Skocz do zawartości

No i przyszła pora na Żabsona :(


Żabson

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyszła pora na mnie niestety albo stety. Ale na jakiś czas muszę się z wami pożegnać z kilku powodów jeden taki najważniejszy powód to wsumie moja sytuacja życiowa która nie pozwala mi na obecną chwilę być aktywnym na forum tak jak byłem i z tego właśnie powodu już nie jestem typerem. Niestety ale plany się skomplikowały nagle. No ale cóż muszę odejść na jakiś czas i ogarnąć swoje sprawy prywatne które są dla mnie najważniejsze. Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy byli ze mną cały czas no i administracji całej. Wrócić wrócę do was ale nie wiadomo za ile może za rok za dwa albo nawet za kilka miesięcy kto wie. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim , będę oczywiście odwiedzał was od czasu do czasu pisał z wami na czatboxie. I co chyba tyle powodzenia! Dziękuję za te mile spędzony czas. Do zobaczenia!

  • Lubię to! 2
  • Smutny 3



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Trzymaj się i powodzonka, do zobaczenia!

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, rychłego rozwiązania spraw prywatnych i szybkiego powrotu!

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zobaczenia i Powodzenia 🙂 Pozdrawiam serdecznie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3maj się.

  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Powodzenia!

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Do zobaczenia, Pozdrawiam 🙂 nie zauważyłem że pisałem już przepraszam xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.