Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Przyjaciel
  • Coś o Tobie:
    Młody 22 letni chłopak, który stara się rozwijać w różnych dziedzinach (grafika, coś kodowania kiedyś, ostatnio w pluginach siedzę, trochę tego jest). CS to moje drugie życie (XD).
  • Inni Opiekunowie:
    Najlepsza ekipa, czyli @ Wisnia1  Właściciel, @ Shabaddy  Opiekun
  • Typ Serwera:
    4MAPS - Jedna mapa z puli będzie zmieniać się co miesiąc. Serwer posiada również odpowiedniki map w mniejszych wersjach na małe mapy. ELO można zdobywać za wykonywanie różnych eventów (plant, wygranie rundy, frag), a tracić za śmierć/samobójstwo, więc rangi nie są za ilość fragów! Posiada też parę innych rzeczy, ale to już na serwerze będzie do sprawdzenia! 😄
  • Ilość Slotów:
    21 slotów będzie przy starcie serwera (Planowany na 10tego marca ze względu na dokańczanie drobnych szczegółów!)
  • Link GameTracker: 
    GT / TSARVAR
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:
    Jesteśmy tutaj z arenkami, miło się tu siedzi i chciałbym też coś poprowadzić z najlepszymi kumplami u Was, więc postanowiliśmy z @ Wisnia1  powrócić z trybem "4MAPS" i ponownie go stworzyć dla graczy 😄 Chwilę trwało nam ogarnianie wszystkiego, dodawanie nowych rzeczy czy udoskonalanie pluginów, ale daliśmy radę! Porządna reklama będzie kupiona na start serwera :Pepe-shy:
  • Kontakt:
    STEAM / FORUM
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci:
    Pod konkursy jak najbardziej jest możliwość udostępnienia 😄
  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • WOW! 2
  • Ulalala! 2

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jak dla mnie, tak. Skoro chłopaki chcą się na poważnie zająć serverem, mianowicie, pilnować go, poprawiać ewentualne błędy a przede wszystkim wykupić reklamę to ma to szansę na sukces.

- Staż na forum

- Fajny typ serwera, kiedyś dosyć popularny, nie wiem jak dokładnie teraz przyjmują się takowe serwery.

- Wiek, myślę, że pisze szczerze i nie polecą w kulki.

 

  • Super! 3

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Nie wiem czy mam prawo głosu, ale mimo tego się wypowiem. Miałam przyjemność poznać tę trójkę i muszę przyznać, że są to osoby niezwykle aktywne, ambitne i otwarte na komunikację. Każdy z nich wykazuje niezwykłe zaangażowanie w realizowane projekty, poświęcając im 101% swoich możliwości, co jest godne podziwu. Szczególnie @ brvtal wyróżnia się w tej grupie jako osoba niezwykle odpowiedzialna, co czyni go idealnym kandydatem do zarządzania serwerem. Jest on zdecydowanie bardzo odpowiedzialny i na pewno zadba o to by serwer hulał i niczego mu nie brakowało, dodatkowo z pomocą chłopaków zrobią prawdopodobnie topowy serwer.

Z przyjemnością zobaczę wasz serwer chłopaki w tabeli. 🙂 

  • WOW! 1
  • Super! 2

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Mało grywam ostatnio w cs 1.6, ale znam wasze serwery i wiem, że stawiacie je dobrze i o nie dbacie. Myślę, że jest to mega dużo na plus! 

Powodzenia życzę 😇

+ Zaangażowanie 

+ Plany związane z serwerem

  • Ulalala! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak
+ Chłopaki chyba znają się na tym 😂

+ Wiek

+ Staż i aktywność @ brvtal  na forum 
- @ Wisnia1  boi się zamkniętych kłódek 😅😅

 

Powodzonka! 

  • Hajs się zgadza! 1
  • Haha 1

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dołączenie to tylko formalnosc patrząc, że prawie wszyscy siedza u nas. Zgłoście sie po działy do @ Mrs.Fuksiara , @ frytA  bądź @ K4Bum . 🙂

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.