, a folie po balotach (ktore powinni oddawać do gminy) fruwaja po całej okolicy.  Rolnictwo tak, ale małe gospodarstwa, a nie wielkie biznesy nastawione ma masową produkcję bez patrzenia czy konsument dostanie po tym raka. Blokowania nie odczułam, natomiast na pewno odczuł to pacjent karetki, ktorej zablokowali przejazd. Brawo.

 

 

A przyłączenie się do tego myśliwych to juz totalny smiech na sali

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Robią to w średni sposób, przez lata praktycznie to samo i mało to, co działa. 
popieram to, że walczą o siebie i swój dobytek, bo często mają racje, ale nie popieram w jaki sposób. 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nicki. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.