Skocz do zawartości

Stare wypociny z gimpa xD


qij ju

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to jeszcze sporo pracy przed tobą. ;) Prace są na niskim poziomie i nie mówię tylko o tych, które tutaj wrzuciłeś. Uznaj moją krytykę jako motywację do dalszej pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga graficzna Moderatror. xd Ciekawe czy serio było to gdzieś użyte z błędem i czy ktoś to zauważył.

Jak na początki to nie ma tragedii, najbardziej przypadła mi do gustu praca praca z napisem nela.

pre_1374433192__wwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2016 o 02:00, hanq6 napisał:

 Prace są na niskim poziomie

Na niskim poziomie, bo...? Jak już chcesz krytykować to konstruktywnie.  Z tego co napisałeś rozumiem tylko tyle, że Ci się nie podobają.

Dnia 24.12.2016 o 02:00, hanq6 napisał:

 i nie mówię tylko o tych, które tutaj wrzuciłeś.

To o których mówisz w końcu? O tych które tu wrzuciłem czy o tych których tu nie wrzuciłem? ...bo już nie kumam. xd 

Dnia 24.12.2016 o 17:07, SzRaMa. napisał:

Ranga graficzna Moderatror. xd Ciekawe czy serio było to gdzieś użyte z błędem i czy ktoś to zauważył.

Jak na początki to nie ma tragedii, najbardziej przypadła mi do gustu praca praca z napisem nela.

Było użyte, ale jakoś nikt nie zauważył xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.